Nick

Status
Zamknięty.

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Historia mojego przezwiska jest bardzo długa ...
tongue.gif
Jak zacząłem chodzić do Gim. miałem takiego kumpla w klasie "Rudy" Wszyscy w zasadzie mieli przezwisko(a) tylko nie Kubuś (Ja)
biggrin.gif
Moje nazwisko kojarzy się jednak z ziemniakiem, a że tak troche głupio ziemniak polski brzmi więc po angielsku jest Potato (siakoś tak) Ale Rudemu zaś nie spasiło i dał mi Potaczek (ponownie na Polski) ale jak zwykle nie siadło bo za długie to skrócił na Potak
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
I tak pozostało ... do dnia dzisiejszego - jednak Potak zwracaja się do mnie jedynie na wiosce i w okolicach Oświęcimia gdzie mnie znają, gdzie mieszkam bo jak jestem w szkole (Bielsko Biała) to mówią na mnie poprostu "Zimny" Ufffff ale sie rozpisałem mam nadzieje że nie zanudziłem was
blink.gif
tongue.gif
biggrin.gif
Pozdrawiam Allllllll
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE Mój nick zawdzęczam własnej inicjatywie.
Nie jest on "zgapiony'' z jakiejś gry czy czegoś w tym stylu.
Chyba nie grałeś w Baldur's Gate.

Ja kiedyś na forum serwera NWN PL-Ilimar widziałem gościa z nickiem DM-Szajba
tongue.gif
Spodobał mi się ten styl brania takiego nicka, którego inni mieli by za obraze(ostatnio na tamtym forum widziałem nick "Debil":p). No to se tak myślałem i wymyśliłem "Świr", ale to takie nie teges, to trzeba jakąś końcówke wymyślić i powstał "Świrus". A, że nie wszędzie moge używac polskich znaków to stworzyłem ksywke "Mikeev", którą używam w grach, nawet na serwerach RPG się nie czepiają, że tak nazywam postać
tongue.gif
.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
chyba niemusze pisac od czego wzioł sie moj nick ale
tongue.gif
no to ta kbardzo lubie db a wlaszcza serie dbz no to wziołem sobie nicka głównego bohatera tylko ze niepełny
bo songoku jakos tak lamersko brzmi
laugh.gif
samo songo jakos mi nie pasowalo no to teraz pewnie wszyscy zastanawiają sie skad to gm
biggrin.gif
no cóż to znaczy poprostu gothic maniak
biggrin.gif
przez długi okres czasu niegrałem w nic oprócz gothic wszystkie części i tak jakos zostało.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Tak pokrótce:
Jako, że moje imię i nazwisko zaczyna się na literę J, to w szkole (od niedawna) jestem po prostu Jay
tongue.gif
. Ale uznałem, że samo Jay byłoby za krótkie, jak na forum, to dodałem do niego końcówkę _Kay (ostatnia litera zdrobnienia mojego imienia
tongue.gif
, ale zangielszczona), więc tak powstał Jay_Kay.
Nie inspirowałem się przy jego tworzeniu liderem Jamiroquai
smile.gif
.
Pozdrawiam.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Mój nick jakoś wpadł przypadkowo. Najpierw chciałem napisać po prostu "Nekromanta", ale było takich mnóstwo więc wpisałem NEkromanta 99. Ale był jakiś błąd w rejestracji więc nie wiedząc co znowu wpisać napisałem BOOM... I tak też pozostało.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Już kiedyś to pisałem...

Kiedy poszedłem do gimnazjum, nie miałem żadnej ksywki. Moi kumple postanowili, że coś wymyślą. Poobserwowali mnie przez cały dzień i stwiedzili, że zachowuję się (i wyglądam
biggrin.gif
) jakbym cały czas chodził ujarany, więc dali mi ksywę Laski z "Chłopaki nie płaczą". Początkowo się wnerwiałem, ale po jakimś czasie mi się spodobało i się do niej przywiązałem...

Podpisano: Laska
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Mój nick, trochę poszajbusowaty, wziął się do imienia pierwszego basisty Black Sabbath Geezera Butlera...

