Najlepsze Zadania W Gothic 3

Rhobar VI

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
17
Jak dla mnie to najlepsze jest jak Xardas daje nam kamień ogniskujący i niszczymy artefakty :)
 

Czarna_Twarz

New Member
Dołączył
13.1.2011
Posty
11
Najwiecej ludzi lubi 5 Artefaktow adanosa. No moze i fajna misja, ale nie kiedy po myrtanie udajesz sie odrazu na nordmar i zanim przeczytasz w klasztorze o Akashy, to juz zwiedziles jego grobowiec itp. Juz wiesz o artefaktach, zanim ktokolwiek ci cokolwiek o nich powie... Pozniej wbijasz na pustynie, szukasz szukasz i te swiatynie, do ktorych najciezej wejsc. Akurat na ich 'dach' mozna wejsc z gory, a ze g3 jest niezbyt dopracowane, to z tego dachu spadasz w srodek swiatyni, chapiesz artefakt i teleport :), zero filozofii, tylko akrobatyka sie przydaje :p. Dlatego nawet nie kombinujac tylko poprostu lazac wszedzie i robiac doslownie wszystko, na takie glupoty ktore psuja klimat mozna sie natknac.

Lecz tak szczerze, dla mnie najlepszymi zadaniami, jest zdobywanie reputacji w miastach. Pozniej jak wszyscy zaczynaja ci ufac, wykonujesz jeszcze jakies zadanie dla przywodcy, rzucasz lance beliara i nagle takie zdziwienie i wybijasz wszystkich xD To jest poprostu piekne. Tego mi brakowalo w poprzednich czesciach, ze nie mozna bylo wejsc do byle jakiego miasta i poprostu wszystkich wymordowac :).
Taka dwulicowosc, wybijesz najpierw orkow, kupisz sobie pancerz paladyna i wymordujesz buntownikow xD (wgrywasz dodatek, patrzysz 60% ludzi ktorzy zyja wstali z umarlych bo wszystkich pozabijales haha :p )
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Hmm, było wiele fajnych questów, podobało mi się np, odbijanie miast z rąk orków. Dało się to oczywiście lepiej zrobic, no ale patrząc przez pryzmat gry, jest co całkiem interesujace, a przy okazji można sporo zarobic.
Co mi się tam jeszcze podobało...Na pewno zadanie w Vengardzie gdzie trzeba było zabic 5 orkowych przywódców, trochę biegania, zabijania i dobrej zabawy.

Co do misji z artefaktami Adanosa, była ona długa co trochę nuży, ale można było odkryc ciekawe miejsca, więc można powiedziec, że ta misja także mi się spodobała.
Ogólnie patrzac na G3 brakuje mi questów, które nawiązywałyby do fabuły gothiców, ale mam nadzieje że nowy mod to zmieni.
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
No to tak: Wyzwalanie Myrtany, szukanie Artefaktów i odbijanie pieca w Nordmarze
 
Do góry Bottom