Moja Galeria

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Pozwól, że ocenię trzy ostatnie..

1. Całkiem niezła. Tym razem nie wtopiłeś tak dobrze rendera, ale ja nie widzę takiej potrzeby. Ładnie komponuje się z tłem. Tło, w sumie też całkiem niezłe. No i ten napis... Taki mały i niewinny xD. Przydała by się jakaś ramka fajna ;]. Powiedzmy, że dam 9/10 ^^.
2. Cóż ja tu mogę powiedzieć.. Zajeb*sta. Jedna z najlepszych jakie tu podałeś. Render wtopiony wyśmienicie. Tło też super. Tym razem muszę Cię pochwalić za napis. Wyszedł Ci bardzo ładny. No szkoda że nie ma ramki, ale i tak jest pięknie ;]. 9,9/10 :p
3. Co ja mówiłem o poprzedniej pracy? Niee.. Ta jest zdecydowanie najlepsza z wszystkich. Tło chyba najlepsze ;]. Takie, piękne xD. No i ten render.. Jakże dobrze wtopiony. No i napis nawet ładny ;]. Tylko szkoda że twarzy hitmana nie widać.. Ale dam 10 ^^
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Oj Pele Pele.
Ocenie te prace tak jak mi się podobają. A szczerze nie podobają mi się w ogóle.
Masz fajny styl robienia sygnatur, który mi się podoba. Ale to już nudne się robi w moim odczuciu. Ciągle takie połyski mają te sygny, rendery są ciągle rozmazywane na konturach, tło z resztą też. Nie wygląda to źle, ale staje się bardzo nudne zważywszy że wszystkie (no prawie sygny) które robisz są w tym stylu.
Jeśli Ci się taki styl podoba ok, ale może czas porobić coś nowego ? :)


A co do samych sygnatur, to pierwsza mi się bardziej podoba niż druga. Ciemniejsza kolorystyka, bardzo ładnie. Tylko te czcionki, nie wiem nie pasują w ogóle. (Na żadnej sygnie nie podobają mi się Twoje czcionki.)
Ale cóż, taki mam gust ;]

Pierwsza sygna 7/10
Druga 4/10
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Bardzo ładnie wyszło, ale zawsze jest jakieś "ale" :p
Pierwsze, co się rzuca w oczy, to ramka... Odstaje od pracy, powinieneś zmniejszyć jej przezroczystość :)
Druga sprawa, to dziwnie wycięty render, tam na dole, pod tymi smokami na koszulce, ma jakby wycięty kawałek ciała... Przynajmniej tak to wygląda...
A dziś napis zostawię w spokoju, choć zmniejszenie przezroczystości i zwiększenie jego rozmiaru by sie przydało hehe :p
8/10 dam za tą prace, bo ogólnie jest ładna...
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nie oceniając pod względem graficznym, tylko wizualnym... To jest zajebista... Jak się na nią patrzy, to wydaje się idealna... Jakiś grafik pewnie mógłby się do czegoś doczepić, że nie profesjonalnie itd., ale ja mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że da się to ominąć, bo jednak widzę tam takie malutkie szczegółki - nieistotne (urwanie kawała ręki hehe) xD
Te wzorki po boku są najlepsze xD No i ramka ładna...

Jeden rzucający się w oczy element - napis! Znowu sam czarny, jakby z painta :p Pokombinuj z efektami, bo czcionka jest bardzo ładna xD Nie no nie jest źle, ale mogło być troszkę lepiej xD

9/10 bo fajna ta pracka jak ch*j :D
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Chcesz to masz ;]

Sygna ładna, dobrze dobrane kolory, ciekawe efekty. Render dobrze wycięty i wpasowany w tło. Ciekawy napis, mimo iż nie używasz żadnych efektów ani stylów w napisach, wychodzą całkiem ładnie.
Praca chyba jedna z lepszych a co ważniejsze bez tego ciut kiczowatego (w moim odczuciu na niektórych sygnach) rozmywania.

Ocena: 9,75/10 - żeby dychę dostać to muszę dostać zawału jak zobaczę sygne :p
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ta sygna wymiata... Chyba Twoja najlepsza jak dotąd, a i mam nadzieję, że będą jeszcze lepsze :p

Tło świetne, pasuje do rendera (chodzi o kolorystykę, są podobne), render ładnie wkomponowany w tło, napis bez zarzut (tutaj pasuje taki prosty xD) Zmniejszyłeś przezroczystość ramki, o czym wcześniej pisałam.... Ogólnie dobra kolorystyka, taka "żywa" ta praca... :D

Perfecto 10/10 :D
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
CYTAT
Ocena: 9,75/10 - żeby dychę dostać to muszę dostać zawału jak zobaczę sygne tongue.gif


O mocniej ci tu serce zabiło xD

Macie jeszcze jedną prace.

 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Macie tu coś ze Slipknota xD



Podwójny post bo nikt nie pisze :



Zapraszam do ocen :




EDIT (Feo):
Zrobiłem tylko 2 sygny z South Parkiem. Później dam więcej.







Wiem, że sygny nie wyglądają zbyt najlepiej, bo ostatnio nie mam jakoś werwy :p

P.S I proszę aby moją galerie oceniali nie tylko Feomathar i Daria chciałóbym by oceniali ją także inni.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Temat zniknął, bo nikt przez miesiąc się w nim nie wypowiadał.

Ale jako że coś naskrobałeś to oceniam ;]

Praca #1:
Mnie razi w oczy, moim zdaniem troszkę zbyt jaskrawe kolory i render nie bardzo wyróżnia się z tła.
Ciągle używasz tych dziwnych rozmyć, nie wiem mi się one podobały w Twoich pierwszych pracach, teraz to je dodajesz chyba na siłę, mi się nie podoba.

Praca #2
Już lepiej, rozmycia ciągle są, ale już nie tak bardzo widoczne, praca się ładnie komponuje, render pasuje do tła. Co tu więcej oceniać, mi się podoba ;)

Ogóle oceny za te sygny to:
#1 4,5/10
#2 8/10
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Zrobiłem sygne z CS. Co powiecie o tej sygnie :




Zapraszam wszystkich do ocen.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ta sygna jest bardzo dobra... xD Widać, że robisz postępy, te rozmazywanie coraz lepiej Ci wychodzi i daje coraz lepszy efekt. Napisy świetne, idealnie pasują do tych jasnych smug - kiedyś raczej to odrażało :p Postać idealnie wtopiona, pasuje do tła i tworzy z nim jedność... Kolory pięknie "przechodzą".
Mówiąc szczerzenie nie mam się do czego przyczepić - wszystko jest ok, wszystko jest na miejscu :)

Fajnie jest napisać takiego posta, do kogoś, kogo prace kiedyś się nie podobały ;) Oby tak dalej.

Pozdrawiam, Daria.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Bardzo mi się podobają twoje sygny Peleson ;)
Ładnie potrafisz dopasować brusche do renderu (chodzi mi o kolorystykę), niektórym to nie wychodzi na tym forum ;)
Jedyne co to mogłeś sobie darować ten napis "by Pele"
Reszta jest kozacka

moja ocena to 9/10

życzę sukcesów w dalszej pracy.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
"Różowa" praca najlepsza. Tfu, jedyna dobra?
Jak ktoś wyżej wspomniał - brush'ami zamiatasz jak pro. Reszta ssie. Inaczej, reszta nie jest niczym zarówno nowatorskim jak nawet nie... ciekawym? Po prostu bez... tego czegoś! Puste! Empty! Twoje prace robione są jak na taśmociągu. Ciach, szast prast i gotowe. Więcej serca Pele w swoje dzieła, więcej... hmm... twórczego "luzu". Nie bój się eksperymentować. Najwyżej ktoś Ci powie, że źle. Bo krytki się chyba nie boisz... ?
 
Do góry Bottom