Mag Czy Rycerz A Może Cos Innego.

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
ja gralem wojownikiem uzywalem najpierw miecza i tarczy potem dwoch mieczy oraz lucza oczywiscie... obecnie gram magiem i powiem wam ze duzo latwiej sie gra niz wojownikiem i szybciej levele sie ciosa :)
 

Kubson

New Member
Dołączył
11.10.2007
Posty
1
warrior jest lepszy niz mag bo jest nim latwiej. ja zawsze mialem orkowy heavy armor, topor 2-reczny+jakies pierscienie i amulety i nic mnie nie ruszalo.... 10 orkow/rebeliantow jajco mi zrobili
 

bartlomieju1

Member
Dołączył
9.9.2007
Posty
33
Ja osobiście wole wojownika ale nie pogardzę dobrym Magiem albo świetnym myśliwym. Zawsze jestem z buntownikami ,,Za Króla" lubię robić siekę z orkami szczegulnie że schodzą mi na szczała wtedy jest najfajniejsza zadyma. :p
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Nikim najlepiej zaprzestaj grać w Gothica 3.
Ja tam grałem mieszańcem. Ni to mag ni to łowca ni to wojownik. Choć wydawało mi się że to był raczej Wojownik, a czy dobrze się nim gra to nie pamiętam wiem, że wszystko szło gładko, miałem problem pokonać te orki pod Vengardem(nie w vengardzie tylko obok te co otaczały).
Polecam gre wojownikiem , fajnie gładko itp. :p
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Xenex orki to pływają sobie po morzach i oceanach ;]

Ja nigdy aż tak nie zwracałem na to uwagi w G3. Zawsze szkoliłem się w walce przynajmniej na to minimum. Później dochodziło trochę magii, trochę łucznictwa, kowalstwa. Wszystkiego po trochu. Chociaż za drugim razem jak grałem to już zdecydowanie stawiałem na jeden kierunek. Ale ciekawie gra się wojownikiem. Co prawda bywają kłopoty z szamanami, magami itp. Ale jest niezła zabawa. Co do maga, ma ciekawe czary to raz, czary są silne to dwa. Mimo tego wojownik bardziej przypadł mi do gustu.
 

Krystianek75

New Member
Dołączył
1.12.2007
Posty
17
A mi najlepiej się gra..
Trudno mi się zdecydować..
Ale chyba magiem. Jest sporo czarów, szybko można pokonać wroga :)
 

Quinuir

New Member
Dołączył
11.11.2007
Posty
7
No, więc ja zawsze, a przynajmniej najczęściej gram Magiem, ponieważ:

Ja zazwyczaj wybieram maga, bo:
- Magia, moja ulubiona dziedzina...
- Najbardziej lubię Nekromancję, potężna...
- Mają fajne szaty.
- Są ważnymi osobistościami, a za tym idzie, że ich szanują. (Przed Nekromantami czują racze
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Mi najlepiej sie grało postaciom z umiejętnościami łowcy na maksa i do tego umiejętności kowalstwa broni jednoręcznej + tarcza alchemia i czar światło a potem zbroja paladyna i nikt nie mógł mi podskoczyć bo atakowałem z dystansu.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja grałem trzy razy i zawsze po innej stronie.
I nigdy nie doszedłem do końca :p
Ale nie trzeba przecież wybierać w tej części gry między magami a rycerzami.
Można być w końcu kimś pośrednim - w stylu paladynów z G2.
Ja zawsze inwestowałem na początku w siłę, aby podnosić lepsze bronie, ale przyszedł czas i na magię.
Muszę przyznać, że w późniejszej fazie gry prawie ciągle korzystałem z czarów różnych bogów.
Za to gdyby, to był temat do G2 lub nawet G1 to wybrałbym magów :)
Ale nie o tym jest tutaj mowa...
 

MistiC

New Member
Dołączył
11.12.2007
Posty
1
Wiadome gdy jestes wojownikiem z pewnoscia latwiej jest pokonac przeciwnika ;) ale tylko gdy on tez jest wojownikiem z magami jest juz gorzej ;) widzisz ja sie nabijalem z goblinkow 4 ubilem i zostal mag goblinek za dziada nie dalo sie do niego podejsc .. mam 24 lvl i wystarczy mi ze jestem 3 m odleglosc od niego i juz leci we mnie plomien ... to juz mam minimalne szanse ze przezyje niop jeszcze ten atak .... jest na tyle dorny ze 1/2 hp mi bierze nie za 1 atakiem tylko jak juz mnie trafi to ja pLone ... no dobra a jesli chodzi o maga :) heh trudno

1. Walka na Arenie nie da rady jak masz staty w Maga :).
2. Tez dobre jest to ze jak uderzasz na dystans to zanim ziomek do ciebie podbiegnie padnie.
3. Ale wojownik ma luk wiec moze tez zaatakowac magia + miecz no a mag wbijasz staty do maga no to coz na arenie cienki luk nie zabardzo oręż raczej tez nie. To co bedziesz z palka latal ;P i nawalal :p czy kijem. No ale zawsze jest ten + mozesz sobie zrobic armie ciemnosci albo demon lub golema.
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
według mnie najlepiej gra sie Wojakiem z dwoma mieczami :) magiem tylko walniesz deszczem ognia i wszyscy leżą a wojakiem lecisz i kasujesz wszystkich mieczami:p i kombosami :D wojak is THE BEST!!!Chociaż nie zaszkodzi nauczyć sie kilku zaklęć
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Osobiście najbardziej lubię walkę dwoma mieczami bądź magią. Ale zawsze mam postać przynajmniej trochę rozwiniętą w każdym kierunku. Ale jednak najczęściej gram Palladynem.

Ave
 

Sarber

New Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
7
No ja osobiście wole wojownika. Wole machać mieczem lub nawet strzelać z łuku. Jakoś magiem nie przepadam nie tylko w gothicu
lecz też w innych grach.
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Ja też wole być wojownikiem, i wole nosić tarcze i miecz niż dwa miecze ponieważ tarcza zawsze dodaje jakieś punkty obrony.
Ale kilka czarów też warto mieć bo niektóre są naprawdę suuuuper. :D
 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
zawsze byłem potężnym magiem i chroniłem chonoru Innosa,i to sie nie zmieni
jednak ponieważ gram bez kodów to musze nosić zbroje paladyna i dwa miecze półtora reczne żeby przeżyć

jednk czary są zarąbistre


s łyszałem że niedaleko Ishtar jest obuz koczowników w którym po wykonaniu zadania maga wody dostajemy taki czar że deszcz ognia przy tym wysiada
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja poprzednie części przeszedłem wszystkimi możliwościami i trudno mi powiedziec kim jest najlepiej.Teraz w trójce gram rycerzem mam pancerz paladyna ,tarcze paladyna i ognisty miecz(najlepszy jaki do tej pory znalazłem) czasem strzelam z łuku i używam jakiegoś zwoju. Naprawde fajnie jest wpasc w grupe orków i wybic ich do nogi.
 

Mazurro

New Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
10
Miecza Demona (czyli duży oręż 3).

Skond wziąsc miecz demona
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Musisz zabić demona i wtedy czasem w nim jest :D ale ja robiłem tak ze go przyzywałem i do niego wtedy z nieba spada miecz który on łapie a ja go zabiłem wcześniej i miecz spadł to sobie go wziąłem :D ale strasznie ma wielkie wymagania :p a jego staty hehehe 666 :p
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Ja jestem magie, spoko się nim gra fajne są czary. Dla mnie jest on ciekawszy niż wojownik bo jak się jest wojownikiem to wystarczy cykać w myszkę ile wlezie i tym sposobem wszystkim którzy walczą mieczami/toporami pokonamy. Jedyną rzeczą jaka mnie wkurza u maga to, to że jak chcę rzucić coś w stylu pierścienia ognia to trzeba długo czekać zanim on go przywoła (za ten czas to do nas przybiegnie ktoś i walnie z miecza albo ktoś z łuku szczeli i musimy na nowo przywoływać czar :/ )
 

haeno

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
5
Ja aktualnie gram magiem. Jestem w Faring, a właściwie mam już dostęp do Nordmaru, ale najpierw się przejdę do Varantu, nabyć trochę prastarej wiedzy, a potem nauczę się regenerowania many. I w tedy zobaczę, jeżeli będzie się grało za łatwo nawet na trudnym poziomie, to zmienię go na myśliwego - złodzieja. Zobaczymy co to za połączenie wyjdzie. :p
 
Do góry Bottom