Najbardziej Nielubiany Potwór W Gothicu 2 .

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Krwiopijce i stada orków, jeszcze gobliny xP Lubię walczyć ze smokami, a na poszukiwaczy lubię polować i wypleniać taki szajs ze świata :p
 

KacpeReDragoNeWinxD

New Member
Dołączył
20.9.2008
Posty
6
Lubie Orków :p Bo w stadach Łatwo ich rozwalic a pojedyńczo nie :D No a nie lubie najbierziej Trollów i Czarnych Trollów Walną sie Leci Poł Zycia I zanim wstaniesz to następnego ciosa dostajesz o i nie lubie krwiopiujców i Goblinów
 

Ambod13

New Member
Dołączył
22.9.2008
Posty
1
CYTAT(KacpeReDragoNewinxD @ 20-09-2008, 21:26) index.php?act=findpost&pid=197049
Lubie Orków :p Bo w stadach Łatwo ich rozwalic a pojedyńczo nie :D No a nie lubie najbierziej Trollów i Czarnych Trollów Walną sie Leci Poł Zycia I zanim wstaniesz to następnego ciosa dostajesz o i nie lubie krwiopiujców i Goblinów


Aja ni lobie trolow walnie lecisz idzie itak 10x i k
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Najbardziej wkurzają mnie ożywieńcy, wyjąwszy oczywiście zombi,bo są wolni i łatwo ich ubić.
No i golemy....Latanie w te i we wte je zbyt irytujące by puścić coś takiego golemowi płazem.A zemsta na golemie to kolejna okazja ,żeby się wkurzyć z okazji ,,odlotu''.
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
No cóż... Trole zbyt fajne nie są, lecz w sumie można je pokonać bez większych przeszkód. Mnie najbardziej irytują DZIKI. Kto nie spotkał niech się cieszy.
 

risen.org.pl

Debile
Dołączył
8.10.2008
Posty
11
Fakt, poszukiwacze utrudniają życie i pojawiają się zawsze tam gdzie są niepotrzebni. Ale taki jest urok tej gry :D
 

Lord Siwus

New Member
Dołączył
2.10.2008
Posty
10
A mnie topielce denerwują tak w pierwszym rozdziale, potrafią niezle przyblokowac
 

EvolutioN

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
17
CYTAT(wik @ 16-09-2008, 14:42) index.php?act=findpost&pid=196529
B) B) B) <_< <_< <_< :huh: :huh: :huh: mój ulubiony potwór to orkowie , po prostu lubie ich zabijać


czytamy ZE zrozumieniem... to nie jest temat z pytaniem "Jaki jest twój ulubiony moob" lecz jaki jest najbardziej nie lubiany ^.-


Zdecydowanie Poszukiwacze :F bo jeżeli używa się tylko miecza to trza podejść, a czasami jak sie szybko przemieszczamy to przez przypadek wpadamy właśnie na poszukiwacza... xP
 

razorix

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
15
ja najbardziej nie lubię zębaczy i smoczych zębaczy jak są w grupach. strzelę w jednego a reszta mnie zabija
 

robail

New Member
Dołączył
3.10.2008
Posty
6
smoki i golemy bo jak walna to sie leci i pozniej trzeba do nich tyle cisnac :)
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
zębacz (smocze i zwykłe ), krwiopijce i naturalnie gobliny.
 
E

Electric_Dragon

Guest
może nie tak naprawdę nielubiany, bo goblin jakiś urok w sobie ma. Powiedziałbym irytujący. Zamiast stać w miejscu i czekać na błogosławione ostrze to latają jak po*****one wokół Ciebie :)

Ogniste jaszczury zaliczają się do mojej grupy nielubianych stworów, a to z tego względu, że jak wpadniesz w grupę i pokonasz wszystkie to możesz zginąć od płomieni.
 

ekskalibur

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
1
Bagiene trutnie i ich chmura co ciekawe jak grałem kiedyś na godmode i atakowałem trutnia to jego chmura mnie zraniła a miałem godmode on
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
nie są to potwory ale sami atakują jak potwory to bandyci i rozbujnicy zawsze któryś sie pruje do mnie już na początku jest jeden i jeszcze dexter z gothica 1 co rozwiesił moją podobizne i poszukiwacze i wszyscy mnie ganiają po calej wyspie ale exp jest ale mało itemów na sell
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Mój najbardziej nielubiany potwór w grze to krwiopijca,wkurza mnie jego bzyczenie,i czasami z miecza nie mozna trafic i trzeba uzyc kuszy/łuku lub magi.Nie lubie też ognistych jaszczurów bo jak kilka cie otoczy i ogniem będą nawalać to hu...
 

wikosboss

New Member
Dołączył
1.11.2008
Posty
2
Ja nienawidze wszystkich rodzajów Goblinów. W prawdziwej histori nazywają się rapujące chochliki.

Co do poszukiwaczy to znalazłem jednego jak grałem na kodach otworzyłem tą brame w starym o i potem pomogłem takiemu gościowi z nimi walczyć spytałem sie go czy wszystko w porządku i on wtedy zmienił się w niego i podziękował mi za otwarcie bramy ogłuszyłem gnoja i znalazłem Arcanum opętania a jak otworzyłem to umiałem opętywać
 

Yskier

New Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
3
ja najbardziej nie lubie harpi :angry: bo jak zakręcom ci się nad głowom to zachine ich nie trafisz z miecza jedynie z kuszy i łuku :rolleyes: no chyba że wejdziesz na jakieś niewielkie wzniesienie :lol:
 

aleksbaba

New Member
Dołączył
4.11.2008
Posty
8
najgorsze są trolle czarne :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: za szybko atakują i golemy lodowe :blink: :blink: :blink:
 

sasza

Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
100
Ja najbardziej nie lubię smoczych zębaczów bo atakują zwykle grupami i dodatkowa maja atak który odbiera dużo HP
 
Do góry Bottom