Najtrudniejsza Kraina

Która kraina jest najtrudniejsza?


  • Total voters
    0

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam. W tym temacie możecie wyrażać swoją opinię na temat najtrudniejszej krainy w dodatku..
Ja tam ocenię wszystkie.. [kolejność od najłatwiejszej do najtrudniejszej]

Khorinis - nie chodzi tylko o miasto ale tereny aż do GD. Teren jest najłatwiejszy z wszystkich czterech. Zwierzyny wcale nie jest tak dużo, przynajmniej nie ma orków (ze 3 są). Tereny są dość bezpieczne. Nie ma jakiś gór, przepaści itp. Ogólnie kraina najłatwiejsza..

Jarkendar - tutaj jest stosunkowo dużo zwierząt. Jednak są one silniejsze niż w Khorinis. Tu jest bardzo niebezpiecznie. Dużo przepaści orkowie, bandyci. Cały czas trzeba uważać. Wcale nie jest tak łatwo jak się zdaje...

Dwór Irdorath - główna twierdza siedziby zła. Duża ilość orków i jaczruroludzi. Znajduje się tu nawet troll. Mała wyspa ale bardzo niebezpieczne. Trzeba uważać..

Górnicza Dolina - zdecydowanie najtrudniejsza z wszystkich czterech krain. Znajduje się tu bardzo dużo orków i jaszczuroludzi. A na dodatek jeszcze smoki. Dużo trudnych zwierząt itp.

Pozdrawiam..
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Moim zdaniem najtrudniej było przeżyć w jarkendarze. Może dlatego że pozostałe krainy znałem juz jako tako z podstawowej cześci gry i wiedziałem czego moge się po nich spodziewać.
Tutaj zdradliwa pustynia, bagna pełne dzikich bestii i bandytów. Za pierwszym razem na prawde ciężko było mi się gdziekolwiek przedrzeć.
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Według mnie najtrudniejsza kraina to Górnicza Dolina. Pałęta się po niej mnóstwo orków i różnych silnych zwierząt, takich jak np. cieniostwory czy duże grupy zębaczy, a później smoczych zębaczy. mnóstwo tam jest też wargów i jaszczurów. Ale orkowie są najgorsi. Mało jest miejsc w których nie ma orków. To właśnie czyni tą krainę najtrudniejszą według mnie
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
według mnie najtrudniejsza kraina to Jarkendar. Trole, pełzacze, bandyci, ożywieńcy, orkowie, szkielety cieniostwora, jaszczury (na niskich levelach mogą narobić problemów), kamienni strażnicy. I wiele wiele innych. Podkreślam jeszcze to że idziemy tam na niskim dosyć levelu. Chyba że gramy jako mag ognia, wtedy gothic 2 NK to poprostu siekanka.
 

meiram

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
26
Zdecydowanie najtrudniejsza górnicza dolina...orki, orki i orki, a do tego jaszczury i brzydkie otoczenie. Najprościej jest w mieście, a jednocześnie ciekawie, różne zadania do wykonania.
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Nie wiem dlaczego, ale Górnicza Dolina bardzo mi się podoba. Zniszczone, postapokaliptyczne miejsce, w którym mozna znalezc wiele rzeczy, wspominających o dawnych czasach. Niczym relikt zamierzchlej epoki. Poza tym w pozniejszym czasie czuc w głownym bohaterze istnego "skurczybyka" ze sie tak wypowiem, przemierzającego spaloną krainę.


No a co do tematu. Wydaje mi się, że Jarkendar. Starozytne miejsce pełne niebezpieczeństw, poczynając od bagna, przez ruiny, a koncząc na niebezpiecznych jaskiniach.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Najtrudniejsza jest Kolonia Górnicza idzie się tam na niskim lewelu ze słabą zbroją i bronią. Pełno orków i innych niebezpiecznych stworzeń. Na początku musiałem przed wszystkim wiać i ukrywać się. Ale jest najciekawszym miejscem. Trzeba troche pomyśleć jak dostać się w różne miejsca.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Z początku chciałem głosować na Jarkendar, gdyż pamiętam jakie miałem trudności, podczas mojej pierwszej eksploracji tego nowego terenu - zwiększony poziom trudności dał się we znaki, jednak dochodzę do wniosku, że najwięcej problemów miałem w Górniczej Dolinie, która moim skromnym zdaniem robi się najtrudniejsza w IV rozdziale - gdzie się nie ruszyć, można spotkać hordy potworów wszelakiej maści, oraz zielonoskórych z raczej słabym usposobieniem. Ponadto zabijanie smoków, w dodatku było dla mnie wręcz koszmarem - to ich odnawianie punktów życia po prostu zmienia całkowicie sposób walki z nimi, ponieważ nie ma już mowy o czymś takim jak wycofanie się i doładowanie sobie punktów życia. Oczywiście można to zrobić, ale trzeba wtedy mieć świadomość tego, że nasz ognistomiotny przyjaciel również sobie odnowi conieco (ale za to później jaka satysfakcja, gdy się patrzy na takiego padającego gada z pustym paskiem życia). Również Smocze Zębacze były dla mnie przekleństwem z samego początku, gdyż jakoś bardzo mozolnie szło mi ich uśmiercanie. I to między innymi z tych powodów uważam Górniczą Dolinę za najtrudniejszą krainę ;).

Txau.
 

Irdes

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
9
Zdecydowanie najtrudniejsza jest Górnicza Dolina. Drugi rozdział był dla mnie koszmarem. Orków jak mrówków a przy zamku jeszcze więcej. Do tego pełno różnego rodzaju potwory wargi, wilki, zębacze i cała reszta innych. Z zębaczami niecierpiałem walczyć nawet jak miałem dobrą zbroje i broń. Wypełnianie zadań w Jarkendarze to była sama przyjemność. Żadnych trudności.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Wg mnie również Górnicza Dolina, pamiętam, że gdy pierwszy raz grałem w NK, miałem małe problemy z niektórymi smokami. Do tego dochodzi masa orków, w tym elit, ale z nimi zawsze umiałem sobie radzić. Wystarczyło odciągnąć po kilku, co nie zmienia faktu, że jest ich ogrom i czasem bywało ciężko. Jarkendar, Khorinis i Dwór Irdorath nie stanowiły już tak wielkiego wyzwania, ba nawet nie były zbytnio wymagające (np. DI).
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Najtrudnejsza oczywiście GD-pełno orków,smoczych zębaczy,jaszczurocośków,i nieprzyjemny wygląd.
Gram pierwszy raz w G2,więc mam pytanie:czy w GD da się wyżyć z nożem na wilki i lekką zbroją straży?
Jeśli nie,albo będzie trudno to dajcie koda(chociaż nie lubię używać)na zwiększenie siły i zręczności,bez wydawania PN?Albo przynajmniej na dodatkowe PN.Pomóżcie proszę.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Moim zdaniem to Górnicza Dolinka.Khorinis-ogólnie to się tam nawet trochę nudziłem.
Jarkendar-super zabawa,strasznie mi się tam podobało,naprawdę ta część gry wciągła mnie naprawdę,ale żebym napotkał jakieś większe trudności(poza brakiem orientacji na bagnach)-nie
Dwór Idorath-oczywiście pełno orków,jaszczuroludzi,ożywieńców,no i jescze 2 smoki,ale na tych poziomach to nie stanowi większej przeszkody,choć wiadomo nie jest łatwo.
Górnicza Dolina-tu już nie ma takiej sielanki.Pełno bestii,smoki,orkowie.Tu już jest kupa roboty i zdarzają się potknięcia.Pamiętam ile trudu zadało mi oczyszczenie Górniczej Doliny z orków(chociaż nie był to quest,ale postawiłem sobie taki cel).Zdecydowanie GD. ;)
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Ja uważam za najtrudniejszę krainę, dwór irdorath, może się to wydawać śmieszne, ale nie jest. Jest tam bardzo dużo orków, jaszuroczłeków, poszukiwaczy<którzy mogą sprawić trudność jeżeli nie mamy eliksiru przeciw opętaniu>, brat ognistego smoka i ożywieńcy<słyszałem, że jest ich nieskończoność w tych klatkach i potwierdzam, gdzieś z godzinę pokonywałem te wszystkie potwory z jaskini smoka ożywieńca, oraz czarny mag, może nam sprawić trudności ponieważ wali krzykiem umarłych<nawet na kodach zabiera życie !!!!>
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
Szczerze? Wahałem się między Górniczą Doliną a Dworem Irdorath. Obie lokację są bardzo trudne do przejścia i nawet mając już silną postać na DI, możemy mieć trudności z ogromem Orków, Jaszczuroludzi i przede wszystkim Ożywieńców. Smoki akurat dużego problemu nie stanowią, chociaż bardzo denerwuje mnie regeneracja ich życia. Z kolei w GD oczywiście masa Orków, których nie łatwo odciągnąć od siebie, a co dopiero pokonać kiedy biegnie na nas - powiedzmy 4 Orków Elity. Nie wspominając o szamanach. Wszelka masa potworów również sprawia wiele trudności, jednak nie aż tak jak "zielonoskórzy." Jednak wybrałem Górniczą Dolinę.
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Według mnie najciężej było w GD, wahałem się między GD a Dworem Irdhorath, ponieważ na obydwu mapach jest od groma orków i innych paskudztw,ale mimo to wybrałem GD, do GD idziemy jako niedoświadczeni wojownicy/magowie i przy najmniejszej potyczce z Orkami może zaliczyć zgon, a na dwór idziemy jako doświadczeni wojownicy/magowie i wymiatami wszystko z powierzchni nieba i ziemi...
Dlatego wybrałem GD.
 

Glivess

New Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
6
Hmm... Wydaje mi się, że Górnicza Dolina. oRki, oRki, oRki... oRki elita... Noi potem smoki...
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Ja również wybrałem Górniczą Dolinę. Pełno orków, do tego elity, zębacze i smocze zębacze, też są jaszczuroludzie i smoki.
Na dodatek idziemy jako niedoświadczeni wojownicy i każda grupa orków może sprawić duży kłopot.
 

assasinX

New Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
4
dla mnie najtrudniejsza jest górnicza dolina a najłatwiejsza kraina to Khorinis bez wątpienia chyba większość się zgodzi?

Następny taki post i dostaniesz następnego warna... Nie możesz rozwinąć swojej wypowiedzi??
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Dla mnie najniebezpieczniejsza jest górnicza dolina z powodu
-pełno orków
-mnóstwo zwierząt
-smoki i ich gwardie
-mało ludzi miast
A najbezpieczniejsza to khorinis z powodu
-więcej ludzi
-potężne miasta
-mało orków
-wiele karczm i farm
 

Król Bezi II

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
28
Aj, na złą odpowiedź kliknąłem :( Tak naprawdę najtrudniejszą krainą jest Górnicza Dolina.
Jest tam pełno orków, smoki, trudne potworki nawet jaszczuroludzie. To moja ulubiona kraina.
 
Do góry Bottom