[ogólnie] Najgorszy Film

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Dla mnie najgorszy film to rewelacyjna wprost"Planeta Małp"rewelacyjne dzieło o gadających małpach,rewelacja.
A tak pozatym to wszystkie filmy o grających,biegających i wql jakiś tam zwierzętach co wygrywają mistrzostwa świata czy tam olimpiady,grają w kosza,rugby czy coś tam jeszcze.No i jeszcze filmy typu "Kill Bill" czy "Grindhause".Wcale takich filmów nie rozumiem,pół filmu nie mogłem obczaić o co w tym shicie chodzi :( No i jeszcze rewelacyjne filmy typu "Teksańska Masakra Piłą Spalinową"równie rewelacyjny co pozostałe,nie ma to jak pooglądać latające w powietrzu ludzkie kończyny,hektolitry rwi,powyrywane wnętrzności.Trzeba być conajmniej"psyhicznym" żeby coś takiego się mogło podobać.I nie ma się co dziwić skąd na świecie biorą się seryjni mordercy i psychopaci skoro miliony nastolatków czy dzieci wychowuje się na takich filmach.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Już któraś osoba mówi o "Planecie Małp". Nie czaję czego się tu czepiać [no może ilości części ;p]. CO prawda im dalsza, tym historia robiła się... khe... dziwniejsza, to przecież to kultowe kino. Mimo upływu czasu wciąż mi się podoba.

No chyba, że chodzi o remake. To był syf.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Oglądałem kiedys film "venom" i jak na horror to bardziej się uśmiałem niż przestraszyłem.
Naprawde odradzam.
 

Kozo WSP

Member
Dołączył
6.10.2006
Posty
38
Większość widzę podaje jakiś rozmyty obraz gatunków filmowych, których nie warto oglądać/przynudzają/nie trafiają w gust, podczas gdy tych najgorszych filmów jest całkiem sporo i bynajmniej nie mają nic wspólnego z kinem komercyjnym, choć pewnie by chciały do takiego aspirować. Są na tyle beznadziejne, że nie trafiają w niczyj gust, obrażają widza swoją głupotą i są przerysowanymi obrazami kina. Przejdźmy do konkretów. Mam trzech faworytów w kategorii najgorszy film wszech czasów, acz wiadomo, niewiele w swoim żywocie obejrzałem.

Krwawa uczta 3 - Oglądałem całą trylogię, ponieważ pierwsza część mnie zachwyciła. Zabawa konwencją, czarny humor i wartka akcja sprawiła, że zapamiętałem ten horror-komedię z dobrej strony. To co było w kolejnych częściach, to nie tylko obraza dla widza, ale i obleśność i głupota w czystej formie. Część trzecia to szczyt idiotyzmu. Jeśli chcesz zobaczyć scenę gwałtu na jednym z bohaterów, przez ohydnego potwora przez dziurę w przyczepie campingowej musisz to zobaczyć. Krew, wymioty, cycki i odcięte kończyny dla wszystkich! Koniecznie przygotuj miednicę obok komputera.

Maczeta - mdła, wulgarna i tania produkcja, co ciekawe z doborową obsadą (Alba, Seagal i jeszcze kilka znanych nazwisk). Opowieść o nielegalnym imigrancie, który wyrównuje swoje rachunki sprzed lat zabijając wszystko na swojej drodze. Mdła wersja Rambo dla ubogich. A skok na jelicie... just epic. Podsumowując straszna szmira, która się ciągnie i nie może skończyć.

No i wreszcie faworyt, perełka można by rzec

Ludzka Stonoga - Wzięty niemiecki chirurg na emeryturze, który specjalizował się w rozdzielaniu bliźniąt syjamskich postanawia zgłębić tajniki procesu odwrotnego, to znaczy złączania ludzi. Po udanym eksperymencie z rottweilerami postanawia połączyć trójkę ofiar przewodem pokarmowym. Kiedy w jego domu zjawiają się dwie amerykanki, które niefortunnie złapały gumę na drodze nieopodal chirurg podaje im środki nasenne i przeprowadza na nich zabieg wraz z dowiezionym później Japończykiem. Brak mi słów... Tylu idiotyzmów w jednym filmie, nie przebije nikt. Scena w której środkowa część stonogi przyjmuje kał przedniej miażdży. Jeśli ktoś się mimo wszystko zdecyduje obejrzeć, odradzam jedzenie czegokolwiek, jestem najlepszym świadectwem tego, że się nie powinno.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Według mnie w gronie najgorszych filmów jakie niestety obejrzałem, były wszystkie części Strasznego filmu. Każdą próbowałem obejrzeć, ale nie dawałem rady i albo oglądałem początek, albo środek a innym razem koniec. Mimo to i tak wyrobiłem sobie zdanie o tym filmie. Jest on dla mnie totalnie banalny, nudny i bezsensowny. Nagrany w sposób wołający o pomstę do nieba. W ogóle nie jest on straszny co jest logiczne, ale w dodatku też nie jest śmieszny, o przekazie już nie wspomne bo tego po prostu w filmie nie ma.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Najgorszy Film? No cóż nigdy nie lubiłem seriali które można oglądać popołudniu, jest to po prostu totalne dno i nic więcej można z nich odczytać tylko to że nie mają już planów na dalsze odcinki ponieważ jeden odcinek ciągnie się aż przez 20 minut. A z takich typowych filmów to strasznie nie lubię ekranizacji książek Harrego Potteraa ponieważ nie odwzorowuję do końca fabuły książki.

Pozdro.
 

sep z gothica

New Member
Dołączył
27.6.2011
Posty
15
Dla mnie najgorsze filmy to romany (aż chce sie skoczyć z okna) i eragon (film jak bym nie czytał ksiażki to by mi sie nawet spodobał ale po przeczytaniu ksiażki film odbiega daleko od pierwowzoru).
 
Do góry Bottom