O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
tyle ile widać na fotach ze zlotu :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Szersza w pasie, lepiej pcha się.

Jaki ten świat pohebany. Jeden robi co może, żeby przytyć, drugi, żeby schudnąć.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Tak to prawda nadchodzi zima więc trochę trzeba przybrać, żeby nie marznąć :p

159cm, taka duża jestem :p

Słowo <mała> było by bardziej na miejscu :D
Metr pięćdziesiąt w kapeluszu hehe

Oj tam małe też fajne ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Punkt dla Ciebie Szampon :trollface:

Myślałem jednak o niskich kobitkach, ja tam nie wiem co masz małe ;)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
EB lubi niskie kobitki, bo może je nosić w plecaku :D

Chyba na plecach, nie obciążając przy tym krępla - EB

A ja, radośnie ignorując fakt, że już zmienił się temat przez ostatnie dwie strony, powiem, że okres świąteczny raczej lubię, jeśli tylko wszystkie prezenty mogę kupić w jednej księgarni i jeśli przygotowania kulinarne mogę ograniczyć wyłącznie do ciasta z marchwi i śledzi w majeranku :D. Kr&oacute;tko m&oacute;wiąc, staram się nie popadać w obłęd w tym obłędogennym czasie. Drugi dzień świąt tradycyjnie i obowiązkowo spędzamy z przyjaci&oacute;łmi w lesie, niezależnie od tego, czy śnieg po pas, czy błoto do kolan. Pewne elementy rodzinne nie zawsze chcą to zrozumieć, ale jak dotąd przegrywają :p.

Torby? Hmmm, ja właśnie planuję sobie torbę z Oxide kupić. A dokładnie tą na zdjęciu poniżej, prawą
Wojt, jak Ci się podoba to kupuj, co się będziesz... :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
eb uduszę cię :D


Pewne elementy rodzinne nie zawsze chcą to zrozumieć, ale jak dotąd przegrywają :p
ciekawie brzmią te "pewne elementy" :D
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Skoro mowa o wadze i wielkościach to aj taki suchar zarzucę starszy niż rysiek z klanu:

Ile może stać pasztet?



Czasem całą dyskotekę :trollface:
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ha a ja już część prezent&oacute;w mam z głowy. Nie cierpię tego wybierania szukania i całej tej reszty związanej z prezentami.
eb uduszę cię :D

Abi grozisz, czy obiecujesz ?? Najbliższa okazja będzie pewnie w wakacje jak zlot wypali. I oczywiście jak nie zapomnisz :D

Baal suchar fakt, nie słyszałem ale dobry jest.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
ciekawie brzmią te "pewne elementy"
Wiesz, w każdej rodzinie znajdzie się taki szwagier czy inna ciotka, z kt&oacute;rymi przez okrągły rok nie macie sobie absolutnie nic do powiedzenia, ale będą obrażeni, że w święta wolisz się pałętać po lesie niż męczyć się z nimi na nudnym, "obowiązkowym" świątecznym obiedzie, kt&oacute;ry nikomu nie sprawia przyjemności. Ktoś kiedyś powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach i czasem jest w tym sporo racji ;).

Czasem całą dyskotekę
Dlatego nigdy nie lubiłam dyskotek :trollface:
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Skoro mowa o wadze i wielkościach to aj taki suchar zarzucę starszy niż rysiek z klanu:

Ile może stać pasztet?



Czasem całą dyskotekę :trollface:

I kurfa, aż mi pomidor z kanapki spadł.

Święta od uwielbienia, po obojętność, teraz sprawiają mi żal i smutek. Rok temu spheldoliłem do łazienki podczas kolacji wigilijnej i beczałem jak cipka...
 
Do góry Bottom