Tak sobie rozmyślałem jaki nic tu dać, więc przetrząsałem imiona i nazwiska znanych wykonawców rockowych i tak trafiłem na Geeza =]

EDIT: ożesz, myślałem, że to imię, a tu jednak jest to pseudonim tego kolesia
tongue.gif
fajnie wiedzieć darkrider
tongue.gif
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Skąd, nie muszę mówić, ale dlaczego.
tongue.gif


Podoba mi się w Fettcie jego charakter, spokój i opanowanie. Ale także to, że zarabia na życie jako łowca nagród (heh, Samotny łowca
tongue.gif
).
Boba jest uważany za najgroźniejszego w swoim fachu oraz za nieśmiertelnego, ponieważ nikt i nic nie potrafi (nieumie) go zabić.
Jako jedna z niewielu istot CHCE żyć, on myśli w każdej chwili i umie przeniknąć wzrokiem każdą istotę.
Każda jego fiara mogła się uważać za złąpaną, gdy on na nią polował.

Tyle.

Boba Fett

Transaction to End...
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Mój nieck się wziął od imienia. Najpierw z rodzeństwem nazywaliśmy się pierwszymi literami imion. Ja byłem Pe (od "Piotr") moja siostra Jot [piszę tak, jak się wymawia] (od "Jagienka") a mój brat Ka (od "Karol"). Potem przekształcono z "Pe" na "Pepe" (na długo przed wyjściem G2
smile.gif
), a mój kuzyn Robal (od Roberta) mówił na mnie Pepon, Pepiasty itd., więc wziąłem sobie "pepon"
smile.gif
.

W szkole nazywają mnie "Łukom" od nazwiska - Łukomski (nigdy kumple ze szkoły nie wykazali się szczególną zmyślnością jeśli chodzi o ksywy
smile.gif
).



Pozdrawiam - pepon
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
O$kar. Podobnie jak reszta tego nick'u używam na wiekszości forów jak i na wszelkiego rodzaju grach przez neta. Skad się wzioł? Generalnie i analogicznie można wymienić 3 powody:

-Nazywam się oskar
tongue.gif

-Jestem fanem filmu, a najsłynniejsza filmowa nagroda też nazywa się oskar (a własciwie to oscar)
-Co do "$" to jest to chyba sentyment do komiksowego bohatera z dzieciństwa- $knerusa McKwacza
wink.gif
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
U mnie to bardzo prosta sprawa. Wziełam trzy pierwsze litery od imienia (Katarzyna
dry.gif
) w tym 'K' zamieniłam na 'C" i wyszło Cat, czyli z ang.kot
biggrin.gif
. Na forum G.up napisałam drukowanymi literami nawet nie wiem czemu. Taki jakiś odruch
wink.gif
wink.gif
.

Pozdro - CAT
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Tak naprawdę Dark Shadows to nie jest mój stały nick.
tongue.gif
Zawsze jestem jako Bloodwin, którego wziąłem od Bloodwyna z Gothica 1 i przekształciłem. Mniej więcej przetłumaczony na polski, nick Bloodwin to " krwawe zwycięstwo ", choć nie do końca.
biggrin.gif
Ale nie mam go tu z kilku przyczyn.
biggrin.gif


A co do Dark Shadows to chciałem mieć nick ze słowem Shadow. Ale było ich wiele wiec dodałem Dark, czyli "mroczny" a Shadow zamieniłem na Shadows i w tłumaczeniu wychodzi Mroczne Cienie.
smile.gif
Liczba mnoga jest jak najbardziej zamierzona z mojej strony.

Pozdrawiam.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Mój nick wziął się podobnie jak Jodełka od nazwiska, gdyż mam na nazwisko "Cichalewski" stąd taki nick cichy. Nie chciało mi się wymyślać nowego ponieważ ten mam już od małego i nie zamierzam go zmieniać...

Pozdro
 

darkrider

Debile
Dołączył
21.11.2005
Posty
123
QUOTE (Geezer @ 05-02-2006, 11:40) Black Sabbath Geezera Butler


Siema Geezer !!
Wiesz co to znaczy po angielsku "GEEZER" ??
To znaczy "gość" jako facet lub coś takiego. Dowiedziałem się tego niedawno jak gadałem z moim kolegą (mieszkam w Anglii). No więc on miał papier i siedział obok nas gościu, który czytał komiks. No i on powiedział mi " Oy give it to that comics geezer" no to ja do niego: "What does geezer means ??" na to on mi "GUY".
I tak się dowiedziałem co oznacza słowo "geezer".

POZDRO darkrider
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
No doobra moja kolej
cool.gif


Moja ksywka ulegała wielu ewolucją,przemianą czy jak to można inaczej nazwać.Na początku(jakieś 5 lat temu) jak zaczynałem swoją kariere w koszykówce,na boisku nazywali mnie poprostu "Chudy"(nom prawda,byłem chudy a dotego troszke wysoki co potęgowało to zjawisko
tongue.gif
),tak się ta ksywka utrzymywała pare latek,pózniej zarejerstrowałem się na tym oto Forum,jak dobrze pamiętam to chciałem nazwe nosić "chudy" ale coś tam chyba nie pasowało lub nick był zajęty więc pod wpływem chwili dodałem sie "Lord"(szczerze teraz tego żałuje bo coś mi tak nie pasuje to lord) no i tak powstało "Lord Chudy".Gdzies tak od około roku wraz z moimi spotęgowanymi zdolnościami spotęgowali moją ksywke w odwrotny sposób(jestem o wiele lepszy więc na boisku zamiast chudy jestem "Chudzielec")więc teraz "Chudzielec",niektórzy nieznajomi co widzą jak na mnie wołają mają troszke brechtów,dlatego już nie jestem takim chudzielcem tylko złapałem odpowiednią masę i ogólnie chudości po mnie nie widać.

Narazie
ph34r.gif
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Hehehe to może i ja napiszę historię swojego nicku
wink.gif
na początek pewne wyjaśnienie otóż jestem Shadow tak narpawdę , a ta cyfra jest nieistotna.

Więc wszystko się zaczęło już kilka ładnych lat temu jak wszyscy graliśmy w Counter-Strike. Wszyscy czyli ja i koledzy z kawiarenki (lamy komp.
tongue.gif
ale wtedy i ja nią byłem). Jako , że każdy jakoś się podpisywał swoim nickiem to i ja pierwszy raz jak miałem grać napisałem Shadow ... tak niewiadomo skąd poprostu Shadow... potem podpisywałem się tak przez cały czas jak graliśmy. Następnie nadeszła era W3
biggrin.gif
i tam już na battle.net itp. byłem Shadow więc przyzwyczajeni koledzy już tak na mnie ciągle mówili. Potem przeniosło się to do szkoły niewiadomo jak i teraz sporo moich znajomych tak na mnie mówi , ale przyzwyczaiłem się
tongue.gif
to chyba tyle
smile.gif
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
Mój nick wziął się z tąd że strasznie często wysyłam sms'y. Kiedyśpowiedziano mi że jestem maniakiem sms'owym i podczas grania w counter strike wpisałem sobie taki nick. I tak już zostało. A cyfry końcowe to oczywiście numery z roku urodzenia. Musiałem je wstawić bo nie było żadnej stronki gdzie ktoś nie miałby e-mail'a maniak
biggrin.gif
.Więc dopisałem numerki
tongue.gif
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
hmmm.... mój nick powstał w dziwny sposób
biggrin.gif
. Zaproponawano mi stworzenie stronki i forym gimnazjum do którego chodze ( pozdrawiam Gim. nr. 2 w Woli
biggrin.gif
),
niechciałem sobie dać ksywki/nicku takiego jak używam w szkole bo znudziło mi się to przezwisko
tongue.gif
tongue.gif
myslałem nad tym przeglądając różne wiadomości na pewnej stronie internetowej ( interia rox
tongue.gif
) i zobaczyłem artukuł o
Tony'ym Blair'ze (kurde nieumiem inaczej tego odmienić
tongue.gif
) . Spodobała mi się nazwa "Blair" i tak już zostało
biggrin.gif
biggrin.gif
Prawie na wszystkich forach na których intensywnie uczestnicze mam taki nick . Lubie go ponieważ niepowtarza się wogóle,
niewidziałem żeby ktoś miał taki nick
biggrin.gif
biggrin.gif




Podpisał - Blair
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Mój nick wziął się od imienia. Na imię mam Grzegorz, po angielsku Gregory, w szkole czasem tka na mnie mówią
tongue.gif
. A "i" na końcu zamiast "y" sam sobie dałem bo Gregory jakoś tak dziwnie czasem brzmi a Gregori to spox, full wypas
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Na początku była Rakka, potem Siberiane, ale gdy zaczełam udzielać się na polskich forach doszłam do wniosku, że te nicki nie pasują tutaj. Należało wymyślić nowy. Któregoś dnia kolega pisał coś z angla u mnie i zapytał się, jak jest "zrywać kontakty dyplomatyczne" . Ja na to "to sever diplomatic relations ". I słówko "sever" mi się spodobało. Potem dodałam nazwisko i wyszło Sever Sharivar - nikt inny takiego nie ma, jest niepowtarzalne ;]
A że potem brachol "wymyślił" sobie: Siberian
dry.gif

Jak tu takiemu nie wlać
sleep.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom