[ogólnie] Najgorszy Film

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE Filmem ja bym nazwał żecz takową która przekazuje odbiorcy obraz wideo połączony z dźwiękiem ( w sumie bez dzwieku tez sie zdazyc moze ). Na rozum czlowieka XXI wieku film to cos co ma na koncu .avi .mpg itd. itd.

1. "rzecz" piszemy przez RZ.
2. Serial to film, ale jakbyś troszeczkę pomyślał to autorowi chodziło o filmy pełnometrażowe.
3. pliki avi. mpeg. to nie filmy! To rodzaje pliku video. Myśle, że dobrze to ująłem.

Moje najgorsze filmy to głównie produkcje z USA, nastawione raczej na zarobek niż na dobrą treść. Takich filmów jest pełno: "Troja", "Star Wars" (tylko trzy ost. części, reszta była nie najgorsza), czy "Obcy Vs Predatr". Oczywiście gdzieś znajdą się też dobre tytuły takie jak np. "Kill Bill", "LOTR", "Matrix". One także były bardzo komercyjne jednak pod ładnymi walkami i efektami specjalnymi kryje się też jakaś fabuła.
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Najgorszy film jaki widziałem to Dynamite Napoleon. Gorszego nie ma. Nie wiem jak zdołałem obejrzeć ten cały film. Flim jest taki głupi że aż śmieszny.
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Taaa śmierć w Wenecji to bylo w Chłopaki Nie Płaczą
tongue.gif
:p ale najglupszy film jaki ogladalem too yyy emmm zaraz........In Do Chin moja mama to gó*** zalatwila of d kogos tam jak to zobaczylem to błeee..
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
A moim najgprszym filmem jest bez wątpienia "Osada". Tak bardzo chciałem to obejrzeć, bo podobno genialne, klimatyczne i trzymające w napięciu do końca. Zanudziłem się prawie, że na śmierć
dry.gif
. Myślałem, że będzie jakieś fajne chociaż zakończenie, a tutaj kolejna kicha
dry.gif
. Ogólnie film denny i nudny, a do tego o okropnie dziwnym zakończeniu. Wogóle mi się nie podobał i oby takich filmów było jak najmniej.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Jak dla mnie Tomb Raider
tongue.gif
No po prostu gniot nie ma tu o czym mówić
tongue.gif
Dwójki nie oglądałem bo po jedynce chciałem obiad zwrócić
blink.gif
Oprócz Tomb Raidera gniotowaty jest według mnie Matrix: Rewolucje (III część)- też syf
tongue.gif
Ta wojna z maszynami mnie uśpiła poprostu
tongue.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Ano Gucio Tomb Raider1 to tez nie zbyt fajny film ale on umnie nie jest najgorszy troche tam sie dzieje nie jest zly.Nie wiem co ludzi w filmach wyzej wymienoinych??
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Najgorszy film to według mnie "Dziewczyna z Alabamy"! Taki denny i kiczowaty... Musiałem go oglądać na wakacjach na obozie na wideo bo nic innego nie było. Radze wam, nie zblizajcie sie do tego filmu na co najmniej 0,5 m...
biggrin.gif
.
Zły był tez np. Tomb raider
biggrin.gif
, ale o tym nie bede pisal - szkoda czasu na gnioty
smile.gif
.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Panie i panowie poznajcie światowy kicz
biggrin.gif

Tramtamtartam... WIEDZMIŃ
dry.gif

Efekty specialne zniewalające, aktorzy doskonale dobrani, gdy się na to patrzy chce się wymiotować
dry.gif
A jakie realne są potworki
dry.gif
Poprostu wiekszego g**na nie widziałem
dry.gif
Temu , kto wybierał obsadę i całą reszte noż w plecy
tongue.gif


QUOTE Wiedźmin - totalne dno i szmira, polski niewypał na scanie filmów fantasy. Tego się nawet nie da zaklasyfikowac do filmu

Niestety musze się zgodzić :/ Jeśli polacy będą chcieli to samo zrobić z Nerreturm (chyba tak to się pisze) niech ich ktoś zadźga we śnie
tongue.gif


Pozdro Cahir
 

Dark Palladyn

New Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
17
Według mnie ciemnymi gwiazdami są:
-Śpiewające Fortepiany(PUNKT DLA CZARNEGO FORTEPIANU!-żenada)
blink.gif

