O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nie, nie myślę o stancji/ internacie/ nie wiadomo co jeszcze.
Uważam, że trzeba to przeboleć i tyle.Zresztą wciąż pod ścisłą opieką rodzicieli jestem.
A oni mnie na takie stancje by nie wysłali.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Też będę dojeżdżał, ale dla mnie to pół godziny w jedną stronę. Gdybym miał gdzieś mieszkać to po tygodniu bym zwariował, bo ja sobie ledwie potrafię zrobić herbatę :p. Poza tym więcej bym tracił czasu na zrobienie sobie jedzenia, przygotowanie ubrania itd. niż będę tracił na dojazd. No i będę miał swoje auto, kufa - kategoria B1 dla 16-latków.

Ave
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja mam jakieś 20 minut w jedną stronę, więc luz :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
godzina dwie jazdy do szkoły?
w trójmieście to norma nawet jak szkoła blisko to wybierają te nieco dalsze... a zresztą u mnie takie korki że na piechotę można w 20 min a autobusem godzinę :lolface: . blisko mają ci co miejszkają dosłownie obok a reszta i tak dojeżdża z innych ulic , np do podstawówki ok 20-30 (jak nie ma korków i tarfi się na autobus), inne szkoły dalej a uczelnie, jeszcze dalej... pomimo że rzekomo blisko
każdy dojazd wnerwia, zwłaszcza jak przez 30 min nie ma gdzie tyłka posadzić, ciasno i/lub zimno ale co zrobić, takie życie. pocieszeniem jest to że podczas tej jazdy można, poczytać, odrobić lekcje, z kimś pogadać albo kogoś poderwać itd...więc może to was też pocieszy :trollface:
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
\w każdej szko9le nauki jazdy mówią że to prawo jazdy dla dzieci bogatych

Każdy średnio zamożny i biedniejszy poczeka te 2 lata i normalne zrobi a nie pieprzyć się ze smartami czy czym tam jeździć na b1 można;d W sumie to mógłbym też sobie zrobić, ale po kij mi to na półtora roku?: D
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Właśnie, ja tam na swojego podrasowanego fiata 125 wolę poczekać 2 lata jeszcze :trollface:
Dla mnie jest takie pocieszenie, że fajne dziewczyny będą tam chodzić do szkoły, a jedziemy tym samym autobusem :trollface:
Każdy rocznik ma własną pracownię, a osoby przypisany komp.
No i będę moddował Goticzka przez pół dnia, potem jakiś polski fizyka matma i do domu :trollface:
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
nie no skądże. ja Cię nie próbuję wpędzić w taki stan. Dla mnie B1 jest śmieszne po prostu i tyla :)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Ele, spinasz tyłek :p Taa, wiem, jak zawsze ;p.

Ja LO mam obok podstawówki, a obok podstawówki gimnazjum... Więc przez te wszystkie lata do szkoły mam co jakieś 10-20 metrów więcej lub mnie, zależnie od etapu nauczania :D
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Też mam szkołę blisko , 3 minuty drogi z domu , tylko wolę jakoś polepszyć swoją przyszłość idąc do , chcąc nie chcąc , najlepszego technikum informatycznego w Warszawie :trollface:



Don Ellesaro , burżuj pierwsza klasa :trollface:
1194128021godfatherpart.jpg
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
http://www.youtube.com/watch?v=LZewPwBGHO8&feature=related

Kocham to... w ogóle dźwięki natury to najpiękniejsza muzyka. Niesamowicie odprężające, zawsze gdy mam jakiś problem mogę się odciąć czymś takim albo stronę tego typu, którą podaję już nie wiem który raz http://www.rainymood.com/ :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
JKM jest za prawkiem od 16 czy 14. Dlaczego więc dziwi cie ta ustawa?
 

Rydalt

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
29
JKM jest za prawkiem od 16 czy 14. Dlaczego więc dziwi cie ta ustawa?
Nie muszę przecież tego wszystkiego bezkrytycznie przyjmować. :) Ustawa jest absurdalna nie przez wzgląd na wiek, ale przez wzgląd na ograniczenia, co do pojazdu. Jest to prawo jazdy, "ale nie do końca", bo "prawdziwe" prawo jazdy uzyskasz za dwa lata.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4786
Wy se jezdzicie smartami i innymi samochodzikami a romcio mial wypadek na motorze, kolano se rozwaliłem, ale to juz wczoraj.

wracajac do prawa jazdy, to warto poczekac, a w tej chwili kupic sobie skuter z koszykiem, osiagi i ladownosc taka sama ^_^
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Wy se jezdzicie smartami i innymi samochodzikami a romcio mial wypadek na motorze, kolano se rozwaliłem, ale to juz wczoraj.

Ja się też na swoim niedawno wywaliłem, od łokcia aż do palców mam łapę pościeraną.
Skuter może i dobra rzecz ale do póki się na nim nie rozwalisz. Ja tam poczekam do 18 i sobie prawko na samochód zrobię.
 
Do góry Bottom