Oceń Mnie

prezi

New Member
Dołączył
20.10.2007
Posty
15
Jest to bardzo fajny temat,w nim oceniamy nasze prace graficzne w skali od 1 do 10.kazdy moze dac tu swoją pracę i kazdy moze ja oceniac.

Dobra moja pracka,jedna z pierwszych ^^
sigextremeqy9.png
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ta! Bardzo fajny temat... Będzie $wEet!

Do dobra, to ja dam... 5...
W sumie nawet schludnie zrobione, ale oprócz tego zawodnika na prawym skrzydle, jakoś "łyso".
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Na poczatek nie jest zle xD
Pracka fajna, tlo zarabiste, dobrze postac poklonowana.. Ale teraz rodzi sie pytanie - dlaczego po lewej stronie zostawiles tyle wolnej przestrzeni... Mozna by tam chociaz napis dac xD Ta postac/render po prawej moglby byc bardziej wtopiony, ale tego sie jeszcze nauczysz :p Ogolna ocena to 7/10 :D

Pracuj dalej, a bedzie git, bo naprawde dobra praca jak na pierwszy raz... ;P
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jakby oceniać samo tło to dałbym 10. Bo naprawdę wykonanie jest bardzo dobre. Ale są też złe strony. Szczególnie ten render. Bardzo go zmniejszyłeś przez co nie widać co na nim jest. Najlepiej żeby był większy. Przyznam Ci że ramka też wcale nie jest zła. Tak ogólnie wychodzi 5,5/10. Jak na jedną z pierwszych prac to ładnie : )

Ok, dam swoje 3 najlepsze według mnie prace i jedną tapetę:

uchihaik9.jpg


http://img211.imageshack.us/img211/5273/uchihaik9.jpg


gara1pn9.jpg


http://img212.imageshack.us/img212/7202/gara1pn9.jpg


sasuke6bq3.jpg


http://img337.imageshack.us/img337/3912/sasuke6bq3.jpg

Tapeta: ___klik___

Wiem, wiem samo anime. Ale cóż ja poradzę skoro uwielbiam robić tego tematu prace?
Jeszcze jedno. Oceniajcie wykonanie a nie temat ; )
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Tu się już produkowali i ja się pod tym podpisze ze praca dobra kolorystycznie tylko trochę za pusta, dlatego 5/10.

Teraz AS

Jak dla mnie te prace wyglądają dużo lepiej niż niektóre pokazane przez ciebie w Lesiach. Dobrze dobrane tła, do postaci. Miejsce jest wypełnione, ale nie przepełnione za duży plus. Wydaje mi się że czcionka również jest bardzo dobrze dobrana. Generalnie zacne prace i wszystkie oceniam na 10/10 jako wykonanie ; p

zacznij robić coś trochę innego niż anime ; p
 

prezi

New Member
Dołączył
20.10.2007
Posty
15
Anioł Stróż pracki bardzo fajne,szczególnie czcionka mi do gustu przypadla :).W 1 pracce może tło za bardzo nie wyszło.Gaara już o niebo lepszy,tło jak najbardziej pasuje,pustynia :D.

BTW.Co do mojej pracki,specjalnie nie robilem napisu,czcionki i koloru nie umialem dobrac :/ ,render pomniejszylem aż tak by mógłby być cały widoczny :)

Oto moja kolejna pracka

musicov8.png
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Jako że mój temat przestał być poczytny, to moją nową prace wstawię tu.

A co do pracpoprzedników:
prezi: bardzo mi sie tło podoba. Zanim mi ida się osiągnąć coś podobnego dużo wody upłynie. W przeciwieństwie do AS uważam że postać jest wystarczająco widoczna, i jedyne do czego mogę się przyczepić to to że po lewej stronie sygny jest jakoś tak pustawo 8/10.
Druga twoja praca mniej mi sie podoba, ale i tak jest o niebo lepsza niż niektóre moje pierwsze próby 6/10.

AS: Co tu dużo mówić, przebyłeś długą drogę w grafice i idzie ci coraz lepiej, sygny pięknie skomponowane, ani przesycone, anie ubogie w treść, po prostu takie jak być powinny. Chociaż nie moje klimaty to daje 10/10 (nie lubie Naruto i tym podobnych).

A oto i moja nowa praca, nie podoba mi sie czcionka, ale niestety po reinstalu muszę czcionki i brushe kompletować na nowo:
beznazwy1zx6.jpg


Z wyrazami szacunku. Godfather

Edit: Jak robicie ramki, bo sam do tego dojść nie mogę.

Edit2: Udało mi sie coś wykombinować ale chyba nie do konca dobrze.
beznazwy2tl4.jpg
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Jako że i ja ostatnio zacząłem sie bawić grafikami to i ja coś zaprezentuje:
upimg.eu5019.gif


To chyba moja 3 wykonana praca w photo shopie, mam nadzieje że komuś się spodoba.


Co do reszty prac to staram się nie wyrażać opinii, bo w każdej podoba mi się coś, a zarazem w każdej jest coś co mnie odstrasza od niej. Dziwny styl oceniania ale tak już mam.

Pozdrawiam.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie siedze w grfice w ogóle, ale musze to napisć - Feo ta pracka bardzo mi się podoba, aż strach pomyśleć co będziesz robił jak będziesz już w tym troche siedział.
Prace z takimi wystającymi postaciami zawsze najbardziej mi się podobały, do tego nie najgorsze wykonanie.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Feo a mi sie to srednio podoba :p Sam sie na tym nie znam ale wiem na tyle ze chociaz mogles uzyc recznego zaznaczania a nie automatycznej "różdżki" bo widac białe krawędzie u tej persony ;p
Z racji ze jestes jescze nubem dam 7 ;p

elo

/moze ja cos potem wbije bo cos kleje na gimpie ;]
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
Feo, praca bardzo ładna tylko mógłbyś postarać usunąć te białe slady 7/10

Teraz coś ode mnie:

sygnanarocksite2ug8.jpg


Nie siedze w tym za długo więc pewnia praca ma kilka niedociągnięć
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Godfather już Ci idzie coraz lepiej... Ale przed Tobą dużo pracy... Na tym etapie skup się na dodawaniu efektów i wtapianiem renderów, bo to nie jest trudne... Później możesz pokombinować z tłem, bo bez podstaw ani rusz... :p Te prace przynajmniej mają postacie i są okey jak na taki czas pracy z Photoshopem... :p 6/10

Feo, powiem szczerze, ze mnie mile zaskoczyłeś.. :D Po Twoich pytaniach na gg myślałam, ze na razie to Ty nic nie zdziałasz. A tu taka fajna pracka... Moje zastrzeżenia: Napis (nie animowany) zbyt mało widoczny.. Początkujący zawsze mają problemy z napisami, ja też mam, a już trochę w tym siedzę... Ten napis jest niewidoczny, nie dlatego, ze jest zła czcionka, ale dlatego, ze kolor czcionki jest zbyt jaskrawy... :p Te logo w lewym, dolnym rogu mogłoby być większe, bo nie widać, co na nim jest.. No i jaknjuż Jedi wspomniał postacie sprobuj wycinać ręcznie.. Ogólna ocena 8/10

Pablo, tu trochę gorzej niż u poprzedników... Tło to zwykły gradient, żadnych efektów nie dodałeś, dlaczego? Napis "Metalica" jest pixelowaty, pewnie go wyciąłeś skądś i źle zmniejszyłeś, ponieważ jakość sie pogorszyła :p A te napisy na dole maja zły kolor, bo nie widać ich :p Mogłeś je chociaż jakimś blaskiem otoczyć, żeby były widoczne... Render nie wtopiony, ale to wina tła, ponieważ nie da się do niego wtopić, no i brak ramki... :p trochę się tego nazbierało, ale proszę - nie obrażaj się, to miało Cię zmobilizować do dalszej pracy :p 4+/10
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Teraz moje kolejne wytwory:
upimg.eu5406.png


upimg.eu5405.png



Zaznaczam że prace nie były robione do końca na trzeźwo i mogłem coś prostego skopać.