-Klan
ohmy.gif

-Dziennik Bridget Jones
laugh.gif

-Pamiętnik Księżniczki 2(Klasa zaproponowała-GENIALNIE!
dry.gif
)
i TADAM----->MODA NA SUKCES<--------Wielkie brawa za taki shit
dry.gif
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Dla mnie najnudniejszym filmem była kinowa produkcja Romana Polańskiego
pod tytułem : "Oliver Twist" , to była wycieczka szkolna (dzięki bogu)przynajmniej sie nie nudziłem w czasie seansu
laugh.gif
laugh.gif
ten film miał płytką fabułem . zero akcji a jak już była to na samym końcu (przez 1 godzine w filmie nic sie nie działo)
i wogóle był bez nadziejny . Widać że Roman Polański nie postarał sie w tym filmie,
i uważam że ten film był przereklamowany
dry.gif
dry.gif
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Nie będę opisywał tych wszystkich filmów, po prostu je wymienię... może czasem dorzucę coś od siebie, a więc:
- Yyyyrek, kosmiczna nominacja
- Gulczas, a jak myślisz
- Requiem for a Dream - ja nie mogę doprawdy zrozumieć, co ludzie w tym filmie widzą... jak dla mnie był zwyczajnie nudny, ani to nowatorskie, ani wybitne, znacznie lepszy był Trainspotting
- Jason X - czyli dziesiąta część "Piątku Trzynastego" z Jasonem w kosmosie...
- wszystkie Haryje Portiery
- Tomb Raider - każdy jaki wyszedł i każdy jaki wyjdzie
- Matrix Rewolucje - po obejrzeniu pierwszej części Matrixa, przy ostatniej czułem że mój żołądek chce zwrócić obiad, koszmarna, komercyjna szmira
- Poranek Kojota
No to by było na tyle, chwilowo więcej nie mogę sobie przypomnieć
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Dla mnie najgorszym a zarazem najnudniejszym filmem jest Harry Poter . Czytałem ksiażki HP i nawet mi sie podobały ale film jest poprostu do bani chodzi mi o "Kamień Filozoficzny" kompletna hała , najgorszy jest polski dabing . Już wole patrzeć na telenowele . Mogli sie bardziej postarać . Bo książka jest dobra . Może to już staroć ale narazie dla mnie to największa hała świata .
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Zacznę od tego, że się nie zgodzę z Blairem Oliver Twist jest nawet dobry!!!
A teraz wymienię najgorsze filmy:
-Austnin Powers
-Mafia (chyba tak to się nazywało, ale nie jestem pewien)
-Yyyyrek, kosmiczna nominacja
-Gulczas, a jak myślisz
-Osada
Nie wiem jak mogłem obejrzeć te filmy (szczególnie dwa pierwsze). Według mnie niektóre filmy robią kasę w USA, bo amerykanie lubią oglądać gwiazdy (muzycy itd.).
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Dla Mnie najgorszymi filmami są komercyjne produkcje polskie na podstawie reality-szajzów. W takich rzeczach to główni bohaterowi to szpanują jacy to z nich luzacy , twardziele i że każdemu z mordy zrobią galaretę. Chodzi Mi tutaj o "Yyyyrek - kosmiczna sraczka"(w jakimś programie widziałem, jak ten "Yrek" mówił, że przy tym filmie Star Warsy mogą się schować...) i "Gulczas, a jak myślisz"(jeżeli w ogóle myśli)
QUOTE "Kill Bill"
Jak dla Mnie to wszystkie filmy o wschodnich sztukach walki robione przez osoby, które nie miał z tym za dużego kontaktu są do zwieracza.

QUOTE Poranek Kojota
Gorszy od "Chłopaki nie płaczą", ale tez nie najgorszy Moim zdaniem.
 

Ulrich

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
23
Najgorszym filmem jaki oglądałem było: 13 duchów. Niby to horror, a nudzi jak się da. Wszystkie teraźniejsze horrory są nudniejsze niż przerażające i to mnie denerwuje.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Hmm.. ciekawy temat. Filmów beznadziejnych widziałem już w swym życiu sporo. Lecz skoro mam podać tytuł to niech będzie: Jason X. Niby to horror ale jak dla mnie nie ma tam nic strasznego. Po prostu sieczka!!!!
 
Dołączył
7.11.2005
Posty
39
Moim zdaniem najgorszy film to jest "12 Małp" jest to super psychologiczny film i do teraz nie wiem o co w tym chodzi nie lubie takich filmów co trzeba sie zastanawiać o co w tym chodzi...
tongue.gif
pozdro...
biggrin.gif
 

ognik

New Member
Dołączył
11.11.2005
Posty
11
Najgorszy film hmmm trzy tytuły
- Jason vs Freddy
- Żołnierze Kosmosu 2
- Teksańska masakra piłą mechaniczną

Jason vs Freddy dltego że do Krugera mam wielki sentyment Kruger to był pierwszy bochater po którego filmach autentycznie bałem się zasnąć a ten film niestety tego bochatera oczernia i niszczy ( według mnie)
dry.gif


Żołnierze kosmosu dwa nie mam o tym filmie nic do powiedzenia oprócz "A miało być tak pięknie."
smile.gif


Teksańska.... no coż już sam tytuł mówi o czym to jest
dry.gif
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Najgorsze filmy to filmy mające pełno błędów...

Do takich można zaliczyc:
Alien vs Predator
Wszelkie seriale typu: M jak Miłośc, Moda na Sukcesc --- tutaj, jakby to powiedziec coś się kończy i zaczyna od nowa tzw " Nie kończąca się opowieśc " :D

Cóż nie przypominam sobie póki co tanich filmów,... można jeszcze zaliczyc wszelkie filmy Romantczyne itp...
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Najgorszy film jak dla mnie to Hulk. Kompletnie się na nim nudziłem. A jeżeli chodzi o seriale to bezapelacyjnie Moda na sukces a tego to już chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.
 
Do góry Bottom