Najbardziej Nielubiany Potwór W Gothicu 2 .

ade78

New Member
Dołączył
13.6.2008
Posty
7
Mój nielubiany potwór to poszukiwacze, ponieważ jak podchodzisz do nich, to trzeba czeka, aż powiedzą swoją gadkę B) .
 

toros1

Member
Dołączył
25.7.2008
Posty
50
Dla mnie najgorsze potwory to gobliny i krwiopijce dlatego, że łażą dookoła ciebie i za cholere ich dorwać nie można. No i jeszcze smoki bo jak narazie nie mogę na nich znaleść haka, ale one się chyba nie liczą.
Co do poszukiwaczy to wystarczy ci dobry czar i z daleka możesz ich rozwalić. ^_^
 

tomusiowy

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
2
Dla mnie chrząszcz, bo wkurzają mnie zawsze i musze pozabijać, i trace czas, a exp'a mam za to mało ;p i jeszcze potem leżą długo ..
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Gobliny są dla mnie najgorsze są sprytne i łażą w kułko jak chcą mnie walnąć
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
Zgadzam sie z tobą też ich nie lubie ale zato łatwo ich zabić i dostaje sie chyba dosyć dużo doświadczenia za nich
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Zdecydowanie wszelkie maści ożywieńcow! Szkielety gobliny sa najbardziej wnerwiajace. Biegaja caly czas w kołko i atakuja. Nie lubie też wojownikow cienia. Trudno sie z nimi walczy.
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
zgadzam sie z przedmówcą nie lubię ożywieńców, szkieletów itp. ale zdecydowanie wolę przeciwników rasy ludzkiej jakieś npc np. bandyci lub rozbójnicy poniewąż można blokować ich ciosy a potworów nie
 

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
Najbardziej denerwują mnie gobliny i szkielet goblin, ponieważ trudno je trafić i biegają wokół ciebie. Jest to dobra taktyka ja też tak robiłem jak walczyłem z kimś silniejszym :p
 

frugo

Member
Dołączył
24.7.2008
Posty
33
Poszukiwacze nie, bo można w nich strzelić i wtedy nie ma gadki.

Najbardziej denerwują mnie:

wszelkie gobliny
krwiopijcy
i w NK: bagienne trutnie.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Bagienne golemy..NIENAWIDZE tego czegos walnie raz i sie leci pol kilometra ^^ Pozatym wargi na poczatku bo mocna wala i te w 3 rozdziale na poczatku sprawiaja problemy. Pozatym poszukiwacze, ale jak sie ma szate arcymaga ognia i 4 krag to mozna lajtowo 3 na klate.
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Gobliny, Czarne Gobliny, Szkielety Gobliny.
Bo są małe kręcą się w kółko i atakują z wszystkich stron dlatego najlepiej je bić z daleka xD
No i zombiaki bo są takie jakby wytrzymałe na czary ^^
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
CYTAT
Zdecydowanie Krwiopijcy...

To jest najgorszy potwór w całej sadze gothic lata dookoła nie można w niego trafić i wogule.
A czasami tak sie zablokuje że trzeba biegać, bo on wleciał nad ciebie.
Szkoda gadać
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
B) B) B) <_< <_< <_< :huh: :huh: :huh: mój ulubiony potwór to orkowie , po prostu lubie ich zabijać
 

bezimienny95

New Member
Dołączył
17.9.2008
Posty
10
krwiopijce, gobliny, orki woj. (jak jest stado 5-6 to jest problem bo w magie nie inwestuje :)) hrapie (to samo co krwiopijcy), polne bestie (na początku), pełzacze (jak masz kopalnie to musisz ich wybic dziesiątki a nie umiesz ściągac płyt)... itp
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Wszelkie szkielety, bo toto się lubi bronić, orkowie wojownicy i elita, smoki:p, krwiopijcy i harpie, zębacze i pokrewne. ;]
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
A więc:krwiopijcy,bagienne trutnie NK,gobliny,szkielety gobliny,czarne gobliny,szkielety i wszystko co atakuje stadami,grupami(z wyjątkiem orków) :p
 
Do góry Bottom