[ogólnie] Najgorszy Film

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zawód szpieg. Poszedłem na to kiedyś do kina bo nie bylo nic innego a tytuł mi się podobał i do dziś żałuje tych 13 złotyszy...
W filmie nic sie chyba nie działo a jak wyszedłem to spać mi się chciało...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Duński film komediowy "Szef wszystkich szefów"

Mogę wam powiedzieć, że DUŃCZYCY NIE MAJĄ ZA GROSZ POCZUCIA HUMORU. No chyba, że grobowy
W tej komedii najwyraźniej śmieszne miało być to, że ona nie jest śmieszna...TRAGEDIA
Jedyna fajna scena to jak "Parzyli" się na stole, a tak zero akcji, zero sensu, zero przesłania, KICHA
oglądałem to z ludźmi na przeglądzie filmowym więc więcej dało się słyszeć chrapanie czy rozmowy niż sam film
na równi z nim stawiam "martwicę mózgu" Petera Jacksona tak tak to ten od władcy pierścieni
Uśmiałem się na tym filmie co nie miara aczkolwiek jest totalną szmirą....budżet na ten film wynosił 5 tyś dolarów
jest to jeden z pierwszych jego filmów
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Ach... Moim typem jest zdecydowanie Śmierć w Wenecji. W sumie film obejrzałem tylko dlatego, że czekałem aż coś się stanie. No i to jest właśnie najpiękniejsze, czekałem cały film aż coś się stanie, film się skończył, a ja się nie doczekałem :D:D:D To jest TO !


Pozdrawiam.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Zna ktoś "Wzgórza mają oczy" i amerykańską "Klątwę 2".
Wzgórza obejrzałam na kompie pewnego deszczowego dnia i tak gdzieś w połowie naszła mnie chęć by wywalić ten film i pograć w tetris. Ludzie, dawno nie oglądałam nic tak dennego. Mutanty wpierw wyrznęły prawie całą rodzinę, a potem jeden gościu, stateczny ojciec rodziny, uzbrojony w kilof, wyzabijał mutantów. Krew lała się strumieniami, główny hero wielokrotnie obrywał z łopaty czy innego narzędzia, ale dzielnie wstawał... Blah, zniesmaczył mnie ten film totalnie. Dwójki nawet nie chciałam oglądać, ale podobno równie porąbana jak jedynka. Tyle, że tym razem mutantom zamarzyła się prokreacja...
A teraz "Klątwa 2". Amerykańska wersja nie ma tego czegoś, co japońska. Na film poszliśmy do kina, bilety wygrałyśmy w KFC, to co miały się zmarnować. Dla mnie ten film był nudny, a koleżanki piszczały jak najęte. Wystraszyłam się raz, jak to widmo czy coś porwało tą kobietę w dresie na końcu filmu (pisałam sms i zerknęłam wtedy na ekran). A końcówki to już w ogóle nie jarze. Aubrey wchodzi do tego domu i ta dziewczynka pokazuje je obrazy z przeszłości, potem akcja przenosi się do stanów, zjawa po kolei zabija mieszkańców bloku, dochodzi do chłopca i.... światła, koniec seansu. Nie wiem, co w tym ludzie widza...

Te dwa filmy to jak na razie jedne z najgorszych jakie widziałam. Wiem, są gusta i guściki, ale ja jestem jakaś inna ;p jedyny plus seansu Klątwy 2 był taki, że w czasie powrotu na stancję koleżanki zaczęły się drzeć niemiłosiernie na widok jakiejś nieznajomej kobiety, która wyszła z bloku xD
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
U mnie to dość dużo jest takich filmów, o których najchętniej bym wcale nie wspominał. Chodzi mi tu w większości o te codzienne filmy z HBO typu "Miesiąc miodowy z teściową". Ogólnie dobijają mnie te filmy, które są zrobione pod taką "masową" fabułę, która pojawia się miliony razy. Nie lubię też kiczowatych seriali typu M jak Miłość, Młoda na Sukces i inne "Antonio nie odchodź". Nie cierpię też polskiego kina akcji. Świadki koronne i inne... Ja tych filmów w ogóle nie odróżniam, w kółko ta sama fabuła i ci sami aktorzy... Bleee
 

Rekhan

New Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
20
Ostatnio na TVP 2 widziałem film pt. "Zemsta Niedźwiedzicy" :p Chodziło w nim o to, że czworo studentów postanowiło wyjechać na wycieczkę. Zboczyli z trasy i potrącili małego niedźwiadka. Zła mama postanowiła odnaleźć zabójców malucha.
Imo film był zrobiony za 1000$. Potrzebny tylko dobry Jeep, wytresowany niedźwiedź, troje studentów i studentka.
Telewizja publiczna zeszła na psy :p
 

Vito

New Member
Dołączył
4.8.2007
Posty
6
a Dla Mnie Najgorzszym Filmem jest Bedzie i Pozostanie ... Star Wars : Wszystkie Częsci wiecie nie zeby film był zły efkty i wogule wszysko good ale nie te klimaty mnie krecą wole bardziej realne filmy najlepiej na faktach o Wojnie ,,bez urazy Dla Fanów Wszystkich Czesci Star Wars" :rolleyes: <_< Ojciec chrzestny Żądzi!!.... aaa... apropo widzieliscie Gothic Der Movie?? pozdroo... :rolleyes:
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Według MNIE

