Nick

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Na mnie kumple wolaja WĄSKI ... (bo jestem szczupak... znaczy szczuply)

a na forum jestem doctor bo moje imie Damian patronuje lekarza itd i kiedys tak przyszlo doctor i zostalo na dlugo... (kolo 2 lat) ale aktualnie wolaja na mnie waski
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Lares wiadomo skąd sie wziął a ta kreska na dole _ to dlatego że kiedyś na polchacie sie rejerstrowałem i Lares był zajęty
tongue.gif

W szkole mam ksywke Prezes
tongue.gif
wymyśliła ją moja mądra wychowawczyni(może dlatego że jestem gospodarzem klasy ;/) Na początku nie lubiłem tej ksywki ale jakoś przywykłem i mi sie spodobalo
tongue.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Mój nick powstał w taki sposób, otóż kiedyś szukałem odpowiedniego nicku który będzie rozpoznawalny (unikalny). Po dosyć długim rozmyślaniu postanowiłem skorzystać z pomocy edytora imion fantasy i po długim poszukiwaniu znalazłem imię Grogur, więc żeby było bardziej unikalne usunąłem "g" z środka i tak powstał Grour.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Bora to moja xywka ze szkoly. mowia na mnie tez Boro, Borek. a dodalem tylko malpe i jest Bor@, a ło tak ło.
wink.gif


na kazdym forum jestem Bor@ wiec jakby mnie ktos gdzie widzial to moze smialo walic do mnie pm'a wiedzac ze to ja
wink.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Nie wiem dlaczego mam nick <INOS> ;[ przez jedno n i w tych kreskach... dziwne bo nie pamiętam... ale moja ksywka dla ziomków, kolegów, przyjaciół, znajomych to ZBIRU od mojego nazwiska...
Na innych forach mam nick Drizzt. Dlaczego?! Ponieważ lubię tą postać z książki ...
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Mój nick....hmmm. NA początku pochwalę za założenie spox tematu- pomysł dość oryginalny. Tek więc jestem chery ponieważ: po pierwsze bardzo lubię wiśnie
tongue.gif
Tak sobie pomyslałem a czemu nie wiśnia po angielsku? A po drugie to czytałem kiedyś pismo komkputerowe i tam jeden gościu miał taką ksywkę. Spodobała mi się i odtąd jestem chery
biggrin.gif

QUOTE Bora to moja xywka ze szkoly. mowia na mnie tez Boro, Borek. a dodalem tylko malpe i jest Bor@, a ło tak ło.
Bora chodzi do szkoły w Skórzewie?
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heh mój nick, jak wie sporo osób, wziął się od mojego nazwiska (nie powiem jak ono brzmi) i jest wobec mnie stosowany już od sześciu lat. Wszędzie, gdziekolwiek się rejestruję, mam ten nick. Jedynym wyjątkiem jest Lineage ][, gdyż tam staram się zachować klimat fantasy, a mój nick tego klimatu niestety nie oddaje. To tyle.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Tematów takich było mnóstwo ale się w nich nie wypowiadałem.
smile.gif

Własciwie mój nick ma dwie części:
Robson od imienia Robert (żeby nie było, to moje imie
ohmy.gif
wink.gif
)
Ajax od nawiększego klubu piłkarskiego w Holandii.

Pozdrawiam.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Kiedyś mój kumpel polecił mi książkę "Sługa Boży" Jacka Piekary. Przeczytałem ją, i bardzo przypadł mi do gustu główny bohater, Mordimer Madderdin.
biggrin.gif
Więc postanowiłem wiąć tylko samo imię, stąd wziął się mój nick. Natomiast w różnych grach Online (Kal Online itp.) stosuje ten sam nick, lub po prostu jego krótszą wersje MordiM, ponieważ czasami Mordimer jest czasami zajęte.
tongue.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Już o tym kiedyś pisałem. Podczas rejestracji parę razy mi nie wyszło
laugh.gif
więc straciłem pomysł na nick (tamte już były stracone) więc przy kolejnej próbie rejstracji wpisałem od tak jakieś imię z Gothica II - to był ścigany przez sędziego bandyta z farmy Onara -wtedy zadziałało. Więc zostało z czasem się przyzwyczaiłem i korzystam zniego w grach i sesjach RPG z kolegami
wink.gif
 

Marinss

Member
Dołączył
21.11.2005
Posty
33
Marinns skąd się wziął? Pewno dlatego że intersuje się wojskiem i rzeczami z nim związanymi. Tak naprawde mam ksywe Stary od nazwiska
tongue.gif

Napoczątku jej nielubiałem, ale nosze ją juz od 5 lat i przywykłem, nawet mi się spodobała.
cool.gif
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Zaraz, zaraz, czy nie było z dziesioęciu takich tematów? Nie? A chyba tak, ale je skasowali!

Dragomir skąd się wziął... kurde... no skąd się on wziął? Nie wiem, może wy na to wpadniecie?

Dobra, na serio. Dragomir to imie myśliwego z G2. Niezbyt ambitne ale niepowtarzalne - np. nie ma na forum Kolegi Dragomira [a la Kolega Xardasa
biggrin.gif
] ani nawet Kuszy Dragomira... więc zadziałało.

