Najtrudniejsza Kraina

Która kraina jest najtrudniejsza?


  • Total voters
    0

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Zdecydowanie Dwór Irdorath. W Khorinis przeważają ścierwojady, w Jarkendarze jakieś zmutowane pełzacze a orki z GD wyrzynałem ile wlezie. Ale Dwór Irdorath to już inna sprawa. W komnatach można było się pogubić, a jak wcisnąłeś złą kombinację na ścianie to potwory nas znienacka atakowały. I ten nekromanta, który stoi przed samymi drzwiami Smoka Ożywieńca, ehh ile to razy grę się wczytywało :rolleyes:
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Według mnie najtrudniej jest w Górniczej Dolinie.
Przebić się przez te wszystkie Orki do jakiegoś celu, albo jak trzeba dojść po raz pierwszy do Zamku.
Ogółem są tam dość mocne potwory.
 

pawelos23

Member
Dołączył
13.4.2009
Posty
34
Najwiecej klopotow przysworzyla mi Gornicza Dolina poniewaz bylo duzo orkow:/ na kazdu=ym kroku trzeba bylo zwiewac(jak sie ma slabo postac)

Sposob na orki wokol zamku w dolinie:
Kazdego orka podprowadzic pod taran i go ciachac xD wtedy nic nie robi xD
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że już tu coś napisałem, ale dobra.

Oczywiście GD jest cholernie trudna zarówno na początku jak i na końcu gry, ale można tam nieźle poexpić, np wybijając orków dookoła zamku nabiłem chyba ze 4 lvl od 39. Ale poza tym to chyba wiadomo co w niej trudne. Masa zębaczy smoczych, orków, wargów potem jeszcze są jaszczuroludzie.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Oddałem głos na górniczą dolinę. Pamiętam gdy jeszcze bez dodatku na dość niskim poziomie wpadłem do GD: zbroja strażnika, jakiś kiepski miecz, wyczynem było dotrzeć do zamku w jednym kawałku. Problemy sprawiały mi topielce a orkowie byli kompletnie poza moim zasięgiem. Jakże byłem uradowany gdy natknąłem się na obóz myśliwych.. ach ten klimat wszechobecnego niebezpieczeństwa ;D
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Kłopotliwa do przejścia jest Górnicza Dolina. Ciężko jest pokonać choćby 1 orka w drugim rozdziale, nie pisząc już o przejściu koło nich:D. Kłopoty także sprawiał też Jarkendar. Kamiennie strażnicy byli dość wytrzymali i mieli spore DMG:). Bagienne golemy były chyba najsilniejszymi golemami w gothicu.
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Opowiem się po większości Górnicza Dolina dlaczego ponieważ żeby się gdzieś dostać trzeba coś rozwalić omijać orków w 2 rozdziale da się przeżyć ale gdy trzeba rozwalać smoki to się dzieje za przykład dam pokazanie diegowi jak wyjść z doliny nie można koło zamku tylko koronki robić a za drugi przykład z kopalni rudy ten strażnik czy posłaniec tyle trzeba pozabijać tyle omijać że szok.
 

jaskov

New Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
8
Zagłosowałem na Jarkendar. Nie wiem, dlaczego, ale ta kraina zazwyczaj sprawia mi najwięcej kłopotów. Ogólnie najłatwieszy jest dla mnie Dwór Irdorath, z prostego zresztą powodu: na tym etapie rozgrywki jesteśmy już praktycznie niezniszczalni :)
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Bez wątpienia, najniebezpieczniejsza była Górnicza Dolina.

Schodziło się do niej już w II rozdziale, kiedy nie miało się porządnego wyposażenia. Najlepszą bronią były własne nogi i mikstury szybkości. Ja stosowałem taką strategię i przeżyłem, więc chyba jest dobra ; )

Dwór Irdorath - go odwiedzamy pod koniec gry, gdy jesteśmy doświadczeni, mamy rezerwę zaopatrzenia (załoga na statku) i jakiś lepszy oręż. Tę krainę uważam chyba za najłatwiejszą.
 

lpk

New Member
Dołączył
21.7.2016
Posty
10
Dla mnie najtrudniejszy był Jarkendar. Trafiamy tam na niskim poziomie, a przeciwnicy s dość silni.
 
Do góry Bottom