Nowy Lay Na Strone

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Otóż poszukujemy osobę/y które są w stanie zrobić lay na stronę najlepiej, żeby był związany z trzecią częścią gry.
Co oferujemy w zamian? Na pewno nie pieniądzę. Ranga weteran na forum, plus informacja, plus chwała wieczna :) kto zorbił lay.
Jesli są jacyś chętni proszę o odpowiedź w tym temacie.

Lay am być nie pocięty, sama grafika żadnego kodowania pod cms :)
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Cóż zdolności graficznych do robienia leyoutów nie posiadam, bardziej wolę zabawę w grafice abstrakcyjnej, lecz mogę przedstawić Ci projekt wyglądu portalu, który był już wykorzystany na poczet innego portalu o grach Gothic.

Wiem, że za darmo nawet nikt czasem nie chce wykonać projektu, gdyż jest takie powiedzenie: ,,Za darmo umarło”, wiem jak to jest gdyż sam za projekt designu o PoP zapłaciłem 100zł (only psd:/)…

Projekt bardzo dopasowany do trzeciej odsłony Gothic. Cieszył się on ogromnym uznaniem wśród userów poprzedniej strony (był on tam zaledwie umieszczony na dwa miesiące)…
Owy desing dopasowany jest do jportal, lecz mam psd jego, więc nie będzie problemów (przecież to sama grafika).

Tak to wygląda - http://img205.imageshack.us/img205/7628/gothicupgc7.gif
By: Silesti

Jeżeli owy projekt niestety nie zostanie wykorzystany na gup to niestety pójdzie on w odstawke, gdyż nigdzie już nie będzie wykorzystany…

Chce po prostu, aby projekt nie przepadł, gdyż jest naprawdę bardzo dobry i był robiony specjalnie dla GUP.

Dark Shadows - : ) dzięki za poparcie... dla mnie Gothic Up to drugi dom ; ), więc chce dla strony jak najlepiej i oferuje co mogę : ). Jeżeli będzie trzeba mogę spróbować go dopasować pod joomle (to prawie to samo co mambo? ; p )

Ps. W razie czego pisz Kacperex na PW... podam Ci namiary na mnie ; ]

Pozdrawiam.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jeśli to nie problem to chciałbym wyrazić moje poparcie dla tego laya zaoferowanego nam przez xaroxa. ;) Jest niczego sobie, co ja mówię bardzo dobry i osobiście wolałbym go widzieć na głównej stronie. :p

Sorry za taki mały offtop. Mam nadzieje, że coś z tego będzie.

Pozdrawiam.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Ja rowniez udzielam poparcia dla laya od xaroxa, wg mnie jest elegancki, czegos takiego nam trzeba :) jak sie ladowal to myslalem ze troche za blade kolory ale jednak smie mylilem wszystko super :)
byloby niezle gdyby byl nasz ;P (na zawsze :D )
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
jakby to powiedzieć. Lay xaroxa to cos wspaniałego moim zdaniem trzeba by było tylko dorobic do tego lay na forum w podobnym stylum i byłoby świetnie. Tez popieram lay xaroxa aka Silestiego.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Też popre moich poprzedników ^^ .

Lay wspaniały ^^ a jeszcze lepiej wygląda jak już jest wgrany xP. Sam go widziałem na Gothic Khorinis.
Proponuje adminom, aby go przyjęli. Obecny jest niezły, ale tego nic nie przebije ^^.
E tam. Powiem że oceniam na 10/10 :)

Z wyrazami szacunku...

xD
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Faktycznie lay bardzo ładnie się prezentuje i jak powiedizał xarox był bardzo chwalony przez użytkowników.
Ten co mamy teraz jest moim zdaniem lepszy dla g.up'a ale jak masz coś zmieniać to niech będzie to zmiana na owy projekt :)
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Witam!!Otóż według mnie lay jest bardzo dobry i nadaje sie na każdą (Nie mal każdą)strone. Widziałem go na Gk i myśle że tutaj też będzie pasował jak ulał. Więc myśle że będzie mu dobrze na GUP. :p sorry że taki krótki post ale chciałem tylko ocenić. Aha dał bym my 10/10.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
lay jest łądny, lecz g.up nie dysponuje funduszami, aby go kupić. Choc lay kojaży mi się już z GK można by go trochę. Logo jest fajne, lecz kolorystyka nie podoba mi się szczerze ;). potrzebujemy plik psd. Admin serwera zorbi pod joomle.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Lay jest dla Gothic Up i nie chcę za niego żadnych pieniędzy. Zależy mi na tym, aby strona się rozwijała i po komentarzach użytkowników sadze, iż lay im przypadł do gustu ; ).

Plik psd mam i mogę wysłać, jeżeli chcesz…

Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Super, to jeslic hcesz wyslij na maila kacperex@gmail.com
A czy na IPB umiesz przerabiać, a jaki nie Kushi ty cio?
No i xar zagadaj na GG
 

c2h5oh

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
3
Lay jest lepszy od obecnego, ale wymaga troche pracy - w zasadzie jest to logo + ramka. '
- tlo jest tragiczne
- brak naglowkow dla paneli bocznych
- typowy kolumnowiec
- rdza bardziej pasuje do gier falloutopodobnych niz do gothica
- brak zdefiniowanego wygladu menu (kolor, czy display:block, border, wielkosc, ewentualne tlo, zachowanie :hover itp)
- brak zdefiniowanego wygladu linkow
- brak zdefiniowanego wygladu tekstu
- brak zdefiniowanego praktycznie wszystkiego..

