Najlepsze Zadania W Gothic 3

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
W tym temacie piszcie o zadaniach ktore wam sie najbardziej podobaja w grze.

Moim ulubionym qestem jest odbijanie Wielkiego Pieca poniewaz ta kopalnia wyglada bardzo majestatycznie i bardzo fajnie.i jeszcze to poszukiwanie towarzyszy ktorzy by nam pomogli wyzwolic piec.

Jeszcze jednym z lepszych zadan jest glowny watek gry czyli Poszukiwanie Boskich Artefaktow, bardzo fajny pomysl z tym znajdowaniem kluczy do swiatyn i odkrywanie ich tajemnic, ale najlepszym momentem jest ostatni artefakt jak sie dowiadujesz ze jest na dalekiej polnocy i poznajesz historie Akashy i klanu ognia i przeszukujesz Nordmar zeby go odnalesc.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Najlepsze zadanie hhmm...
Myślę że dostanie się do Istachar. Latanie za Magmi Wody itp. Podobało mi się.
Bylo kilka ciekawych zadań ale sobie nie przypominam
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Mnie sie najbardziej podobało znalezienie 5 Artefaktów Adanosa, było to zadanie dosyć rozbudowane. Wymagało przemieszczania sie po całym swiecie - od gorących pustyń Varant po mroźne bezdroża Nordmaru i jeszcze mialo fajny klimat ;p.

Pozdro
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Ja lubię większość zadań na pustyni ale najbardziej to otwieranie świątyń, dostanie się do Istachar podobało mi się też ze zbieraniem daniny.
 

Sarber

New Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
7
No mi również podobalo się zadanie ze znalezieniem artefaktów Adanosa. Lecz takze lubie zadania z odbijaniem miast z rąk orków bardzo fajne.
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
W Gothicu 3 jest wiele naprawdę ciekawych zadań, choćby polowania w Silden, czy walki na arenie. Co prawda jest pare monotonnych elementów, jak odbijanie miast wg. schematu zdobądź reputacje w mieście - skontaktuj się z buntownikami - uwolnij miasto, ale mimo wszystko moim ulubionym zadaniem jest szukanie artefaktów Adanosa, pewnie przez sentyment do pierwszej części sagi, gdzie pojawił się analogiczny quest. Lokacje są dość ciekawe i różnorodne, a samo poszukiwanie artefaktów sprawia dużą przyjemność.
 

besaraba123

New Member
Dołączył
5.1.2008
Posty
2
Mi w Gothic III podobaly mi sie polaowania na orki w Nordmarze :D wogole swietny klimat tam byl! :D
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Moim ulubionym zadaniem było odbicie Myrtany spod okupacji orków.
"Nawet długie" jest to zadanie, ale bardzo je lubię :)
W końcu co dostarczy więcej wrażeń, jak nie nawalanka z całym stadem orków ?!
 

Kel'dorej

New Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
2
Moja ulubiona misja to zdobycie Artefaktów Adanosa. Ale nie pogardze też zdobywaniem Vengradu, kiedy trzeba zabić 5 orkowych przywódców.
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
No ja jak paru z Was uwielbiam wyzwalać miasta spod władzy orków :) Można się nieźle obłowić, bo toporki nie są tak tanie jak np. w 2 xD :)
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Najlepsza "Misja" to strzelanie z kuszy lub łuku w różne Orkowe elementy włochatego ryja :D bądź też ciała :p Uwielbiam jak te ich facjaty, ręce, nogi tak bezwładnie po przyjęciu bełtu lub strzały wyginają się w 4 strony świata ;D A tak na poważnie, śmiało stwierdzam, że wszystkie misje dla mnie osobiście były ciekawe, każda mnie wciągała, jednak zdecydowanie wole te misje gdzie jest typowo rabanka, miecz i dawaj, dawaj :p Głównie uwielbiam odbijac miasta, wyzwalać kopalnie w Nordmarze, oswobodzenie Vengardu, gdzie musimy do Króla dojść :) Jeśli chodzi o Artefaktu, cóż stwierdzam że to było nudnawe ;];];] Co do świątyń to tragedia, denerwowała mnie głównie ta sama ich budowa :| Chyba tyle, ide spać :D Cya Alll
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
w G3 ciekawym questem jest na pewno "moc przodków" od Kertha z Klanu ognia.trzeba się sporo nachodzić po całym nordmarze w poszukiwaniu grobowców.Chociaż idea tego zadania za bardzo mnie nie przekonuje(wejdz do grobowca,wybij szkielety,przodka i kamień w piedestał) to sądze że takie zadania budują jakże nikły klimat tej gry ponieważ przypominają dawne części :p .Ciekawymi zadaniami są jeszcze wg mnie odbijanie miast Asasynów z pomocą koczowników.W Varancie koczownicy przynajmniej pomagają w walce i idą wyrżnąć miasto(nie to co buntownicy w Myrtanie,ktorzy grzeją się przy ognisku gdy w mieście trwa rewolucja <_< ).Dla mnie jednak najlepsze questy są w Nordmarze ponieważ łączą się z przemierzaniem całej krainy wzdłuż i wszerz B) Oczywiście w Varancie jest podobnie w tej kwestii to jednak moim zdaniem lodowa kraina oferuje nam najciekawsze zadania w grze ;)
 

Patryko

New Member
Dołączył
25.1.2008
Posty
3
Mi się podobają misie z z odbijania miast z władzy Orków :D
dopiero zaczynam ale jestem fanem gothika i czekam na 4 część :D
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Ulubione zadanie ? Artefakty Adanosa, lub Grobowce przodków. Te poszukiwania zapewniły mi kilka godzin emocji i świetnej zabawy.
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Moimi ulubionymi zadaniami było odbijanie miast z rąk orków i asasynów. Jednak to w Myrtanie najfajniej się z nimi walczyło.
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Najlepsza Misja to Zabicie 5 przywódców Orków w Vengradzie . Koniecznie w nocy trzeba to robić wtedy atmosfera jest najlepsza . Dookoła płonące budynki , nastrojowa muza i Ja I Georg przedzieramy sie przez orków...........
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Mnie, jak większości z was podobało się odbijanie miast z rąk orków. Nawalasz orków,
oni padają jak muchy a jeszcze gdzieś z boku niewolnicy próbują ci pomagać.
Do tego nieźle się można obłowić zbierając topory i plądrować domy.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Dla mnie najlepsza misja to znalezienie 5 artefaktów adanosa też są spoko misje pustynne zabicie Zubena,oraz wyzwolenie miast.Najbardziej to nie lubiłem nordamru załamka tyle poziomów gór gubiłem sie i nie lubiałem tam przebywać
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Najlepsze zadanie to oczywiście wyzwalanie miast :D Na prawdę jak masz dobry mieczyk, zajebistą zbroję i wparujesz między tyle orków, to na prawdę jest ostra jazda :D To jest klimat Gothic'a, od razu mi sie przypomina wybijanie SO w Gothic 1.. Te zadanie po prostu klimatem przypomina poprzednie części ^^ No i zarobić da się najlepiej
 
Do góry Bottom