Mag Czy Rycerz A Może Cos Innego.

Gawal

New Member
Dołączył
9.4.2007
Posty
11
Kim według was najlepjej grac? Rycerzem, magiem czy może złodziejem. Mi najlepjej sie gra rycerzem.

Się rozpisałeś... - szczur
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Według mnie w gothicu 3 najkorzystniejszym wyborem jest mag, ponieważ pełno jest almanachów, z których można się uczyc, a w ogole to czary są zarąbiste i nie wymagają dużo many. Jednak myślę, że wybór najkorzystniejszy nie jest wcale najlepszy, ponieważ siła nie przebije sentymentu. Ja osobiście wolę ciężką zbroję, znoszone buty i starty topór niż nową szatę, czary i magię teleportacyjną.
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
Ja kocham wojownika... :p Ideologia taka jak w G2... Szlachetny Paladyn, który gotów jest rzucić się na hordy orków z mieczem w dłoni i imieniem Innosa na ustach... Posługuje się bronią dwuręczną + kuszą... Połączenie wychodzi miodzio! :D Zaraz po nim bardzo lubię postacie "cwaniakowate", np taki złodziej! Daję mu mistrza w posługiwaniu się łukiem + um. myśliwskie + wszystko ze zdolności złodziejskich i wychodzi mi taki myśliwy - złodziej, którym fajnie się gra... Do pojedynczego przeciwnika zakradam się od tyłu, do grupy szyję z łuku i tyle... Hehe, rozmażyłem się :p

Pozdro :)
 

KirK

New Member
Dołączył
11.7.2007
Posty
4
Kim według nas grać najlepiej ... hmm...

Uważam, że nie ma jakiejś rady, co jest fajne a co nie - sam powinieneś dokonać wyboru i grać tym, co Ci odpowiada, jakim byś Ty samego siebie widział w tej grze ... ;)

Ja gram rycerzem - buntownikiem, ktoś inny zagra jakimś magiem - każdy gra tym co uważa za ciekawe i czym będzie mu się dobrze i przyjemnie grało, a nie, że ktoś Ci powie "zrób sobie maga" i będziesz nim grał, zdając sobie sprawę, że ta postać Ci nie podchodzi - szkoda czasu by się męczyć.
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Szczerze to jeszcze nie grałem magiem w G3 choć to moja ulubiona klasa w świecie fantasy, jednakże podoba mi się gra rycerzem albo raczej zabójcą. Kiedy pierwszy raz przechodziłem grę grałem właśnie człowiekiem pustyni. Nauczyłem się walki dwoma mieczami i była lekka sieczka. Kiedy przechodziłem drugi raz postanowiłem zagrać również rycerzem, lecz tym razem zmieniłem styl walki. Mianowicie spróbowałem walki mieczem jednoręcznym i tarczą. Gra się nawet dobrze, ale ja wole zaszaleć z dwoma mieczami w rękach i siekać wszystkich dookoła.
 

Mr. Xardas

New Member
Dołączył
16.7.2007
Posty
2
Ja, ubię kierować wszystkimi. Z kolei gdy grałem w G3, 4 x zrobiłem wieloboistę. A dokadnie to moje atrybuty wynosiły takie iczby:
Siła:160
Zdolności Myśliwskie : 152
Zdolności Złodziejskie: 97
Prastara Wiedza : 70
Kowalstwo : 45
Alchemia: 55
Lepsza Walka Mieczem
Duży Oręż I
Walka Kosturem I
Wytwarzanie mikstur leczniczych, mikstur many
Łuk.
Czary:
Innosa: Światło ... Nie pamiętam
Beiara : ...
Adanosa: ...
Reputacja :
Orkowie : 12 %
Buntownicy :17 %
Gońcy Leśni : 15 %
Asasyni: 2%
Koczownicy : 0%
 

rash

New Member
Dołączył
19.7.2007
Posty
3
Ja uwielbiam maga.W każdej części nim grałem i jest super!Ale w G3 najlepiej wojownikiem grać bo to łatwizna,a magiem trzeba myśleć,co niektórym nie wychodzi...
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
@up
Ja osobiście grałem magiem jakiś czas, ale znudził mi się po prostu, nie ma tej akcji (np rzucanie się w 10+orków i ciachanie ich mieczem :p), oczywiście to tylko moje zdanie :) Poza tym miałem drobny problem ze skombinowaniem mikstur many :p

