O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
łoł, ticz, ale mnie zagiąłeś 
Bravo.gif
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
może nie potrafi? :)
 
Armi ty jakis niegrzeczny się ostatnio zrobiłeś, a taki słodki chłopczyk z ciebie był, co z ciebie wyrosło :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nooo jakoś mu nie wyszło :D
 
armi przeto dałam mu twój nr, bo mnie molestować chciał, a wolałabym by robił to z tobą :lol:
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Hej kto jest z Łodzi i przekima mnie z żoną na dwie noce w styczniu (10-12)? 
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Żem siem wkopał - sylwester w gronie 8 osobowym, 4 pary. Męska część spoko, damska, oprócz oczywiście mojej, to takie doszyte skrawki do facetów, każda praktycznie z innej parafii, do tego moja ma na pieńku z jedna. Wkopałem się bo jako ze z gośćmi w jednej grupie jestem od dawna to co, sylwestra robimy! Tylko że miejscówki na przewidziane 30 osób nie było, znalazła się taka na 10, a mało kto jest na tyle rozgarnięty żeby wpadać na imprezę pełną par sam będąc singlem xD
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
oj tam się od razu wkopałeś, single tez mogą się świetnie bawić, przyjdzie takich kilkoro i sie dobiorą ;), przynajmniej do zabawy, albo odbiją komuś ;)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Eee tam, ja mam sylwester na 30 m2 na 20 osób u kumpla. Po % już nikt nie będzie pamiętał kto był z kim :D (dobrze, że idę sam).
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
armi idziesz jako para i wracasz z inną ;), nie no żarcik :D. mimo wszystko na pewno impreza będzie udana, niezależnie kto z kim przyjdzie, byle baby se w kudły nie poszły :lol:
 
kostek to na pewno, może być bardzo ciekawie :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
bo namka marudzi ze nie ma z kim pogadać o tym jak zeżarł kebaba a po nim zrobił wielka kupę, no więc spełniając życzenie namki
 
namko jak kebab? 
 
 
matko jedyna co za maruda z tej namki, za naukę by sie wziął
 
 
i co zakładasz ten temat odnośnie otworzenia obozów? chodzi ci o to aby pisać w każdym czy tylko do poczytania, jak stare gildie?
 
 
 
 
no więc ja mam dziś dobry humor, zeżarłam ponad 20 szokusiów, takich murzynków w czekoladzie, i może mi odwalać głupawka po duzej ilości cukru, pewnie nie tylko po tym ;)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ehhhh.... Chodziło mnie o to, że niekoniecznie chcę się dzielić tym jakiego potowora dziś wysrałem. Przeinaczasz moje wypowiedzi :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
oj tam oj tam, stara jestem no :p
ale że co, że wstydzisz sie czy jak? 
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Gdzie kupiłeś tego kebaba, może znam lokal? : D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
arvi masz pewnie blisko, byście sie umówili na piwko ;) 
i robicie mi smaka na żarło :D
 
Do góry Bottom