Nowy Lay

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Wiec tak. Mi się nie podoba. Czemu? Bo to tylko trochę przerobiony poprzedni lay. Fakt, że teraz wygląda schludniej co nie znaczy dobrze. Liczyłem, że stworzycie coś nowego, oryginalnego i nowatorskiego, a wy tylko wprowadziliście kosmetyczne poprawki do poprzedniego.

Szkoda gadać.

Tak ukrzyżujcie mnie teraz.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Zgodze sie z poprzednikiem.
Swoja droga poprzedni byl nieco ciekawszy. Liczylem raczej na oryginalnosc...
Zamysl niczeg sobie, brak jednak profesjonalizmu...
Wybaczcie, no -1/10 ?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Bez rewelacji, aczkolwiek nie ma czego się wstydzić. Dla mnie ten lay wygląda jak odświeżona wersja tamtego poprzedniego.
Duży plus za przejrzystość. Ja tylko zrobiłbym jakieś gothickowe tło, a nie taka szarzyzna.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Zrobić tło do tego laya nie jest żadnym problemem. Tylko dajcie jakiś pomysł co by tam mogło się znaleźć.
Moim zdaniem tamto szare tło, powinno się ciągle zmieniać, w zależności od jakiegoś ważniejszego wydarzenia w świecie gry.

Co do odświeżenia starego laya, to nie wiem jak to jest.
Czcionki i inne duperele pewnie ulegną zmianie, teraz po prostu nie było na to czasu.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Szczerze - nie zauważyłem zmiany laya, dopiero po przeczytaniu tego tematu zwróciłem uwagę na pewne zmiany, które są niestety kosmetyczne. Dziura po prawej stronie strony jeszcze się powiększyła, a funkcja "Co nowego na forum" dalej nie działa poprawnie. Ciągle panuje ta wszechobecna szarzyzna, na pewno przydałoby się to jakoś urozmaicić - zwłaszcza, jak mowa o zupełnie NOWYM, a nie odświeżonym layoucie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
zraz wam powklejam dorbne literówki gdzie znazłam trochę potrwa więc będę edytować post :p


tu IMIĘ przesunięte w prawo - można wyrównać?
http://img136.imageshack.us/img136/2364/redakcja1.jpg

edit cd

raz KONTAKT jest od myślinka a raz od dwukropku i raz od nowego akapitu podane a raz w jednej lini - można ujednoliścić wszędzie?
pkus dane DUDa takie rojechane
http://img186.imageshack.us/img186/5016/redakcja2.jpg

też literówka IMIĘ i w jednych jak jets napisane ZDJĘCIE - to w jesnych dopisane brak a winnych kreska - zróbta jednakowo
http://img520.imageshack.us/img520/8784/redakcja3.jpg

no tak marudzę wiem - ale kobiety czasami zwracają uwagę na takie drobiazgi
pozatym jest naprawdę ślicznie - jeszcze pewnie znajdzie się takich kilka drobiazgów więc ja uda mi się wychwicić to będę zrzędzić :p

edit:
te kropeczki wyśrodkowane - bleee ale wiem że kacpi nad tym pracujesz i na pewno coś poradzisz
http://img201.imageshack.us/img201/6782/stronag.jpg
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Jay_Kay @ 08-03-2009, 13:40) index.php?act=findpost&pid=216194
Szczerze - nie zauważyłem zmiany laya, dopiero po przeczytaniu tego tematu zwróciłem uwagę na pewne zmiany, które są niestety kosmetyczne. Dziura po prawej stronie strony jeszcze się powiększyła, a funkcja "Co nowego na forum" dalej nie działa poprawnie. Ciągle panuje ta wszechobecna szarzyzna, na pewno przydałoby się to jakoś urozmaicić - zwłaszcza, jak mowa o zupełnie NOWYM, a nie odświeżonym layoucie.



Myslisz Layout z układem strony!
Dziura z prawej strony jest spowodowana dłuższym lewym menu.... Wiem, wiem za trudne to dla niektórych.
Co nowego na forum jest w takiej formie i w takiej pozstanie. Napchanie gównien graficznych nie jest rozwiązaniem. Jak wiemy teraz stawia się na prostotę jak i małą ilośc zbędnych grafik. Lauout jest zupełnie NOWY, obejętnie jakiego laya nie będzie to będzie tak on wyglądał. Taki jest ukłąd strony. A dwa menu po jednej stronie wyglądają kiepsko.

Pozdro
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
CYTAT
A dwa menu po jednej stronie wyglądają kiepsko.


Nie zawsze Kac.
Mowisz stereotypami. Kiepsko, bo wszedzie sa po roznych stronach?
Ot! Ot nasza oryginalnosc!

CYTAT
Jak wiemy teraz stawia się na prostotę jak i małą ilośc zbędnych grafik.


Cudo ty moje!
Tak wiec powiedz, po cholere ten efekt z "uciekajacym tekstem" kiedy na niego kursorem najezdzajesz? Albo tak wyrazna zmiana koloru?
Wazna jest rowniez subtelnosc !
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Arcane @ 08-03-2009, 18:37) index.php?act=findpost&pid=216251
Nie zawsze Kac.
Mowisz stereotypami. Kiepsko, bo wszedzie sa po roznych stronach?
Ot! Ot nasza oryginalnosc!


