Nowy Lay Na Strone

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Sory za odpał :blink:
dopiero się dowiedziałem dziś
że ten lay był robiony specjalnie na G UP
dostałem w streszczeniu krótką historię G Up

Zbyt się do niego przyzwyczaiłem na Gk po prostu
ale jeśli on był robiony specjalnie pod G up
to milknę i niech ginę w otchłani za głupią gadanę

pozdro i sorka
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
Według mnie xaroxa byłby najlepszy :)
Chociaż..może zrobie swój :p Ale to raczej watpliwe :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Schreder @ 07-02-2007, 07:50) [snapback]134403[/snapback]

Według mnie xaroxa byłby najlepszy :)
Chociaż..może zrobie swój :p Ale to raczej watpliwe :)



Xarox to jedyna propozyjca, lecz ma problemy z netem i tak na prawdę nie wiem, kiedy i czy w ogóle, go zapoda :)
Zrób swój jeśli znasz się na grafice, wystarczy pds. I hamuj się przed takimi postami, one NIC nie wnosza do tematu...
Pozdrawiam
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Zamieszczam do opini publicznej projekt NOWEGO layout naszego forum (strony) Projekt wykonałem sam od podstaw. Jedynie elementy ramki wykonane sa na podstawie pudełka od gry Gothic 3 Collector's Edition.

http://www.allegro.omegaart.pl/Pokaz/index.html

EDIT:
To jest wersja robocza. Cały czas ulega zmianom. Jesli ktoś ma pomysł na poprawki prosze pisać.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ev, wiesz co? Cudo! To jest CUDO! ;] Tylko kto da rade takie coś zrobić...? Ale bez 2 zdań, piękny projekt, tylko moze troszke ciemnejszy zeby był. To ejdyne zastrzezenie.
Graty & pozdro;].
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Szczerze? Bez obrazy, ale nie podoba mi się z kilku prostych powodów.

Zacznę od tego, iż tekst w newsach jest, że tak powiem źle dobrany, gdyż jest mało czytelny i nie pasuje do całej reszty. Tło pod newsami mogłoby być inne, bardziej pasujące do kolorystyki ów templaka. Co do topa również średnie, efekt przechodzenia jednego obrazka w drugi zupełnie tutaj nie pasuje. Napis na logu tak samo nie czytelny.

Ponadto typowy tabelak, co za tym idzie prosty trochę. Mógłbyś bardziej gradientami popracować a nie wszystko w jedną monotonną grafikę złożyć.

Na razie więcej nie mam do powiedzenia, bynajmniej dla mnie nie ma to klimatu. Czeka Cię jeszcze dużo pracy w photoshopie by dojść w pełni do wprawy.

Pozdrawiam, xarox.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
WoW! Ten lay jest zaje*****! Kurde tylko dylemat teraz będzie który wybrać ^_^. Najlepiej dać obydwa, żeby na dole można było sobie wybrać.. Ale cudny.. Trzeba przyznać. To się nazywa grafik ^^. 10/10! Nie zgadzam sie tu z Jodłasem :)P) że jest za jasny. Brawo!
PS. Jeśli będą trzy no to fajnie, bo nie wszyscy mają ten sam gust ;]
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Hmm szczerze mówiąc to lay nie jest zły.Ale jednak jest zbyt "lipny", jak by to powiedzieć.Jest zbyt sztywno zrobiony,gdybyś troche więcej zrobił to było by cudo ale nie zrobiłeś i nie ma cuda.Jest tylko zwykły lay,w miarę porządny,ale jak powiedział sam xarox,,Czeka cię jeszcze dużo pracy by dojść w pełni do wprawy". I muszę się z tym zgodzić,przyznam się że sam lepszych rzeczy bym nie zrobił ale wkońcu każdy ma prawa się wypowiedzieć.Temu layowi dał bym 6+/10.Co do laya zapropowanego przez pana X , to bardzo mi się podoba. Wolał bym tego zapodanego przez pana X.Ale w sumie też dobrze by było żeby były dwa laye i userzy by sobie zmieniali na ten który wolą.

Pozdrowienia, xnx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom