Najlepsze Zadania W Gothic 3

GpganG

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
20
odbijanie miast bez dwóch zdań! ale fajne jest też szukanie jakiś rzeczy (artefakty adanosa lub grobowce w nordmarze) czasochłonne zajęcie i daje dużo radości gdy osiągniemy cel (a jeszcze wiecęj jak otrzymamy nagrodę :p)
 

rino

Member
Dołączył
12.5.2008
Posty
32
Ja uwielbiam wyzwalać miasta spod wladzy orkow bo mozna sie ponawalac i szukanie tych artefaktow i wyzwolenie kopalni i pieca to jak dla mnie najlepsze zadania
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Quej z odbijaniem miast.... Lepsze jest palenie niewdzięcznych buntowników! :D


Choć i tak wolę inne zadanie - Zabijanie Magów Wody. Trzeba się porządnie naszukać, bo w Varancie ogólnie ciężko cokolwiek znaleźć. Dodatkowo z Magami wiążą się zwykle inne ciekawe zadania (np. poszukiwania grobowca z Nefariusem).

Karawana do Varantu - 500monet
Woda na pustynię - 300monet
Nowy kostur - 33k monet

Zdziwienie, gdy Mag Wody dowiaduje się o przejściu Bezimiennego na stronę Beliara - bezcenne ;)
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Najbardziej mi spasowały odbijanie miast dożo zabawy z orkami mile idzie z ty czas.
Oprócz tego znalezienia artefaktów Adanosa ciekawe i tajemnicze.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Moja ulubiona misja do oswobadz nordmar od orkow trzeba sie niezle nachodzic ale po drodze to wybijanie roznych bestii najbardziej lubie. Lubie tez zabijac buntownikow poniewaz pierwsze jakie wyzwolilem miasto to bylo Reddock i tak mi sie to spodobalo
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
dla mnie najfajniejsze było uwalnienie nordmaru albo wyzwalenie myrtany
bierzesz fajny mieczyk, dobra zbroje i w ciągu jednej nocy robisz rozpierduche w 6 miastach :)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja zawsze bylem fanem zabijanie orkow xD
a wyzwalanie miast spod tyrani orkow to cos na co czekalem tyle lat :D
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Tak wyzwalanie to jest to co tygrysy lubią najbardziej :p Też to kochałem.Ale dopiero potem to nabrało jeszcze fajniejszego smaczku,jak odziany w pancerz paladyna z mieczem i tarczą(czy później z 2 mieczami) ciemną nocą odbijało się potężne zamki,samotnie rozpieprzając zastępy orków.Aż się łezka w oku kręci na wspomnienie :rolleyes:
 

Rebeliant

Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
46
Najfajniejsze jest odbijanie miast z rąk orków i walki na arenie na całym kontynencie.
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Mnie sie najbardziej podobaly walki na arenach oraz dostep do Ishtar ^^
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Dla mnie najlepszymi zadaniami w gothic to było odbicie kopalni w Nordmarze, Moc przodków oraz wyzwalanie miast. Jak powiedział Milten na poczatku gryCYTAT
Nie lubie orków nic na to nie poradze
Podobala mi sie również misja z odnalezieniem Xardasa. Misja z Artefaktami była jakaś nudna, nie trzymała w napięciu tak jak inne.
 

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Moim zdaniem najlepsze było odbijanie miast z orkowych rąk, ale samemu bez pomocy żadnych buntowników czy kogoś tam :D. Ciekawe też przedzieranie się z świątyni do samego króla Robhara czy odbicie pieca w Klanie Młota. ;p
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Najlepsze zadanie według mnie to Zabicie Magów Wody na pustyni.Trzebabyło się troche namęczyc ale warto było dla dobra Asasynów.Jedną z fajniejszych misji było dostanie się do Ishtar ale głupio był póżniej wszystkich zabijać.
Pozdrawiam Szczur
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Moją ulubioną misją jest zdobycie wszystkich artefaktów i zniszczenie ich ;p
także też wyzwalanie varantu z okupacji assasynów
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Hmmm.....
Mnie w gothicu w zasadzie to wszystkie zadanie mnie się podobają a najbardziej to wybijanie wszystkich orków.
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Ja się wypowiem bez konkretnych przykladów. Najlepsze są zadania jak przechodzisz 10 raz tą samą gre i okazuje się, że jest jakieś nowe zadanie, którego nigdy wcześniej nie robiłeś.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Dla mnie najfajniejszym questem było wyzwolenie Vengardu i zabicie tych 5 orkowych przywódców którzy się tam znajdowali . Fajnie się wyzwalało Vengard ponieważ panował tam fajny klimacik, muzyka była fajna, jeszcze do tego te ruiny , fajne miejsce do takiej bitwy z klimatem . Pamiętam jeszcze że prawie cały Vengard wyzwoliłem chodząc i strzelając z łuku gdy znalazłem jakieś ciekawe miejsce żeby ostrzeliwać orków. Na wyzwolenie Vengardu udało mi się uzbierać chyba około 400 ognistych strzał więc fajnie to wyglądało jak taki ork zaczynał się jeszcze tak palić w nocy ,chodząca pochodnia normalnie :D
 
Do góry Bottom