O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Naprawdę chcesz żebym to zrobił Abi?
 
Arven, jest taki uśmiechnięty turas jak się idzie od metra w strone kampusu. na Rakowieckiej. Dobry kebab, a i ciapaty który go sprzedaje jest zajebisty. Gość się szczerzy do wszystkich i zagaduje :p i zna tylko jeden sposób zamawiania kebabu: ciasto, mieso,  rozmiar, sos. jak mu podasz w innej kombinacji to się gubi :p
 
Edit: Jadłem takiego kebsa w wawie, że był tak ostry iż w trakcie łzy leciały mi wodospadami z oczu :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Myślisz że zamierzam się poddać waszej cyferkomanii?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Często bywam w rewirach południowego kampusu bo jak kiedyś wspominałem jeżdżę do żaczka, ale kebaba akurat nie próbowałem. Za to wypróbowałem trzy przy gmachu głównym i powiem tak: Amman zalecam omijać szerokim łukiem, Petra jest średni ale zjadliwy, Queen zdecydowanie najlepszy z tej trójcy - może nie jest wyborny, ale z pewnością dobry.
Dużo osób chwali Amrit przy kinie Femina - nie miałem okazji tam jeść, ale jadłem w Amricie na placu Wilsona i był całkiem dobry.
Kebab kebabem, ale nic nie przebije chińskiego na Słodowcu! :)
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Najlepszy jest kebab na Wernyhory w Szczecinie. To legenda uczniów tego miasta. ;p
 
11
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Mam wybór. I zamierzam go dokonać. Także nie będę się w to bawił. I oddaj moje grabki!
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie fochaj się nie fochaj :p
 
ale kurde przez was głodna jestem, bym zeżarła fryty z mięskiem, ale się powstrzymam z zamówieniem bo za mało kasy w chacie, kartą nie przyjmują 
też nie lubię widoku krwi, słabo mi itd, także kostek nie jesteś wyjątkiem, pluszaku dobra kupa i człek zadowolony co nie? :D
 
13
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Tak sobie pomyślałem, że jakby parę osób z G.Up postanowiło grać na tym śmiesznym serwerze multi do Gothica to można by się zgrać i działać jako jedna drużyna/gang/obóz/cokolwiek takiego.

14
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Jeśli chcesz pograć ze mną w moim klanie to odezwij się na PW :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Wolę normalne życie.

Btw już prawie napisałem następną liczbę. Ale nie dam się. Bede twardy :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
19
 
nie zmięknie, jedynie przez pomyłkę wpisze ;)
 
Do góry Bottom