Nowy Lay

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
W dniu dzisiejszym po ponad czterech latach, na łamach naszego portalu został opublikowany nowy layout.
Stara templatka odeszła do lamusa, bo czasy idą do przodu i my musimy iść do przodu.
Nowy wygląd serwisu jest w fazie BETA dlatego proszę o wyrozumiałość i zgłaszać wszelkie błędy. Na bieżąco będziemy usuwać niedopracowania. Idąc dalej wychodzimy na przeciw potrzebą użytkownika.
http://gothic.org.pl/

Pragnę podziękować Feomathar'owi, który pociął szablon :)

Zapraszam do komentowania, mam nadzieje, że wam się podoba!
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
jest fajny ale czekam na finałową wersje bardzo mnie się podoba :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dobra to teraz posłodźmy trochę ;p

CYTAT
mam nadzieje, że wam się podoba!


No jak nie jak tak. Stary lay miał ten klimat. No ale cóż. Czasy idą do przodu, nie ma miejsca na sentyment na dzisiejszym rynku.
Nowy jest w pytę. Ładnie wygląda i co najważniejsze - dobrze sie na nim czyta teksty, na co rzadko zwracają uwagę admini. No i do tego nowe, ciekawe logo z najnowszych odsłon :).
Good work. Jak na razie nie dostrzegam błędów. O ewentualnych zauważanych poinformuje jak najszybciej.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Dobra próbowałem FF, Operą - nawet IE odpaliłem i widzę dalej stary szablon. Od godziny nerwy mi puszczają, a ręka kilkakrotnie powędrowała z dużą prędkością na spotkanie z blatem biurka. Wyczyściłem dane prywatne, ciasteczka i historię. W IE pierwszy raz odwiedzam stronę portalu.

Mogę jedynie patrzeć na nowy lay dzięki uprzejmości kilku userów, którzy dla mnie screeny porobili. Fck!
Help?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ogólnie bardzo ładnie

ale trochę pozrzędzę :p

- na dole na stronie głównej ten ork zachodzi na tekst :p
- kolumny to ja już marudziłam było by wizualnie ładniej jakby sięgały do samego dołu ale jak się nie da to trudno, ale na pewno coś na to poradzisz :p
- prawą kolumnę można rozbudowac o info tego typu jak te "Prace Zakonne", może coś o pracach forumowiczów - macie dosłownie dzieła sztuki, może coś o gildiach, i o RPG jak się rozkręci :p ,
- można jeszcze więcej dać w tym "Ostatnio na forum" - tzn to pokazuje w sumie tylko z jednego tematu - albo ja niekumata. można by było z kilku tematów - no i ile się da
- w redakjci kolorki szare = niewidoczne

ale ja jestem zrzęda więc spoko :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
No lay bardzo dobry, trochę zabawy z nim było. Kilka rzeczy się dodało, kilka usunęło, ale efekt (prawie) końcowy bardzo zadowalający.

Błędy są, widać od razu kilka ale z czasem i one znikną.
Piszcie wszystko co Wam się podoba a z czego lepiej zrezygnować, postaramy się wtedy o poprawę ;)
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Bardzo mi się podoba. Jest taki przejrzysty, aż miło się po nim klika. Ty i Feo odwaliliście kawał dobrej roboty.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Jesztem bardżo zachwyczony xDD Nie, nie do końca. Wolałem starego laya.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Lay jest świetny. Co prawda, poprzedni miał klimat, wspomnienia itd. Ale cóż, trzeba "ewoluować", że tak się wyrażę :D. Są jeszcze pewne drobne niedociągnięcia, ale i tak jest świetnie.
Podziękowania Tobie i Feo.

Ave
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Lay ogólnie wygląda dobrze. Przyjemne dla oka kolory.