Zdecydowanie Świadek Koronny, jako film. Moim zdaniem beznadziejny, kiczowato zrobiony mocno nudzący. Kiedy go oglądałem myślałem tylko żeby wyjśc już z tego cholernego kina... a miał być taki hicior.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
zacznijmy od tego ze ja kiczowatych filmow nawet nie oglądam.... kiedys oglądałem taki ruski film... az zal dupe sciska (szkoda ze tytulu nie pamietam)... w kazdym badz razie potrafili zrobic cos takiego ze jakas srubka wpadala do cherbaty przez 10 min.. kompletnie idiotyczne. Jak tylko przypomne sobie tytul to napisze <--- mowie wam ze gorszego filmu NIE MA!
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
CYTAT
zacznijmy od tego ze ja kiczowatych filmow nawet nie oglądam.... kiedys oglądałem taki ruski film... az zal dupe sciska (szkoda ze tytulu nie pamietam)... w kazdym badz razie potrafili zrobic cos takiego ze jakas srubka wpadala do cherbaty przez 10 min.. kompletnie idiotyczne. Jak tylko przypomne sobie tytul to napisze <--- mowie wam ze gorszego filmu NIE MA!

Akurat takie Off'y są bardzo fajne :). Doskonały przykład to "filmy" Warhola XD, np Blowjob X). Ze swojej strony, że nie mam "najgorszego" filmu, ale skrupulatnie szufladkuje kiczowate hollywoodzkie filmy do najniższej klasy. Z ostatnich to choćby Transformers czy Evan W(...), itd, itp. Kicz, tandeta, komercja, tanie banały, etc. Czegoś takiego nie lubię :<.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zdecydowanie do najgorszych filmów jakie w życiu widziałem będą należały praktycznie wszystkie straszne i makabryczne horrory typu Piła, Teksańska masakra czy Jason vs Freddy, Wzgórza mają oczy albo Zły zakręt. Toż to dla mnie nie są horrory tylko filmy typu jak najbardziej spektakularne zamordowanie gościa albo coś w tym stylu. Poza tym ogółem filmów dojdą 2 części Matrixa 2 oraz 3, Wiedźmin i Harry Potter.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Najgorszy film jaki ostatnio widziałem - Komedia romantyczna. W tym filmie nic nie jest tak, jak powinno być. Oklepane, kiblowe, obrzydliwe żarty, dłużyzny, przy tym czymś najgłupsza z części American Pie wydaje się inteligentna...

Btw, był taki film ale nie pamiętam tytułu, w którym głównym motywem było zalanie miasta przez śmiercionośny budyń. Niestety, nie było pieniędzy na zrobienie makiety miasta więc zdolni twórcy wylali budyń na zdjęcie....

Z Offu polecam Marco P. i złodzieje rowerów.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
CYTAT
Btw, był taki film ale nie pamiętam tytułu, w którym głównym motywem było zalanie miasta przez śmiercionośny budyń. Niestety, nie było pieniędzy na zrobienie makiety miasta więc zdolni twórcy wylali budyń na zdjęcie....

O Boże, znajdź tytuł, BłAGAM!!! XD Ja chcę to oglądnąć!!!
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Mówisz masz xD Blob, zabójca z kosmosu. Konkretniej film jest o galarecie pożerającej mieszkańców miasta. Ale ofc akcja ze zdjęciem też jest Tu masz conieco o tym filmie. Tylko jakbyś chciał to ściągać to uważaj żeby ściągnąć pierwotną wersję z 1958 roku a nie remake z 1988. :D
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Hmmm... Po pierwsze ALEKSANDER. Oprocz tego ze fajna jest pierwsza bitwa i sa znani aktorzy reszta to TOTALNE DNO. Po 15 minutach ogladania zaczelo sie robic to tak nudne ze szok. Nie mam slow. WOJNA SWIATOW to kolejny film. Tez wydawalby sie hitem ale mi wogole nie podszedl do gustu.... Niektore komedie romantyczne typu SPOSOB NA BLONDYNKE - żal.pl....
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Dla mnie to kosmiczne filmy są najgorze
typu:Star wars,Matrix,droga na marsa
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Czarna owca. Generalnie mam zwyczaj oglądania filmów do końca, jeśli sobie jakiś... khe, khe... skołuje. I było trudne. Podobno miało ośmieszać horrory, tymczasem była żenada. Błe.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Klątwa 2. Pierwsza część mi sie tak nawet podobała, a druga to wielki badziew. wszystko takie udawane ta krew taka
aż fioletowa. I bardzo trudno zrozumieć fabułe filmu. Nie polecam.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Wedlug mnie najgorsze filmy sa zwiazane z kosmosem! Wogole Star Wars (wszystkie cześci) taka żenada <_<
Jeszcze Planeta Małp lub Bitwa o Ziemie. No po prostu dramat!
 

Darsal

New Member
Dołączył
10.9.2008
Posty
4
Więc tak moim zdaniem najgorszymi filmami jakie widziałem to:
-"Matrix II i III"
-"Wiedźmin"
-"Obcy IV"
-"Obcy vs Predator"

Ponadto żałosne horrory typu wszystkie "Piła" czy "Grindhouse: Death Proof"
 
Do góry Bottom