Nick

Status
Zamknięty.

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Juz dawno sie nie udzielalem na forum, ale moze to zmienie...

Moj nick w sumie wymyslil moj brat, jako ze gral tylko raz w gothica powiedzial sobie Feomathar - nie majac do konca pewnosci czy byl taki smok czy nie. Mi sie nick oczywiscie spodobal, wiec jakos od 2 lat go uzywam.
Grajac w gry MMO... przewaznie uzywam tego nicka. Przewaznie, a to dlatego ze grajac w jedna gierke z kumplem postanowilem pograc troszq odmienna plcia, wiec wymyslilem nick Sagita (bardzo oryginalne, prawda?
tongue.gif
), ale to byl tylko jeden przypadek.
Gdy tylko zobaczycie w grze jakiegos Feomathara, to mozecie byc pewni ze to ja.

Przegladajac uzytkownikow forum widzialem juz kilka podrobek np. Feomethar, Feomatar, widac nie tylko mi sie spodobal ten smoczek ;]

pozdro
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Dobra po długiej przerwie wracam. A bo ja wiem... ta ksywa została wymyślona na potrzeby tego forum i mi sie kompletnie nie podoba. Nigdzie indziej jej nie uzywam. Moje ksywy sa bardzo dziwne. Pod blokiem mówią na mnie bundeswera - od Bundeswehry bo według tamtejszych dresów przypominam skina , w szkole gangster - nie wiem czemu, ale może być :] , mięso - ta ksywa jest po wielu przejściach. najpierw był manson, bo lubię Marilyna Mansona, potem mięson, a obecnie mięso , lub marek, bo dziwnym zbiegiem okoliczności tak mam na imię... to by było na tyle
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Co do mojej xywki to pewnego razu chciałem sobie sprawić jakąś oryginalną, bo miałem przedtem Black28 co było dość powrzechne. Chciałem orginalnej, nie banalnej, nie masowej xywki. Akurat grywałem tego czasu w Disciples: Apostołowie. Był tam jakiś gość co się nazywał chiba Begrezen. Postanowiłem, że to troche zmienie i tak powstał Bethrezen(chociaż nie mam pewności, że nie nazywał sie Bethrezen). Dodałem do tego jeszcze Lord żeby brzmiało lepiej. I o to krótka geneza mojej ksywki. Używam jej prawie wszedzie. Nie spotkałem innego Lorda_Bethrezena... oprócz jednego. Raz w google wpisałem moją xywke i w wynikach byłem na jakiejś stronie anime na, której sie wcześniej rejestrowałem oraz inna strona ruska, której nigdy w życiu nie widziałem. To tyle. Fajny temat. Pozdro!!
 

Celder_Nekromanta

New Member
Dołączył
9.2.2006
Posty
14
Miałem na tym forum wiele nicków. Ale zapomniałem hasła. Lol xD. Celder_Nekromanta bo jestem nekromantą ale muszę mieć jakiś nick nie tylko nekromanta więc wymyśliłem sobie celdera. Mócie na mnie xAras-Pan-Ognia
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Ja przy wyborze nicka nie siliłem się orginalność. Moja forumowa xywa, jedna zaledwie z wielu, wzięła się od nazwiska. Ale tego nie podam
tongue.gif
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
A moja xywka wiadomo skąd sie wdzieła. Nie namyślałem sie jaki tutaj wciąc nick. Poprostu lubiałem tą postać. W Gothic'u 1 nie lubiałem Kruka, ale jakos juz mi sie spodobał w Nocy Kruka. A te nawiasy "<>" poprostu wziołem, bo normalnie "Kruk" było już zajęte przez jakiegos innego użytkownika. Ale nie tylko na forum używam tego pseuda
tongue.gif
.

Pozdro
wink.gif
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Moj nick tutaj wzial sie z jednej ksiazki Gartha Nixa poniewaz bardzo lubie czytac w wolnym czasie. Bylo tam mnostwo postaci czesc wykorzystalem na battle necie w Diablo 2 LoD z przedsionkiem(nie umiem inaczej tego nazwac) cn.
A mogget to byl fajny bialy kot no to go uzywam na tym forum i po moim imenu w mail'u.

To by bylo na tyle.
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Mój nick powstał tak: Na lekcji informatyki pani nam kazała wymyślić login na e-maila. Na Ronaldo często mówi się Roni. Ronaldo gra z 9, więc wyszło roni9. Gdy wpisałem właśnie taki login jak zakładałem e-maila to pisało, że już taki login istnieje, nie chciało mi się wymyślić innego numeru, więc wziąłem jeden z tych, który mi dali do wybrania, a dlaczego akurat 913 to sam nie wiem.

Na innych forach używam też nicka Geralt z Rivii, a tutaj powinniście wiedzieć od czego ten nick się wziął.

Pozdro for all
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Wybrałem sobie taki nick, ponieważ uwieeeeeeelbiam napój FRUGO. Piję go codziennie (w szkole i poza nią). Tytuł sir dodałem żeby mój nick brzmiał tak majestatycznie. Kumple czasem też mówią na mnie Frugo ale wole swój prawdziwy pseudonim.






NO TO FRUGO!
 

Nosmart

New Member
Dołączył
13.3.2006
Posty
5
Mój nick powstał w ciągu kilku sekund. Kiedy śledziłem rozmowę na czacie jeden z rozmówców (niezbyt miły, ale przemądrzały) trochę mnie zdenerwował. Dlatego też z dwóch słów No Smart powstał mój nick. W chwilę potem miałem niezły ubaw, aż po pachy...Czasem lubię porozrabiać, rzecz jasna w granicach normy i przyzwoitości
wink.gif
dobrze się przy tym bawiąc.
I tak używam tego nicka wszędzie, bardzo rzadko zmieniając ubranko...
 

Gol

New Member
Dołączył
14.3.2006
Posty
5
No więc uwielbiam grać w piłkę nożną. Jestem jednym z lepszych napastników w szkole.
Najbardziej lubię w niej strzelanie goli i dlatego mam taki nick.
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Mój nick, jak nietrudno się domyślić wziął się od tego Maga Ognia, którego można było spotkać po drodze do Klasztoru. Nie wiem, dlaczego wybrałem jego imię na nick, po prostu chciałem być oryginalny, a na tym forum nie spotkałem żadnego innego Isgarotha. W mojej wsi jak i w szkole mówią na mnie Diego, jednak na necie staram się używać nicka Isgaroth.

Pozdro
smile.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom