Oceń Mnie

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
upimg.eu5971.png


Ok, to może taka wersja się bardziej podoba ? Nigdy nie miałem koncepcji co do avatarów, bardziej koncentruje się na sygnaturach. Ale w końcu się nauczę ;]
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Czy ja wiem... taka nijaka. Czcionka nie pasująca do klimatu, po za tym, jeśli już mają być nazwa portalu i adres, to stworzyłbym (gdybym umiał) coś w stylu naszego forum. Tak, żeby klimatem pasowało. Np. jakiś widoczek z Nordmaru, albo coś w kolorach layouta na forum.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
To tapeta ?
Podstawowy błąd tej tapety to jej wymiary, kto widział 1000x1000 ?

Samo wykonanie nie jest złe (chodź czcionka w napisach faktycznie denna), ale się wiele nie napracowałeś sam przyznaj ;]
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Podwójny post bo nikt tu nie zagląda.

Najnowsze dzieło, wydaję mi się że nie jest bardzo złe, ale napisu jakoś nie mogłem dopasować :/ Kompletnie wszystkie pomysły które zastosowałem okazały się klapą, tylko to jakoś przypasowało.
Oceniajcie.

upimg.eu8175.png



Tak wygląda w oryginale.
http://th.interia.pl/51,b9b015de61497648/K..._muratsuyur.jpg
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
AS, co do Twojej tapetki, to nie napracowałeś się... :p Dodałeś kilka marnych efektów do screena i tyle, stać Cię na dużo, dużo więcej...
No i napisy nie pasują do reszty, psują ten klimat ^^


Feo, sygnaturka bardzo fajna :p Mnie się jak najbardziej podoba :D Napis jest ok, co się czepiasz?? ^^ Jedyne co dziwnie wygląda, to te nietypowe rozmiary... Nie proporcjonalne trochę.. Ale bardzo mi się podoba, że nie jest to robione jakąś wytyczną techniką, jak niektórzy robią, tylko jest to wynik połączenia pomysłów itd. To zawsze ma u mnie duży "plus" :p
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No tak, przyznaję, iż zbytnio się nie napracowałem.
A co do sygnatury Feomathara, to ocenię:
Tutaj podobnie jak ja chyba bardzo się nie napracowałeś. Musiałeś jednak ;]. Dodałeś efekty krwi, co bardzo mi się spodobało. Najbardziej takie nie pasujące do tej sygny to napis. Mogłeś lepiej wykombinować. I do ramki dodać obrys czarny 1 pix, oraz jakiś kontur. Moja ocena to 8/10.

Pozdrawiam.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
upimg.eu8824.png


Pracka wykonana w zasadzie z nudów.
Metoda wykonania którą zastosowałem jest ta którą opisał Pele w swoim temacie.
Standardowo miałem problemy z napisem, jeszcze nie potrafię wtapiać napis w sygne.
Avatar dorobię jak będę miał wenę :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ocenie, bo czemu nie. ;)

Pracka ładna, dobra stylistyka, kolory itp. Pasuje mi w niej wszystko poza napisaem. Raz, że lepiej pasowałaby tu inna czcionka, dwa inny kolor napisu i cała reszta. Właśnie ta czcionka psuje najbardziej.

Ale wybaczam, jeśli faktycznie masz problem z napisami. :D

Pozdro.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
A moje prace mógłby ktoś ocenić?? :p

Co do Twojej pracy Feo, to nawet, nawet... Nie lubię tej techniki pracy, ale tutaj całkiem ładnie to wygląda... Smok trochę mniej rozmazany niż reszta pracy i to daje ciekawy efekt - jest taki trochę odstający :p Można by było zmniejszyć rozmiar i łeb smoka za prace wywalić - wtedy było by zapewne zajebiście ^^ Ogółem jest git :p 8/10 bo napis lipny trochę, ale już coraz lepiej :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Najnowsze dzieło, inspiracją był ostatni obejrzany odcinek (11) Zagubionych :] .

lostpngdt5.png
lostavekpngmg1.png
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Wszystko ładnie, ale mam kilka "ale" :p

Po pierwsze napis (ten na dole) jest zbyt mało widoczny... jak się przyjrzałam to przeczytałam całe, jednak jest to źle... No i nie jest wtopiony ten napis... Mogłeś go zrobić w drugą stronę, bo na dole jest taka dróżka i to by pasowało...
Druga sprawa, to brak ramki na dole... Wg mnie praca powinna być obramowana na dole i po bokach do końca tych gór... 8/10

Avek: Wszystko zbyt małe, zaś napis za duży - powinno być na odwrót... Ten napis "LOST" powinien być bardziej widoczny i mniejszy, zaś te palmy i postacie bardziej widoczne i większe :p 6/10 :p
 
Do góry Bottom