O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nie, spokojnie, nie tknąłem tego shitu do tej pory, tylko Radzio aka Vendetta w to się bawi ;d
Qutlandy ująłem bardziej pod względem ogółem krain baśniowych.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja się modlę żeby PO wygrało następne wybory. Pójdę do klubu PO w Jeleniej Górze, a tam znajdą mi po znajomości jakąś pracę, jako szef jakiegoś szpitala albo coś w ten deseń, na pewno coś się znajdzie.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Co z tego, że długo nie popracujesz, ale to już detale. ;d
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Po co Outland, niedługo w Polsce będziemy mieli Wasteland.
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Ten kawałek ma to do siebie że zaraża. : P Taki już jest. ^^
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Przykro bo człowiek zna koope lat. No ale stało się jak się stało i nie ma co płakać nad mlekiem.
Wrócą za miesiąć..prawdopodobnie.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Z tym, że niekoniecznie. Unieśli się trochę honorem i oleją gupa zupełnie, tak przynajmniej wynika z wypowiedzi Bojki...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ehe, akurat. Wrócą, jestem pewny. Każdy wraca.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
boom mi pisał że on i bojka nie wrócą ale znając ich wrócą zanim minie miesiąc. nie wiadomo co z dragiem.
pewnie że smutno bez tych hejterów, ale czasami warto od nich trochę odpocząć aby zebrać siły na kolejną dawkę w ich wydaniu ;), szkoda tylko że takie odwalanki wczoraj wyprawiali po banie, ale to juz chyba norma u wielu zbanowanych.
heeh uspokoją się za kilka dni, pewnie o tym napiszą kolejną piosenke (jedną wczoraj słuchałam - naprawdę niezła pod względem wokalnym) a potem wrócą do nas i dalej będą brykać
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W sumie nikt nikogo nie zmusza do powrotu. Duże chłopaki, zechcą wrócą, nie zechcą? to ich decyzja. Jedni odchodza inni przychodzą. Taka kolej rzeczy.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Najgorsze jest to, że wszyscy trzej byli w SO ;p
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nie dramatyzuj...

Biaf, trochę mnie zirytowałeś tą wypowiedzią :) Daleko mi do dramatyzowania, ot cały szkopuł w tym, że jeśli w przypadku innych userów bym olał sprawę, tak teraz inaczej się zachowuję, z racji, że parę razy się z chłopakami spotkałem. Także teksty typu powyższego mnie denerwują ;)
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
[yt]-bubhqTIG4w[/yt]
kawalek nieziemsko rozluznia
pewnie z tego powodu skopie jutrzejsza mature z historii :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
pluszak żebym to ja nie musiała ci pupy skopać jak skopiesz maturę ;)


smoku ja cię rozumiem, ja się z tymi łobzuami nie spotkałam ale często gadaliśmy na skype i gg, a tu na forum też dokładali swoje cegiełki aby było ciekawie
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nie chodzi abi o to jak ich postrzegałem na forum, bo w większej ilości przypadków olewałem to, co pisali na sb anie nie komentowałem prztyczków od np Booma pod moim adresem. Wychodze z założenia, że to nie ma sensu. Tylko mnie irytuje post Biafry, nie wiem dlaczego :D
 
Do góry Bottom