PS.
Ten chiński znaczek w rogach, to (powiedzmy że) moje logo, które będę umieszczał na każdej mojej pracy.

Pozdro i czekam na surowe ocenki ;]
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Okey, zabieram sie do oceniania...
Zacznę od renderów... Po pierwsze w ogóle się nie komponują z sygną, ani troszkę wtopione, po prostu są wklejone i już :p
Do tła się nie będę czepiała, bo Ty żółtodziób jesteś i na razie nic lepszego nie zrobisz, ale jak na ten etap jest okey (która to Twoja pracka 3, czy 4?)
No i napis tragiczny... Dam sobie głowę uciąć, że przy tym eksperymentowałeś i Ci tak wyszło, chyb, że się mylę... A wiesz czemu jest tragiczny? Bo g*wno widać co tam jest napisane :p 5/10

A avek troszkę za pusty :p Mogłeś jednego z tych kolesi wrzucić :p 5/10

Wcześniejsza pracka była lepsza niż te, ale pracuj, bo na razie dobrze Cu idze...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
CYTAT
Zaznaczam że prace nie były robione do końca na trzeźwo i mogłem coś prostego skopać.


Praca 4 :p
Ale i tak dzięki za ocenę :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ahhh to tak, czytałam to, ale zapomniałam tego uwzględnić... :p Hehe, ale jak na 4 prace, to jesteś mistrzem, nie chciałbyś widzieć mojej 4 haha xD
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Właśnie wykonałem 2 nowe prace, avatar i sygnaturę.

upimg.eu5775.png
(poprawiona wersja)

upimg.eu5752.png



Proszę o ocenę i opinie czy się podoba :)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Feomathar.. Dwie twoje najnowsze prace. Zacznę od sygnatury. Naprawdę, to twoja najlepsza z tych które pokazałeś tu na forum. Bardzo ładne tło, tylko od dołu mogło by nie być tego żółtego. Jeśli chodzi o render, to co prawda nie wtopiony ale wtopienie zbytnio nie pasuje do postaci wystających poza pracę. A i jeszcze źle go wyciąłeś (patrz między nogi xD) I teraz napis.. Miodzio ^^. Najlepszy w całej sygnaturce. Świetnie pasujący do tła. No i jeszcze ramka. Mi się podoba. Ocena - 7/10
Avatar: Nie obraź się ale wykonałeś go fatalnie. A dlaczego? Bo wyciąłeś go z sygnatury. Powinieneś pokazać na nim twarz a nie nogi xD. Mogłeś zacząć prackę od nowa a nie kopiować. Byłby zapewne lepszy efekt. I dlatego dam tutaj zaledwie 4/10..

Pozdrawiam..
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Taak wiem, avatar to była fuszerka :p (poprawie to zaraz). Już poprawiłem, mam nadzieje że się bardziej spodoba. ;]

A między nogami zwisa pelerynka tej kobitki i nie za bardzo pasowało by jej ucinanie :p .
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
No, no Feo - robisz postępy... :p Sygna wymiata... Tło fajne, fajne efekty, ale mi trochę render kolorystycznie nie pasuje, nie mniej jednak to tylko mało wyróżniający się szczegół :p Postać dobrze wyciąłeś, ten cień pasuje idealnie :D O napisie już nie wspominam - jest wyjechany :D No i profesjonalna ramka -nic doda nic ująć 9+/10

Avek mi sie nie podoba, a to dlatego, ze nie lubię prac, na których rendery są "na ramce" - tak jak w tym przypadku :p I postać jest za mało w stosunku do rozmiaru avka... Tu główna rolę gra tło, a tak być nie powinno :p
 
Do góry Bottom