Pozdro
 

Resheph

New Member
Dołączył
20.7.2007
Posty
29
hehe wojownik oczywiście... z dobrą umiejętnością strzelania z kuszy... w ten sposóv wyciąłem prawie wszystkich na tej przełęczy do varantu poniżej trelis :D
 

Prezes007

Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
60
wojownik jest w g3 chyba najlepszy jezeli jeszcze dolozysz jakie drobne specjalizacje maga i zlodzieja wychodzi naprawde fajna postac. najlepiej sie nauszyc mistrza miecza i i dobra obrona tarzcza czy cos no i ladowac sila kondycja zdrowie ni mozna jeszcze sie uczyc zdolnosci myliwskich iluku bo sie tez czasem przydaje
 

Chmiel007

Member
Dołączył
22.7.2007
Posty
52
ja pierwszy raz przechodze wojownikiem :)

mam 50 lvl i mi idzie super :]

w nastepnej kolejności pewnie zrobię tez wojaka na miecze 2 ręczne ale po stronie orków;]

a może za 3 razem maga :)

albo najpierw maga potem orka pomyślę ;]
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
Zawsze w pierwszej kolejności przechodziłem grę wojownikiem z elementami myśliwego (do każdych zwięrząt zawsze strzelam z łuku). Magiem również się fajnie gra, szczególnie w G3, bo są fajne efekty czarów. :rolleyes:
 

P4B

New Member
Dołączył
31.7.2007
Posty
25
Najlepiej moim zdaniem gra sie Wojownikiem...
Krush Tarach (?) + dobra kusza i wszystko ladnie rownasz z ziemia ;)
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ja gram drugi raz w Gothica 3, ostatnio grałem w Grudniu jako buntownik... I teraz to samo. Gram jako wojownik, używam magii i Miecza Demona (czyli duży oręż 3). Cholerstwo, przez nie nie kupiłem od razu pancerza paladyna bo za dużo wydałem na 666 siły. Jak skończę teraz grę po stronie Innosa to zagram jako kumpel orków, ciekaw jestem czy fajnie będzie...
 

maciek Max

New Member
Dołączył
14.8.2007
Posty
2
ja wole być rycerzembo fabuła jest lepsza.Można zebrać wiele rzeczy i na swojej drodze można spotkać wiele wrogów i jest nie powtarzalna.Natomiast mag jest nudny nie ciekawy niema zbyt dużo ciekawych rzeczy. Jest :D
 

radeks1992

New Member
Dołączył
16.8.2007
Posty
6
Ja gram wojownikiem po stronie orkow:p 300+ sily dwa miecze pancerz orka:p Nie uzywam kuszy bo zawsze mialem sentyment do luku :rolleyes: Mam jeszcze duzo umiejetnosci zlodzieja i kowala:p Prastarej magii nie ruszylem:D Ogolnie mam takiego kolesia ktory potrafi cos z kazdego kierunku:p oprocz magii :p

Jak bede przechodzic 2 raz gre to magiem po stronie buntownikow:p Nie raz robilo mi sie smutno jak patrzylem na te miasta pelne orkow ale dla nich pracowalem i nie moglem ich rozwalic:D Ale miecz az swierzbil xD
 
Dołączył
31.8.2007
Posty
60
Ja na razie gram po stronie buntowników,odbiłem już Cape Dun,Monterę i Okarę,obecnie jestem w Faring i zdobywam reputację na arenie. ;)
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
Ja w porzednich częsciach wybieram drogę maga w 3 też tak myśle ale pomyślałem żę wybiore Scieżkę asasyna i obecnie nim jestem.
 

MaxLew

New Member
Dołączył
23.9.2007
Posty
10
Ja ubóstwiam ponad wszystko maga. Gra się nim trudno, musze przyznac, ale jak będzie posiadało jakieś jachane czary jad deszcz ognia lub armia ciemności :p . Zresztą tyle ludzi na tym forum narzeka, że tak prosty jest G3, że wystarczy stać w miejscu i walić na ślepo mieczem. Zagrajcie magiem - Mówie wam. Chociaż też jest fajnie pokosić z dwoch mieczyków assasynem :ph34r: . :lol:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Gram wojownikiem z mieczem i tarczą. Nie dlatego że jej używam, ale dlatego że podoba mi się to jak bezik w takim ekwipunku się prezentuje :p
Potem zagram na pewno magiem, będę walczył 2 mieczami albo dużym toporem.
 
Do góry Bottom