Podzielam zdanie abi... ale jeszcze wg. mnie za szerokie są boczne kolumny.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Dobra widzę, widzę ^^

Ładnie, wreszcie chłopcy z teamu WoC nie będą narzekać, że nie widać danych w tabelkach :) Statystyki przedmiotów widoczne bardzo dobrze

+ czytelniejsze artykuły
+ widoczne tabelki wraz z obrazkami
+ sympatyczniej się przegląda serwis
+ powiew świeżości
+ ogólnie 'zajedwabiście'

Bardziej uwagi niż minusy ;p

- artykuły wszystkie po prawej stronie, wyśrodkować, podzielić na wiersze
- np taki artykuł ' Rośliny' z GI, niewidoczne praktycznie. Przeciwieństwo 'Broni' z tego samego działu
- nazwy artykułów w belkach nisko, też wypośrodkowane wyglądałyby lepiej
- nazwy działów z kolei do lewej ustawione, trochę lipnie to wygląda
- gdy się wejdzie w jakiś artykuł nie pokazują się wszystkie działy po prawej stronie, tylko reklamy giery.eu i manty
- kolory nazw tabelek trochę niedopracowane bo się zlewają z tłem strony
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nio to odwaliliście kawał dobrej roboty, tamten stary nigdy mi się jakoś nie podobał. Teraz stronka wygląda tak
nowocześnie i wogóle.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Nie mam zastrzeżeń. Jest ładny, miły dla oka i przyjemnie się przegląda teraz stronę. Gratulacje dla twórcy.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Nowy layout jest bardzo ładny... aczkolwiek wydaje mi się, że po przedni był lepszy, miał jakiś taki klimat... a może to po prostu kwestia przyzwyczajenia :]
Tak czy siak, kawał dobrej roboty. Większość niedoróbek Abi i ED już wymienili, ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. Odwaliliście Panowie kawał dobrej roboty :)

Pozdrawiam
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Trzeba isc z duchem posranego czasu. Dawniejszy wizerunek był bardziej... mroczny. To się ceni. Ale nic człowiek nie poradzi.

Tak czy siak nowy wygląd jest świetny i wizualnie przedstawia się nieziemsko. Idealnie wszystko dopasowane, pod każdym względem. Ogólnie tworzy się coś konkretnego. Nie pozostaje mi nic innego ja pogratulowac ludziom za to odpowiedzialnym.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Bardzo kurna mi się podoba Kacpi =)
Moim zdaniem w tym wypadku duch czasu okazał się czymś co da stronce kopa.
Najważniejsze pierwsze wrażenie - pozytywne, więc nawet jak znajdzie się coś co nie będzie się ludziskom podobać, moim zdaniem nie będzie mieć wpływu na nastawienie do portalu. Przynajmniej pod względem wizualnym.
Kuźwa namieszałem ;d
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Mam tutaj coś dla zrzęd, może choć trochę im te minusy to przyćmi ;P było to napisane, więc zrzędy raczej tego nie przeoczyły - ja tylko przypomnę ;)

CYTAT
Nowy wygląd serwisu jest w fazie BETA dlatego proszę o wyrozumiałość i zgłaszać wszelkie błędy


;)

A teraz co ja sądzę o nowym layoucie. Jest przejrzysty i miły dla oka. Jak poprawi się te drobne niedopracowania to będzie po prostu świetnie. Z czasem i do tego laya się przyzwyczaimy, to tylko kwesta czasu.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Całkiem przyjemny i miły dla oka. Kawał dobrej roboty, i po raz kolejny szacun dla Kaca i Feo.
Jako że to beta nie ma się co czepiać, a błędy już poprzednicy wymienili.
Tylko chciałem powiedzieć że rośliny g1 i kilka innych <starych> artów były już na starym lay'u szare i niewidoczne. Arty aktualizowane jak np Bronie g1 są już wrzucane czytelne.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Dobra, teraz już widzę ;p.
Powiem tak - świetna robota! Lay przejrzysty, prosty (nie mylić z prostackim).. Nie wiem co by tu dodać ;f. Po prostu podoba mi się i tyle. Gratulacje dla wykonawcy ^^
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Lay świetny... W końcu można normalnie się obsługiwać, wszystko jest widoczne, ładnie się prezentuje.
Dobra robota chłopaki!
Ale, ja mam zawsze jakieś "ale" :p Chodzi mi o gothicowe klimaty... Może dało by radę spróbować dodać jeszcze gdzieś coś z gothica? Wiadomo, nie chodzi mi o upychanie, aczkolwiek... Zamiast szarego tła PO BOKACH, jakieś miłe dla oka krajobrazy z Gothic'a, a jeżeli się nie da tylko po bokach go wstawić to chyba lipa, bo dając na artykuły nic nie było by widoczne... ;P

Dobra, nie słuchajcie mnie, bo majaczę... Całą noc nie spałam, więc mam prawo ^^

Pozdrawiam, MadDaria ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom