Ludzie Ludziska Stało sie cos pieknego!!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Film Gothic?? Jakoś mi to za bardzo nie pasuje...
Ciężko by było zrobić coś takiego dobrze. Nie jestem pewien, czy wogóle warto robić sobie jakąśnadzieję, bo nie zdziwiłbym się, gdyby okazał się jakiś kicz.
 

Gothic 12

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
18
CÓŻ JEŚLI ZROBIĄ FILM TO BĘDZIE EKSTRA TYLKO CIEKAWE JAK ZROBIĄ ORKÓW.
sad.gif
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Wow!!! Super bedzie jak zrobią film Gothic. Ja już dawno temu myślałem o tym żeby wreszcie ktoś zrobił taki film, ale nie myślałem o tym na serio
smile.gif
. Ojojoj niech szybciej wyjdzie ten film:).
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Według mnie nie zrobią filmu Gothic, a to co mówił założyciel tematu to kłamstwo. Napisałem Gothic : The Magic Barier w goglach i nic ciekawego nie znaleziono, napisałem game-film Gothic i nic o takim filmie... Poza tym tytuł Gothic jest już zajęty, napiszcie sobie w dowolnej wyszukiwarce film Gothic będą tematy o filmie z rodzaju... horroru czy tam thrilleru. Więc musieliby wykupić prawa do tytułu, co jest kolejnym wydatkiem, chyba że by nazwali film inaczej. Ale chciałbym by powstał taki film, tylko ciekawe jaką obsadę by zrobili, by ludzie wyglądali chociaż podobnie jak w grze.
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
ejjj badzmy pelni nadzieji mimo ze nadzieja matka glopcow hmmm... ciekawe czy to prawda podajcielinka, gazete albo cos gdzie jest informacja na ten temat
 

Lord Sebastian

New Member
Dołączył
17.5.2005
Posty
21
Sądze że ten film by nie wypalił.Po za tym jak Eks-Magnat Kruk tytuł Gothic jest już zajęty.
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Pesymiści
mad.gif
!!!Lepiej wierzyć że film powstanie!!!Wyobraź to sobie:Jesienny wieczór......siedzisz z kolegami przed TV w twoim domu,nagle na HBO reklama:Za chwile zdobywca 3 oskarów,pierwsza część znakomitej trylogi.....Gothic:Magiczna Bariera
laugh.gif
!!! Przecież fajnie by było nie?........Ja tam wierze że film powstanie.....a jeśli nie to nie,trudno.......ale czemu się usmucać???



Pozdrawiam
 
M

Millten 30

Guest
Jeśli zrobią film to wypasiście będzie.tylko ciekawe jak oni zrobią orki.
sad.gif
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Jeśli z tym filmem to prawda, to będzie zajebiś... Mam nadzieję, że nie będzie to hała, i jakoś to porządnie zrobią, ma być ten klimat. Taki film żeby miaŁ trochę grozy, humoru ale przedewszystkim ma być ciekawy.

NaRka
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
to Fajne że wyjdzie Film opowiadający o życiu Bezimienego może będzie tak jak w grze wybierze se obóz i dołączy do niego
dry.gif
ale jestem troche zdziwiony że ma być Film
smile.gif
ale cóz jak wyjdzie Film to będzie opowiadało o Wydarzeniach z Gothic co ?
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
Moim skromnym zdaniem to świetny pomysł! Ja skakałbym z radości, gdyby film został zrealizowany z takim rozmachem jak Władca Pierścieni (nie mam tu na myśli wyższości formy nad treść, choć nie twierdzę, że w WP taka sytuacja miała miajsce). Z jednej strony świetny obraz i efekty, a z drugiej poruszająca głębia, niesamowity klimat i zapadające w pamięć role głównych bohaterów... Marzenie...
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Nom to juz bylo widome od dawna ze bedzie film gothic the magic barier. Dla mnie to nic nowego ale jakos mnie nie pali tak do filu jak do samej gry ale film chetnie obejrze
biggrin.gif
. Ale mysle ze jednak nie bedzie tego filmu przyczyna bedzie dlugi i nikomu nie bedzie sie chcialo go ogladac jak bedzie mial 5 czy 3 godziny ja nie ogladam.
tongue.gif
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
Jeśli pominą nieznaczące szczegóły to film nie będzie aż tak długi. Innym wyjściem jest podzielenie filmu na dwie lub trzy części (to raczej mało prawdopodobne - prędzej zrobią z tego serial).
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
biggrin.gif
Ciekawe czy w Filmie będą Ścierwojady,Kretoszczury i tak dalej chyba wiecie co mam na myśli
dry.gif
ale ciekawe kto zagra Główną Postać może Arnold Scharceneger.
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
jak bedzie film to na niego na pewno pojde,.............zapewne moj breat tez.......mam nadzieje ze zrobia go jak najszybciej bo juz nie moge sie go doczekac tak samo jak g3


------------------------------


niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet znszcze jego wlosci!!
 

siN

New Member
Dołączył
23.6.2005
Posty
25
QUOTE (Guru Zielony @ 11-06-2005, 11:37)
biggrin.gif
WOW
biggrin.gif

Warner Bros. presents:
GOTHIC:THE MAGIC BARIER
Człowieku, skąd Ty to wziąłeś? Właśnie przeszukałem stronę wytwórni Warner Bros. i nic nie znalazłem o Gothic'u, a Ty tu piszesz, że WB wyprodukują ten film. Nic na ich stronie nie znalazłem, ani w spisie filmów, ani w zapowiedziach, ani w ich wyszukiwarce, więc skąd do głowy Ci przyszło, że to będzie produkcja WB?

Nie zaliczam się do pesymistów i wcale nie mówię, że tego filmu nie będzie, a to co napisałem to wcale nie mają być dowody na to, że rzekomo filmu nie będzie. Ja chce, żeby był !!!
smile.gif
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
masz racje odydoz zeby tylko w roli bezimiennego nie byl jakis arnold schwarceneger czy ktos taki...............................bo bylo do bani

---------------------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
wink.gif
Ej no napewno to jakaś Ściema a jeżeli nie to przynajmiej by twórca tematu podał link gdzie znalazł tą nowine ale w sumie racja lepiej Scharceneger nie grał w tym filmie lepiej żeby to był ktoś spokojniejszy no z Charakterem Beziego.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
QUOTE (DarkBlade @ 07-02-2005, 16:00) tiaaa ja nie wierze w ekranizacje gothica bo którą drogę by wybrał Bezimenny? a jakby wyglądała walka niee niemożliwe dobre gry nie mają dobrych ekranizavji o ile je mają Warcraft,Diablo2,Heroes3,Morrowind czy któraś z tych gier pojawiła się na wielkim ekranie nie.. więc co sie jarać jak nie ma dowodów daj linka to ci uwieże bo skoro mówisz że to tak łato znaleźć to znajdź i pokaż...
Wiesz i tu sie z toba nie zgodze gothic to nie jakis diablo czy morrowind to jest cos pieknego, niepowtarzalnego i mozliwe ze bedzie do tego fil wkoncu kiedys musza od czegos zaczac a gothic to taki hit ze kazdy pojdzie na to tak samo jak na LOTR gothic to cvos i ja w to wieze w 99% bo do konca nie mozna byc pewnym ale ja mysle ze zrobia i mam taka nadzieje a co do tego ktory oboz wybiora pewnie SO slatego jak ktos wyzej powiedzial i dlatego ze...
1) w bractwie duzo sie nie dzieje a tam ida tylko swiry a bezi sam mowil o nich jajk o swirach wiec pewno zrobia ze oni swiry i on nawet do nich nie chce
2) bo pozniej nas wyrzuca i bedziemy tez w NO
3) glownie to sie akcja dzieje wokol SO zreszta kazdy oboz cos ma z tym no ale... ja mysle ze wezma SO bo moze bezxi sie bedzie bal do zbirow isc to my tylko tacy szaleni jestesmy
tongue.gif

pozdro
biggrin.gif
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
blink.gif
Ej wersja Xardasa jest Prawdziwa bo każdy w tych czasach się boi Złodzjei ale dobra niewiadomo czy Film pwostanie no wiecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom