Moja Galeria

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Dzięki za oceny.

Tutaj macie dostawę sygnaturek:










Jak zawsze proszę o oceny.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No to jedziemy ^^
1. Piękne tło, zresztą jak zwykle. Sztukę brushów opanowałeś niemalże do perfekcji. Napis taki niewinny, sam w sobie jest ślitaśny xD. Jedyna uwaga co do rendera. Gość jakby w ogóle ciała nie miał tylko głowę - przynajmniej tak sie zdaje ^^.
2. Tutaj przesadziłeś z wtapianiem postaci :]. Za dużo białego ;]. Taka śnieżna czy co XD.
3. muachhh :* :p. świetna! Tło najbardziej.. Takie wybuchowe, napis jak pięknie tam pasuje, tylko ten render.. Mogłeś dac inny, bo ten gość ma zielony strój co trochę nie pasuje :]. Ale i tak extra :).
Prace coraz to bardziej śłitaśne :D
Pozdrawiam
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Teraz ode mnie
1. Piękne tło, napis fajosko zrobiony :) Tylko ten gość... Ledwo widać bary, a reszty ciała brak :huh: 8,5/10
2. Za mało kontrastów. Zapewne taki miałeś zamiar, ale gosciu taki sam jak tło. Reszta spoko. 8/10
3. Cudo... Wybuchowe tło, wspaniale kontrast gościa. Tutaj pokazałeś, że opanowałeś grę kolorów. 9,5/10.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Maci tu nowe prace chyba najlepsze ze wszystkich jakie tu były.

1)

Dave Batista (wrestling)

2)

Rey Mysterio (wrestling)

Zapraszam do ocen.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Pierwsza praca mi sie nie podoba :p Co jest dziwne, bo to pierwsza taka od dłuższego czasu...
Wg mnie te wtapianie postaci za pomocą rozmazywania czy tam takich innych jest bezsensu... Kolo wygląda dziwnie i prawie zawsze takie prace mnie odpychają :p Poza tym tło pustawe takie, za to napis mi się bardzo podoba.. 5/10 :p

Druga praca jest zajebista... Nie mam się do czego doczepić, wszystko jest okey, ładnie, pięknie... napis z imieniem i nazwiskiem jest idealnie dopasowany do reszty... Tło oszałamiające, no i pomysłowość... Chodzi mi o to, że praca jest tak jakby odstająca - takie efekt nadaje brak ramki, co zawsze było "przestępstwem" :p Ideał ideałów 11/10 :)

Pozdrawiam, Daria.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Dzięki Daria za komenta trzymajcie jeszcze jedną prace:



Dawajcie swoje oceny.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Nie no Pele... Ta praca jest... PIĘKNA! Dokładnie tak ^^. Najlepsza z twoich - zdecydowanie.. Ah to zgranie kolorów.. Ale na szczególną pochwałę tutaj zasługuje tło.. SłItAśnE że tak powiem :p. Jedyna uwaga - napis ''pele'' za mały : ). Ale reszta miodzio - 10000/10 :)
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
jezeli robione na tutkach to 0/10 za wszystkie,

jezeli sam wpadles na pomysly, to 6/10

ogolnie dobre, ale teksty sa denne, nie kiedy rendery brzydkie, tlo i ramki.

Pracuj dalej, poki co jestes na tym forum najlepszy.
 

Vakirsh

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
11
Jeśli chodzi o tą najnowszą - Tło badziewne, ściągnij jakieś porządne brushe, albo zacznij używać stocków, bo jak możemy się przekonać do tła nie masz talentu. Render niewtopiony, napis nieczytelny, czcionka nie pasuje, ramka wielka, mogłeś dać na obramowanie, kinówki Ci nie wychodzą. Tyle ode mnie ;)
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Siemka wam. Mam dla was 2 nowe prace :) :







Zapraszam do ocen ;p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nie lubię ściemniać, więc piszę bardzo szczerze.

Prace słabe, nawetbradzo. Nic nowego w nich nie ma. Monotonia bije po oczach na kilometr. Wszyscy wiemy że masz talent, nie raz to udowadniałeś, ale nic nie robisz by go poszerzać.
Cały czas robisz wszystko jedną techniką, mnie to znudziło już bardzo dawno temu.

Same prace jak już wspomniałem słabiutkie, Rendery nie powiem, ciekawe. Tło bez przekazu, jakiś tam rysuneczek rozmazany pędzlem + rozmycie. Mały napis w rogu sygny, mimo iż do całości pasuje, to szału nie robi.

Stopniowo prac nie oceniam, bo domyślasz ile bym dał.


Ja w zasadzie nic nie robie w PSie, ale jak już zacznę, to szukam jakiś tutków, bądź staram się kombinować coś nowego, a Ty bardzo uparcie pozostajesz przy jednej technice.


Pomyśl nad tym co napisałem, bo dobrze wiesz że stać Cię na opanowanie wielu więcej technik, niż tylko tej jednej.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Pierwsze wrażenie zajebiste. Ale po dogłębnych oględzinach mam parę uwag.
1. Spirale zrobiłeś wokół tylko dwóch budynków. Pozostałe z tyłu zostawiłeś tak po prostu. Powinieneś dopracować wszystkie.
2. Przejście światła w cień jest trochę za ostre. Mógłbyś je trochę bardziej rozłożyć w przestrzeni.

Ale robisz duże postępy. Może niektóre prace "po drodze" były gorsze, ale w sumie jesteś coraz lepszy :).

Ave
 
Do góry Bottom