Podsumowujac to jeszcze nie jest lay, to jest szkic layu i to sredni.

Wybaczcie, ze tak po nim jezdze, ale naprawde nie jest najlepiej.

Na forum jest 6000+ userow, naprawde nikt nie moze czegos wyprodukowac/rozwinac tego projektu? Ja sie tym nie zajme, bo niestety komercyjne projekty pozeraja maaaaase mojego czasu - ledwie znajde chwile na konwersje psd->templatka.

Moge zmolestowac ktoregos z grafikow robiacych dla mnie zlecenia zeby zrobil dla Was lay, ale niestety odplatnie - o ile ja przyloze sie za free to nie moge tego wymagac od wspolpracownikow.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Owy layout jest już pocięty, ile razy mam powtarzać…

Wszystko jest dopasowane a owy plik psd, jest tylko po to, aby wprowadzać drobne poprawki w wyglądzie itepe…

Kolory czcionek, odnośników znajdują się z pliku .css

Skin specjalnie był przerabiany pod jportal i przeglądając odpowiednie pliki, które odpowiadają za wygląd designu na stronie wnioskuje, iż ową grafikę pociętą można bez problemu dopasować pod joomle ; )…

Tak to wygląda na podkładce dla jprotal: http://spclan.yoyo.pl

Niestety pod IE trochę się rozlatuje, ale to wina po prostu kodu dopasowania pod jportal…

Więcej zaproponować nie mogę. Za darmo i tak nic nikomu nie zrobi, więc, po co marnować pieniądze, jak owy skin jest oddany jak na tacy.

A co do rdzy, jako, iż jestem wielkim fanem serii, Gothic, uważam, iż takowa świetnie odzwierciedla sytuacje w trzeciej odsłonie Gothica.

Pozdrawiam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Moi skromnym zdaniem skin jest dobry
jednakże to już było na Gk

uważam że G up
ma zupełnie inny klimat
i owy skin jest dobry ale przydało by się coś nowego
ktoś powinien pomyśleć nad zainwestowaniem w nowy lay i skin
bo ten był już wykożystywany na GK
i spora część userów będzie sobie kojarzyła owy skin z GK a nie G up

skin jest cacy
ale G up powinno zainwestować w coś nowego
coś co będzie charakterystyczne dla klimatu panującego na G UP

pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Lol. :lol: :lol:

3 razy napisałeś, że skin jest dobry.
2 razy, że gup powinno zainwestować w nowy skin.
2 razy, że ten skin był wykorzystany na GK.
2 razy o klimacie gup.

Ale przedłużyłeś post. :p

Do tematu:

Czytaj pierwszy post albo cały temat zanim sam napiszesz. GUP nie ma za co zainwestować w nowy skin i lay.

Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE
Czytaj pierwszy post albo cały temat zanim sam napiszesz. GUP nie ma za co zainwestować w nowy skin i lay.



GUP miało by, gdybyście kilkali w reklamy i rejestrowali sie na allegro!
Ale wasza inicjatywa tego nie obejmuje ;(
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Co racja to racja, ale i tak w tej chwili gup nie ma za co zainwestować.

Aha i tak do tematu: Co z tym skinem? Trafi na stronę?

Pozdro.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
błagam nie wmawiaj mi że przedłużam posty
bo nie zależy mi na tym
pogadaj ze szczurem
on ci powie żę ostatnią rzeczą
jaką robie to nabijam posty
oki

nie wiem
nie mój biznes w tym by G up miało nowe skiny
po prostu mówię co myślę
bo po to jest to forum
prawda?????
nie jestem twórcą tej stronki i forum
(gdybym był to bym kombinował i martwił się że nie mam funduszy)
więc nie wylewaj żalu na mnie że nie macie kasy
i że w reklamy nie klikamy
po prostu wydałem opinię o wyglądzie G Up
że nie pasuję tu ten lay i skin
a sprawy decyzji należą i tak do was
więc wasze genialne umysły z pewnością coś wymyślą

pozdro
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Z góry przepraszam za off topic.

Moim skromnym zdaniem jak wiadomo, owy skin był specjalnie robiony pod GUP i tu jest jego miejsce.

QUOTE
Aha i tak do tematu: Co z tym skinem? Trafi na stronę?


Można powiedzieć, iż owy lay jest już w tłoczni… mamy drobne problemy z górnym menu, lecz jak już sobie z nimi poradzimy skin od razu trafi na GUP : ).

Pozdrawiam.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Sorry za offtop.

Rozbawiłeś mnie yeed. Jak możesz pisać, że nie przedłużasz postów skoro każde nowe słowo/zdanie piszesz pod poprzednim jak wierszem? Dla mnie to jest właśnie przedłużanie i tyle. B)

QUOTE
więc nie wylewaj żalu na mnie że nie macie kasy


Gdzie ja coś takiego napisałem? Ja nie mam żadnego żalu, że gup nie ma kasy. Tak już jest, a ja cię tylko poinformowałem. Wyraziłeś swoje zdanie i ja SWOJE, które miałem takie, że dużo razy się powtórzyłeś i uznałem to za co uznałem. Nie przyjmuj tego jako atak czy coś. Ty wylałeś prędzej żal, za to że powiedziałem swoje zdanie o twoim poście.

QUOTE
Można powiedzieć, iż owy lay jest już w tłoczni… mamy drobne problemy z górnym menu, lecz jak już sobie z nimi poradzimy skin od razu trafi na GUP : ).


Już nie mogę się doczekać. :p Mam nadzieje, że wszystko będzie pasowało.

Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom