O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Namka ale po co to roztrząsać?? Regulamin dotyczący sygnatur był od zawsze i był przestrzegany. Od kiedy zmniejszyła się aktywność na forum rozpuściliście się jak dziadowskie bicze i przymknięto oko między innymi na sygnatury. To chyba dobrze, ze ktoś się w końcu za to wziął i ten porządek pomału wraca.

Po pierwsze primo gówno prawda. Był regulamin, a ucinane sygnatura były, ale to baaardzo baaardzo rzadko. Po drugie, pogratulujcie sobie przymykania oczu na różne kwestie czy świecenia przykładem. Tetrito, serio co za różnica jakie są sygnatury? I skoro wadzi wam za mało tekstu, to wracamy do punktu drugiego, pogratulujcie sobie.

A co do porządku, to wzięliście się za niego za późno trochę. No ale to moja opinia akurat.


A po co roztrząsam. Powody są trzy, kolejność losowa.
1) Troll
2) Żal nad stanem tego forum
3) Żeby się coś działo.

Bo jak się drama tutaj nie kręci, to nic się nie dzieje.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
A po co roztrząsam. Powody są trzy, kolejność losowa.
1) Troll
2) Żal nad stanem tego forum
3) Żeby się coś działo.

1) Raczej odpada, trolellem nie jesteś.
2) Też wątpię, jesteś Weteranem, choć to nie znaczy już tak wiele jak kiedyś. Mimo wszystko coś Cię tu trzyma.
3 To zapewne o to chodzi, dobrze jest czasami podkręcić sytuację.

O ile Twoja sygna nie jest wcale taka ogromna (459px × 200px) jak dla mnie takie sygny są ok. Wnerwiają mnie te na cały ekran, jednak skoro takie są wymogi, cóż trzeba się dostosować. :D
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Stary, jakbyś zobaczył co się dzieje w mojej rodzinie to byś wiedział, że w tej kwestii ja mam to we krwi :trollface:

tylko tutaj jakoś nigdy nie dawałem poszaleć tej części mnie. do czasu. zumzumzum.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ha, toś się ukrywał nieźle przez te wszystkie lata :trollface:
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Tak, jesteś błędem statystycznym ;)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Wiele osób zaczynało swoją przygodę z forami jako trolle, później nieco się ogarniali by w końcu znów stać się trollami :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Jezu ale jałowa gadka :)

Junior jak zawsze skażony, może ja wrócę, to będziecie stękali na to co znane i sprawdzone ;] bo więcej ględzenia i szumu niz to faktycznie warte. Zasady to zasady i choc bylibyście niewiadomo jakimi weteranami z jakim wkładem nikt wam nie odpuści. Jak problem do mojej sygny to ciach :) zmiejsze i po sprawie. Bo tak można :) i mniej ględzenia i sprawa załatwiona.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wróciłbyś i było by weselej :D

10 dni bez żadnego spamu? bez rzucania sie o byle co? nie wierzę :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Bardziej to standard niż zaskoczenie ;p

Oglądał kto Django?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Pytam o wrażenia :)

Nie, nie kupię ci biletu Namka :*
 
Do góry Bottom