Najbardziej Nielubiany Potwór W Gothicu 2 .

Czerwony Wiatr

New Member
Dołączył
10.11.2008
Posty
2
Najgorszy potwór to ognik bo ze 20 min się z jednym męczyłem a tylko 60 PD dostałem... :huh: :huh: :huh:
 

Vakirsh

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
11
Golemy, gdyż są silne i nas odpychają jak tylko podejdziemy. Żeby go położyć trzeba robić unik+uderzenie i tak w kółko, bo spróbuj parować kamień :)
 

miecz34

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
14
a mie denerwujom trole ale mam 50 poziom jestem lowcom smoków ale moge je załatwić ale kiedy trol mie atakuje to ja odlatuje
 

kubalw

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
28
CYTAT(Czerwony Wiatr @ 10-11-2008, 16:03) index.php?act=findpost&pid=201616
Najgorszy potwór to ognik bo ze 20 min się z jednym męczyłem a tylko 60 PD dostałem... :huh: :huh: :huh:

20 min się z ognikiem męczyłeś ? Przyznam że ciężko w nie trafic ale bez przesady 20 min . A co do nielubianych potworów to zaliczają się do nich ogniste jaszczury oraz gobliny (jak masz niski lvl ) .
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
U mnie to tak:

1) Smocze zębacze

2) Poszukiwacze

3) Smocze zębacze xD


PS. Czy wspominałem już o smoczych zębaczach :p ????
 

bartek97

New Member
Dołączył
14.11.2008
Posty
16
Ja najbardziej nie lubię jaszczuroczłeków i ognistych golemów. Fajni są orkowie ożywieńce.
 

Maciek487

New Member
Dołączył
15.11.2008
Posty
8
Znienawidzone stwory w Gothic II i NK to:

-Bagienny truteń-gdyż w chwili śmierci "automatycznie" wydzielają truciznę odbierającą punkty życia naszego bohatera
-Krwiopijca-gdyż podczas walki lata wokół ciebie jak debil
-Golem-gdyż po ataku odrzuca cie na kilka metrów
-Goblin-z tego samego powody co krwiopijce
-Szkielet Mag-gdyż utrudnia życie bohatera przyzywając kolejne szkielety
-Zombi i Słudzy Kruka-gdyż mają paskudne mordy :D :D
 

ga21

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
21
gobliny biega takie g**** i sie trafic nie da i zebaczy utrudniaja mi zycie
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wojownicy cienia, poszukiwacze, ożywieńcy, szkielety, smocze zębacze, ogniste jaszczury, trolle, jaszczuroczłeki, golemy kodowe i ogniste, orkowie elity reszta to pikuś :)
smoki straszne ale ładne :p
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Najgorsze są golemy i gobliny.A co do pozukiwaczy to w dworze irdoratch za tymi dzrzwiami malymi szczur wybijal ich pojedynczo, a ja jak tam wparowalem to po 2 minutach po nich sladu nie bylo... tylko czarnemu magowi kopara opadla.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
CYTAT
Aja ni lobie trolow walnie lecisz idzie itak 10x i k

Wez sobie słownik ortograficzny i pisz bo się rozczytać nie mogę.A co do tematu to ja najbardziej nie lubię smoczych zębaczy strasznie twarde stworzenia z nich mają taki pancerz i taką silę że nawet w pózniejszych etapach gry mogą sprawić problemy.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jak większość poprzedników wymienię krwiopijców i wszelakie rodzaje goblinów..po prostu są z deka wnerwiające , lata czy biega takie cos wokół ciebie , trafić nie idzie , a wcale duzo expo nie dostaniesz :p . Znalazło by się naturalnie jeszcze kilka innych stworków które trochę denerwują, choćby przez trudność walki z nimi...no ale gdyby takich nie było gra byłaby nudna. ;)
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Zębacze (normalnie i smocze) normalnie jednego zaczniesz lac to cale stado sie na ciebie rzuca a ucieczka i walka malo wtedy daje szczegolnie od 1-3 rozdzialu.Mi sie czasami wydaje ze zebacze sa madrzejsze od orkow bo mysla i atakuja w stadzie a jak ubijasz orka to reszta dalej chodzi i pochrzakuje;d;d
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Ja tam z krwiopijcami i goblinami nie mam problemów nawet na początku gry, może są trochę wkurzające, ale słabe. Mnie wkurzają orkowie, bo jak chce się w nich uderzyć to się zasłaniają swoimi kosami. Nie lubię też smoków, ponieważ ciężko do nich podejść i poszukiwaczy, bo są zbyt rozmowni. A i oczywiście zombie mają paskudne mordy, przez co można się zerzygać.
 

wisnia

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
99
No to tak:
1) Zębacze - szczególnie na niskim poziomie atakują całymi stadami,
2) Gobliny - Wredne, denerwujące małe stworki,
3) Krwiopijce - Latające, denerwujące, trudno trafić..


Pozdr
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
najbardziej nienawidze goblinów i krwiopijców - mają taki swój urok przez który ich nie trawie;)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
krwipijcy(często lataja nad głową i sie blokują i trzeba odchodzic.I gobliny(latają pod nogami tak szybko że mieczysko czasami nie nadąża
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
Najbardziej denerwujące to są chyba orki :p Tak po za tym to zębacze,smocze zębacze ( Ale jak ma się słaby lvl) , golemy i harpie (wkurza mnie jak tak latają ;p)

No i wkurzające są na początku chrząszcze, bo wogóle ich trafić nie idzie :D
 

MrBezio09

New Member
Dołączył
26.1.2010
Posty
20
Najgorsze sa krwjopijce , jaszczuroludzie ,golemy i WRZOD!!!! :fuckoff:
 
Do góry Bottom