Kiepsko u nas, wczoraj był test z menu po jednej stronie. Wyglądało to FATALNIE :>



CYTAT
Cudo ty moje!
Tak wiec powiedz, po cholere ten efekt z "uciekajacym tekstem" kiedy na niego kursorem najezdzajesz? Albo tak wyrazna zmiana koloru?
Wazna jest rowniez subtelnosc !



Misiu byłeś od wczoraj na stronie?
Chyba NIE, bo wspomniane "uciekanie" zostało zlikwidowane jak i wywalone wszystko do jednej strony :)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
CYTAT
Chyba NIE, bo wspomniane "uciekanie" zostało zlikwidowane jak i wywalone wszystko do jednej strony smile.gif


To slicznie zlotko Ty moje.
U mnie jakby tak, czaso malo ^^ I zajecia sporo. Zwlaszcza, ze dzien kobiet ; ]

Swoja droga apropos tekstu.
Nie da sie o 1-2pt zmniejszyc czcionki? Wyglada to tak, jakby kazdy odwiedzajacy teorytcznie byl posiadaczem okularow z wada 10pkt...

I jeszcze jedno... Paskudnie wyglada jak nie ma odstepu miedzy "borderem" tabeli a tekstem. A moze jakas sztuczke tam wstawic?

Niekoniecznie "obrazek" ? Albo odstep "hatyabe" ?

I font inny?
I poprawic nieco z ankieta? Paskudnie ; P
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Co do czcionki to trudno wyczuć na razie jest 12 :) A font planujemy wrzucić z Gothic'a 3.
Arcane ja rozumiem, że czasu mało, ale zanim podasz coś jako wadę to zobacz czy jeszcze ona jest.

Borderem tabeli? Hm... o które miejsce dokładniej tobie chodzi.

Pod ankietę będzie ciężko coś wymyślić, ale pomyślimy xD
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kacpi luknij tu coś jest dziwnie jakoś się rozjechało w prawą stronę http://gothic.org.pl/gothic-3-forsaken-gods/pytania.html
w kolumnie po lewej jak wchodzi się w jakikolwiek link to kolumna po prawej często jest "wybrakowana" o kilka pozycji - różnie zależy co otwierasz np tu http://gothic.org.pl/wewnetrzne/wspolpraca.html i tak każdy w sumie tylko w jedyn brakuje jednego elementu a w innym więcej

edit:
jeszcze w tym temaciku DOWNLOAD są jakieś "efekty" w tle tam niżej po kategorii http://gothic.org.pl/Download/

ew jak tych kropek w prawej kolumnie nie da się jakoś ładnie zrobić to można spróbować bez kropek? może też by było ładnie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Templatkę poprawiłem.
Przeszliśmy w fazę beta 2.
Pocentrowałem bloki menu, nazwy newsów. Zrobiłem porządek w galerii wraz z nowymi skrinami.

Opinie?
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Jest spoko. Teraz widać profesjonalizm (no nie dosłownie :p) i dokładność. Bardzo podoba mi się "Losowy obraz". Fajny pomysł :). Ogólnie jest super. Istnieje co prawda kilka drobnych literówek, ale to mało istotne ;).

Ave
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Najważniejsze że coś się dzieje i to widać, widać że coś się zmienia na lepsze. Jest fajnie, również uważam że "Losowy Obraz" to ciekawy element. Co do galerii to mam pytanie, po kliknięciu w każdy screen obraz robi się duży, nawet bardzo duży. Nie mieści się na ekranie, to wygląda brzydko. Żeby obejrzeć całe zdjęcie trzeba jeździć suwakami w górę i w dół, w prawo i w lewo. Nie da się dać mniejszych obrazów? To dość denerwuje i nigdzie się nie spotkałem z tak olbrzymimi screenami.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jedyne co jeszcze razi w oczy, to "Ostatnio na forum." Chyba nie muszę pisać dlaczego ;). A reszta jest już gites. No i losowy obrazek, też o tym myślałem wczoraj, a tu dzisiaj proszę, już to jest xD.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Tak teraz też zauważyłem że niektóre są takiej wielkości jak linku w którym dałeś, ale niektóre są takie...

http://gothic.org.pl/component/option,com_...,5/key,1/hit,1/


...jak dla mnie za duże ale skoro tak ma być, więc ok. Jeśli chodzi o to żeby nadawały się od razu na tapetę, to może lepiej dać linki do różnych rozdzielczości.
Co do reszty zastrzeżeń nie mam jest ok. :)

Edit: A tak "Ostatnio na forum", to się nadaje do naprawy ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ostatnio na forum wina skryptu. i chyba z niego zrezygnuje całkowicie.
Co do róznych rozmiarów to na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Wszystko jest w porządku. Jak widzę galeria zapchana, to dobrze. Są jeszcze niepoprawione te czcionki, wiesz Kac o co chodzi. Teraz stronka jeszcze ładniej się prezentuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom