Najtrudniejsza Kraina

Która kraina jest najtrudniejsza?


  • Total voters
    0

Cwirek

New Member
Dołączył
5.5.2008
Posty
2
Górnicza dolina jest z pewnością najtrudniejszym miejscem. Najlepiej jest z początku drugiego aktu. Zapis gry -> bieg przez stado orków na taran i... może się uda, albo load. Potem jest Jardenkar, na początku łatwo się zgubić nie mając mapy i nowe, dość silne jak na 5-20 lvl potwory. Gdy ma się dobrze poprowadzoną postać 6 akt nie jest wcale trudny. W Khorinis jest wiele trudnych questów dla niskopoziomowych postaci, ale raczej wszystko da się ubić od 20 lvl.
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Najtrudniejsza jest górnicza dolina jest tam pełno orków, jaszczurów, zębaczy, smoczych zębaczy a najgorsze z nich to smoki.
Koszmar kiedy idzie się tam w drugim rozdziale nie wyszkoloną postacią nic tylko uciekać przed nimi.
Najbezpieczniejsze miejsce to tylko zamek ale on jest oblegany przez orków i ich szamanów.
 

Grompel

New Member
Dołączył
31.5.2008
Posty
6
Górnicza Dolina jest dla mnie najtrudniejsza. Trudno się do zamku dostać i wszędzie pełno orków.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Nom GD jest najtrudniejsza. Niekiedy to kilka razy nie wychodzi przejście przez orków (2 rozdział). Potem to leci, a te smoki mnie denerwują :p


dłużej trochę, ale i tak lepiej niż poprzednik - NS

EDIT:

Jak dłużej, to dłużej. Dodam jeszcze, że bardzo głupio szuka się za pierwszym razem kopalń... Dojdzie się na miejsce, a i tak trzeba gdzieś jeszcze iść.
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Heh, chciałem zaznaczyć Górniczą Dolinę, ale się pomyliłem i Khorinis zaznaczyłem. Ten jeden głos na Khorinis to głos z GD, sorry.
Czemu?
No cóż:
Masa orków i innego ustrojstwa
Smoczki
Nie lubię tego terenu, bo brzydki jest:p
Trzeba więcej uciekać, niż walczyć, przynajmniej w II rozdziale.
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Najtrudniejsza jest Górnicza Dolina. 3 razy rozbijałem się w grze o nią, 3 razy przez niąprzestawałem grać. nawet potwory w Jarkendarze są rzadziej spotykane niż w GD orkowie i jaszczurkoczłowieki ( :) ). Po prostu przerąbane jest w GD
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Według mnie najtrudniejsza kraina w Gothic2/Noc Kruka to Górnicza Dolina!!! Z róznych powodów:
- jest tam bardzo dużo orków a grajac niedoświadczona postacia niema szans na przeżycie.
- kreci sie tam bardzo dużo plugawych stworzen np. Jaszczuroczłeki, Golemy, Smocze Zebacze.
- Górnicza Dolina kryjówka smoków
- trudne qusty do wykonania:( bez znajomości terenu szybko ich nie przejdziemy
- i wiele innych niebezpieczeństw
Dlatego uważam ze ze własnie ta kraina jest najtrudniejsza/ zreszą jak u wszystkich...
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Żadna kraina nie jest bardzo trudna, ale chyba najniebeczniej jest w Górniczej Dolinie(orki,smoki).
Ale spokojnie można expić w GD tak na 20+ levelu już w drugim rozdziale.
 

ButyGomeza

New Member
Dołączył
10.7.2008
Posty
10
Gornicza dolina jest najtrudniejsza, jeszcze lasy w glownym khorinis pelne wargow i tezż kanion był na poczontku niebezpieczny, były ogary i takie rozne...
 

calcan

New Member
Dołączył
9.7.2008
Posty
6
dla mnie najtrudniejszy był dwór irdorath sporo trudnych potworów i jeszcze atakują w grupach
 

Diegus

New Member
Dołączył
11.7.2008
Posty
6
Tak, najtrudniej jest na dworze Irdorath, chociaż wytrenowanym magiem nie ma problemów większych.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Moim zdaniem najtrudniejsza jest Gornicza Dolina szczegolnie w drugim rozdziale ale najbardziej lubie przechodzic Dwor Irdorath

Nie rozmawiamy o tym, co lubimy, tylko która kraina jest najtrudniejsza! "Przestudiowałam" Twoje posty i dostajesz warna za ogół... Często piszesz nie na temat i bardzo krótko...
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Moim zdaniem GD, wstyd sie przyznac ale kiedys ponad godzine sie glowilem jak ominac orkow i dostac sie do zamku w 2 rozdziale :D na 2 miejscu Irdorath na 3 Jarkendar na 4 Khorinis a co do orko w Khorinis normalnie jest duzo wiecej niz 3 bo lesie obok kregu jak ornamenty sa tam niedaleko sa jakies patrole ze 3 elity i kilka wojownikow no i jak jestesmy paladynem to w V rozdziale duzo hersztow i wtedy khorinis nie jest juz lajtowe xD
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
jak większość powiem że Górnicza Dolina - groźne zwierzęta, orki, smoki, choć ułatwieniem jest to, że znamy ją z G1
trudny był także Dwór Irdorath - dużo trudnych potworów, które zawsze atakują w grupach
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Zgadzam się z tymi,którzy wskazali Górniczą Dolinę.Mnóstwo orków,stworzeń i innych przeszkód.
Bez mikstur szybkości ani rusz.Ale dobrze ,że są miejsca spokojniejsze,np. przy schronieniu Diega(same wilki i krwiopijców)
 

dominik715

New Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
21
Najtrudniejsza jest górnicza dolina, wszędzie pełno orków no i te smoki...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Najtrudniejsza jest Wyspa Irdorath hordy orków i jaszczuroludzi. I czarny mag na którym sie rozbiłem ze 4 razy.
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
Moim zdaniem Górnicza Dolina ponieważ na początku miałem problem z Orkami,Smoczymi Zebaczami i Jaszczuroczłekami ale póżniej miałem kusze to poszlo jak spłatka i jeszcze leprzy miecz
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zdecydowanie GD.Dużo Orków,dużo różnych bestii(najwięcej zębaczy) no i oczywiście Smoki.Jaszczuroczłeki też mogą sprawić mały problem jak ktoś ma słabą postać ;)
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
Według mnie najtrudniejsza jest Górnicza Dolina ponieważ jest tak wielu orków (jak na 2rozdział i słabą postać to trudni są) a w 4Rozdziale jaszczuroludzie - są trudnymi potworami i atakują w dużych grupach to i jeszcze smoki stanowią duży wysiłek dla gracza w tejże krainie. Więc głosuję na Górniczą Dolinę
 
Do góry Bottom