Moja Galeria

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Rozumiem że można oceniać.. Przyznaje Ci, iż potrafisz wykonywać grafiki ^^.

1. Według mnie to najlepsza z twoich tu zapodanych. Szczególnie podoba mi się tło. Sam nie wiem dlaczego. Muszę Cię tutaj pochwalić za bardzo dobrze wtopiony render. Nie pasuje mi tu napis.. Taki.. nijaki. I z ramką mogłeś się bardziej postarać... 7/10
2. Tu już gorzej. Tło mi się bardzo nie podoba. Tutaj nie wtopiłeś rendera. Trochę szeroki jest.. I do tego napis.. Nie widać zbytnio co tam pisze. Ramka.. to samo co w 1 pracy... mogłeś się bardziej postarać.. 5/10
3. Tu już lepiej. Tło niemal identyczne niżeli w prace 2 ale trochę zmieniłeś. Napis.. Może być. Mogłeś dać jeden render, lepiej by to wyglądało. Dam 6/10.
Ogólnie twoje prace są dobre, więc rób dalej a nabierzesz wprawy : ).

A, i zapraszam do oceny moich grafik (też mam w tym dziale taki temat ;p)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Wszytsko ok, ale... No właśnie jakie ale? :p

Po pierwsze prace są za puste - jest render, maluśki napis i tło :p Brakuje tych efektów...
No i napisy... Nie wiem czy jesteś początkującym grafikiem czy nie, nie mniej jednak większość początkujących ma problemy z napisami :p Nie możesz dać do pracki błyszczącej, srebrnej czarnego, nieozdobionego kolorami podobnymi do tła napisem - to kompletnie nie pasuje... Poza tym umiejscowienie i wielkość są do d*py... Jak już wcześniej wspominałam w pracach są puste miejsca - czy nie warto by było wkręcić gdzieś tam napisów? :p Wtedy pozbylibyśmy sie problemu z pustkami i z niepasującymi napisami za jednym razem :p

Ogólnie okey - tła super, no i dobre wtapianie renderów, co prawda w niektórych pracach o tym w ogóle jakoś zapominałeś, ale widać, że potrafisz sobie z tym poradzić :p

Ogólna ocena, za wszystkie prace 7/10 :p
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Prosze oto nowe sygny

ps. srry ze mnie długo nie było







Oceny mile widziane
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Pierwsza praca niczego sobie xD Render nie był wtapiany w tło, jednak ten efekt na dole - te błyszczące łuki go tak jakby wtapiają... Jeżeli chodzi o napis,to też wg mnie jest okey... We wcześniejszych pracach miałam zastrzeżenia do napisów, jednak ta raca jest taka pełna, że nie pasowałby duży napis, a ten jest zupełnie okey :D Wg mnie 10/10 super :D

No i teraz też est okey :D Widzę, że u Ciebie przewagę ma technika z rozmazywaniem, ale to całkiem ładnie wygląda :p Bardzo render pasuje do tła :D No, ale utaj znowu przydałby sie jakiś większy napis z jakimś efektem :p Naprawdę popróbuj pokombinować z rożnymi blaskami na napisach itd... i użyć jakiejś czcionki fajnej... Możesz także zmniejszać przezroczystość napisu i wtedy ładnie komponuje sie z tłem :p 7/10 (szczególnie za napis obniżyłam) :D

A powiedz, ile zajmujesz sie grafiką, bo na razie bardzo ładnie Ci wychodzi, tylko radzę nad napisami popracować...
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
CYTAT
A powiedz, ile zajmujesz sie grafiką, bo na razie bardzo ładnie Ci wychodzi, tylko radzę nad napisami popracować...


Grafiką zajmuje sie (moim zdaniem) od niedawna (jakieś pół roku)
Z napisami u mnie cienko większą wagę przywiązuje do wyglądu sygny, a mniejszą do czcionki

Nastepna sygna troszeczke przyłożylem sie do napisu


 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Jest lepiej... Ale dalej ta czarna barwa... Nie pasuje do całości :p Może spróbowałbyś wziąć barwę z tła pipetą (czy jak to sie tam nazywa), dodać mały blask zewnętrzny i napis jest gotowy...?
Popróbuj trochę, to nie zaszkodzi... Ja też zawsze, ale to zawsze kombinuje, powiem szczerze, że nie znam żadnej techniki graficznej, po prostu daje wszystkiego po trochu, co mi wpadnie do głowy - takie masło maślane xD
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Sygna z zupełnie innej beczki






Ocenki mile widziane

Zrobiłem sygne zupełnie innym stylem

 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Hmm, ciekawa kolorystyka, wykonanie nie najgorsze.
Mimo wszystko poprzednie prace wyszły Ci jakoś lepiej. Fajny styl robienia miałeś, to co tu pokazałeś nie spodobało mi się.

PS.
Jakim programem Tworzysz sygnaturki ?
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
CYTAT
PS.
Jakim programem Tworzysz sygnaturki ?


Sygnaturki robie Photoshopem
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Wszystko ładnie, tło zajebiste ale czemu nie po próbujesz z tymi napisami?? Ciągle czarne i czarne, spróbuj dopasować je do tła, a będzie wszystko ok. ;P
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Dla pewnej osoby zrobiłem tuta jak wtopić postać. To mój pierwszy tut więc jest bardzo słabiutki

CZ.1



CZ.2



Nowa Sygna


 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie chce mi się po kolei oceniać, więc powiem ogólnie: potrafisz ŚWIETNIE brushować. Dobrze dobierasz kolory, w niektórych sygnach widać rendery C4D. Ogólnie ładne efekty świetlne. Masz bardzo fajny styl. Ta sygnatura z Buu jest fajna, tylko mało urozmaicone tło ma. Poza tym: witam w klubie miłośników DBZ :)
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Mam bardzo podobne zdanie do przedmówcy.

Kolorystyka i ogólne wykonanie fajne. Z tym że na większości tło jest takie same i jak by puste. sam nie wiem czemu ale taka pustka na zdjęciach mnie dobija. Można by pomyśleć że machnąłeś sobie tło i tylko wklejasz kolejne postaci i zmieniasz kolorki. Można wrzucić na to tło jakiegoś patterna albo inne oszołomstwo i może wyglądać to inaczej (jak w przypadku boo)

Ogólnie oceniam na 7/10 - no bo jak by nie patrzeć tło stanowi większość obrazka więc powinno być perfect :D.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Hmm.. Ocenię dwie które dałeś ostatnie.

Zacznijmy od tej z rycerzem. Co mogę o niej powiedzieć? Według mnie to zdecydowanie najlepsza z wszystkich tych, które tu pokazałeś Obok rendera, dałeś bardzo fajne efekty. O ile się nie mylę to 3D. Tym razem chyba nie wtopiłeś, ale to samo w sobie ''jednoczy się'' z tłem. Napis, tutaj się przyczepię. Mogłeś pokombinować z opcjami warstwy, choćby i dać ten marny obrys. A tło - takie proste. I mi się podoba. Radzę Ci jednak zacząć robić nieco inne ramki. A nie czarne 1 pix. Lepiej rób jakiś kolor, daj obrys czarny 1 pix oraz jakąs teksturę czy coś. Zobaczysz, że będzie lepiej. Daję za nią 9,99/10. Na prawdę extra.
Teraz ta którą dodałeś w poprzednim poście. Tym razem, o ile się nie mylę tło zrobiłeś z gradinetu. Nawet nieźle, ale mogłeś dodać jakieś efekty czy coś. Teraz zaś, widać, iż render jest doskonale wtopiony. Do tego, otacza go taki bardziej żółty kolor, że tak powiem :p. Muszę Cię pochwalić za napis. Ten zielony całkiem tutaj pasuje. Dam 8/10. Zapamiętaj o tym co mówiłem z ramką : )

Pozdrawiam.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Troszeczke posłuchałem sie AS'a



Bawiąc się PS'em odkryłem coś nowego. Oto rezultat:
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ouuu, ładne. Ciekawie to wygląda, ale chyba poprzednie sygny (te do których dałeś tutoriala) wyglądają lepiej, w moim odczuciu w każdym razie ;) .

Z chęcią dowiem się jak uzyskałeś taki efekt ;)
 
Do góry Bottom