Co prawda niektórzy jak grałem pod tym nickiem w ET mówili do mnie Drag albo... dragi
biggrin.gif


Juz w ET nie gram pod tym nickiem tylko jestem Daemon PL. Może się spotkamy (w piekle, hehe)

No nieważne. Ale ofc nie tak do mnie mowia w szkole. Mopi kumple to ambitni ludzie i wymyslili mi xywe Markus, czy to od imienia Marek? Nie wiem, rozwiążecie te zagadke? Mam tak na imie ale czy od tego ta ksywa to nie wiem
biggrin.gif
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
Taaa mój nick wziął się stąd, że jest to zarazem imię bohatera jednego z moich pierwszych opowiadań(taki kozak nekromanta). Dłuuuugo myślałem nad tym imieniem, aż w końcu wydumałem i tak mi się spodobało, że jest w większości moich opowiadań i stosuje go jako nick w grach i na tym forum.
Swoją drogą kiedy przechodziłem po raz n-ty warcrafta3 to zobaczyłem, że tam też pojawia się postać Azgalor. Jest to ostatnia misja w całej grze(bodajże "zmierzch bogów", w każdym bądź razie ostatnia misja NE). Azgalor jest to jeden z bohaterów płonącego legionu, który pojawia się, w którejś fali ataku. Dodam jeszcze, że jest to Władca Otchłani.
Co ciekawe nazwę "Azgalor" wymyśliłem właśnie grając w wara, ale nie zauważyłem, że ona w tej grze występuje.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
No bardzo trudno odgadnąć żródło mojej xywy, ale może temu podołacie. A tak serio rto moja xywa pochodzi od Filmu Godfather, który ubóstwiam i uważam że nie ma lepszego, a poza tym czekam z niecierpliwością na grę pod tym samym tytułem.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Hmm, moja ksywa zaś ma długą i pasjonującą historię. Szukałem jakiejś fajnej "szympansiej" ksywy i pierwsze co mi przyszło na myśl to - Koko. Upewniłem się, że jes taka małpa (zapraszam tu) i zacząłem jej używać.

W szkole nie miałem żdanej ksywy ale dzięki długiej i metodycznej taktyce wprowadzania ksywy już duża część klasy mówi do mnie Koko
biggrin.gif
.
 

Orkrist

New Member
Dołączył
10.2.2006
Posty
17
Mój nick pochodzi z LotR'a którego jestem fanem, Orkrist to elficki miecz który swego czasu został skradziony wraz z Glamdringiem Gandalfa, i znalezli go krasnale podczas wyprawy pod Samotna Góre w jakisni trolli.
Samo Orkrist mi sie podoba, raz sie zdażyło by było zajete. A jak juz mam tego nicka to i tak nikt nie wie skad on jest
wink.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Mi sie wydaje, że juz kiedys odpowiadałem w identycznym temacie, ale i tak odpowiem jeszcze raz, bo zmieniłem nick
cool.gif
. Otóż, poprzedni (lepiej nie będe wspominał, bo wstyd mi za niego, tak jak za moje wcześniejsze posty
huh.gif
) mnie irytował, więc szukałem czegoś nowego i bardziej uniwersalnego. Otworzyłem jakąś listę zagranicznych imion i tam odnalazłem Ceasar
smile.gif
.

Pozdrawiam...
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
a wiecie, ze mój nick nie wziął się z jakiegoś powodu czy postaci, czy czegoś tam? Po prostu se go wymysliłem.. chociaz to było cos takiego, ze jak sie komurą bawiłem, to [w czasie pisania wiadomości] musiałem cos tam zrobic. Jak wróciłem, to nadepnąłem na nią i przypadkowo było napisane VIQ. Pomyślałem, ze to moze byc ciekawy początek nicka, wiec koncówke wymysliłem.

choc czasami nie uzywam lord, lecz samo viqux
biggrin.gif

pozdrawiam
smile.gif
 

Thorus_7

New Member
Dołączył
6.2.2006
Posty
18
Mój nick, jak wiadomo wziął się od imienia Thorus, który był dowódcą strażników w Starym Obozie. Bardzo mi ten nick przypadł do gustu, jak i sama postać Thorusa. Sam Thorus to osoba lojalna, silna, honorowa. Umie sobie poradzić w każdej sytuacji, wygląda na takiego, co nie rzuca słów na wiatr oraz nie pomiata nami jak inni wyżej postawieni od nas obozowicze. A wracając do nicku, to ta siódemka na końcu spowodowana jest tym, że mój ulubiony niczek był już zajęty, więc dałem sobie ją, bo jest to mój numer z dziennika
biggrin.gif


Oprócz tego nicka używam także ksywy Dexter
smile.gif


Pozdro
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Mój nick "Zadzior" nadałmi kiedys kolega z podowrka zeby mnie wkurzac bo ja naniego wymyslilem inne (znacznie gorzsze). Towarzyszy mi moze nie od 1 kl podstawowki ale od 5 chyba az przez cale gim i teraz wliceum. I fajnie wszyscy na parafii przynajmniej wiedza o kogo chodzi jak sie mowi o Zadziorze. Niektorzy nauczyciele w gim tez tak do mnie mowili. A moj stary zeby mnie podenerwowac tez tak mowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom