Ludzie Ludziska Stało sie cos pieknego!!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
no nie dajecie sie tak przecież to taki kit że szok koles napisał posta i na forum sie niepokazuje (co do tego nie jestem pewien) i jagby to była prawda to już by dał linka - proponuje modowi żeby zamknał temat bo to jest kit i spam
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jeśli na serio mają kręcić film o Gothicu to świetnie, ale jeśli to lipa to wielu z nas poprostu się załamie.
Nie możemy więc się tym tak bardzo podniecać bo jak widać to jeszcze nic pewnego!!
 

adamk

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
35
Extra ja chyba umre na szczescie jezeli bedzie film

jak ktos wie cos o tym niech mi poda linka bardzo prosze moj gg to 1522368 a email to adamkles@op.pl[/color] dziekuje z gory

[ : Czw Mar 03, 2005 3:20 pm ]
umre ze szczesia jak bedzie ten film
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Myśl o takim filmie to coś pięknego ale pod warunkiem ze to będzie cuś jak Władca Pierścieni bo jak zrobią jakiś bubel to to tylko zepsuje wizerunek gothica tym co w niego nie grali.
 
S

Sir Karolus

Guest
To jest raczej kit. Patrząc po popularności serii Gothic jest prawdopodobieństwo, że taki film ujżał by światło dzienne. Mogła by się pojawić tez książka o tej tematyce np. tak jak StarCraft czy Diablo mają swoje książki. Gdyby już się pojawił ten film to na 100% by był podzielony na częśći bo przeciez nie pomieścili by tak obszernej gierki w tak krótkim czasie. Bezimiennego bym widział tak jak grało większość graczy w Gothica czyli: Stary Obóz [Gomez i jego napaść na Wolną Kopalnię] poczym Nowy Obóz (bo przeciez nie chcieli byście Bezimiennego jako świra i ćpuna z sekty). Nad drugą częścią trzeba by było więcej pisać ale i tak juz dużo napisałem.... Tak jak mówiliście gdyby Willis tam grał czy Angelina Jolie to by wyszedł Amerykański chłam, ale jak by to było na podobieństwo LotR to był by to jeden z najlepszych filmów i napewno wytwórnia by na tym nieźle zarobiła.
biggrin.gif
 

bicz Boży

New Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
1
...

hm! ale o co cho? ... co do filmu, to szczerze wątpię, by udało się w nim zachować klimat jaki jest w grze hehehe ale mógłby trwać ze 30h
laugh.gif
 

Bartok

Member
Dołączył
9.12.2004
Posty
77
ale jakby byl to kto by zagral bezia moze Sylwester stalone ? albo Cezary pazura haha mysle ze mogby byc hmm naprzklad aragorn z wladcy pierscieni nielze maha mieczem a kogos kto potrafi strzelac z luku dali by legolasa haha
 

Jaskier

Member
Dołączył
31.12.2004
Posty
205
No to jak się już wyjaśniło że to sciema to ja mam inny pomysł……. Zrobimy go sami!!!!!!!!
Oto główne Role:
Bezimienny – Clone_xx
Gorn – dajmy np. Gorna_2
Milten – Hmmmm wybierzemy kogoś z magów
Gomez……… itd. Uzbieraliśmy spoko drużynę i nakręciliśmy film który by dostał 12 Oskarów
biggrin.gif
:D:D

Nie no oczywiście że żart.

No ale co do filmu to wątpię że powstanie….. a argumenty to większość podali już moi poprzednicy
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na 100% każdy z was zna taką gre jak Tomb Raider.
Zrobiono aż 6 części tej gry.
Na jej podstawie nakręcono dwie części filmu i niech nikt mi nie mówi że ekranizacja gry nie ma sensu.
Film ten zarobił kupe kasy, a i widzowie byli zadowoleni.
Ekranizacja Gothica to nie jest wcale zły pomysł.
Jest jednak jedno zasadnicze pytanie... czy aby na pewno nakręcą ten film...???????????????
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
QUOTE Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na 100% każdy z was zna taką gre jak Tomb Raider.
Zrobiono aż 6 części tej gry.
Na jej podstawie nakręcono dwie części filmu i niech nikt mi nie mówi że ekranizacja gry nie ma sensu.
Film ten zarobił kupe kasy, a i widzowie byli zadowoleni.
Ekranizacja Gothica to nie jest wcale zły pomysł.
Jest jednak jedno zasadnicze pytanie... czy aby na pewno nakręcą ten film...???????????????

Ja dziękuję... jeżeli tak miałby wyglądać Gothic the Movie to ja wysiadam z tego pociągu... "Tomb..." był najgorszym gniotem jakiego kiedykolwiek widziałem. Ogólnie filmy robione na podstawie gier nie są zbyt dobre... taki, np. Mortal Kombat... szkoda słów, jak mają zrobić coś takiego, to niech lepiej się wogóle do tego nie zabierają. Angelina Jolie jako Lara Croft, zasłużyła nie na jedną, ale na kilkanaście złotych malin, za rolę w tej najgorszej światowej produkcji, gorsze są jedynie "Gulczas, a jak myślisz" oraz "Yyyrek, kosmiczna nominacja". Nikt jak do tej pory zauważyłem, nie przedstawił dowodów potwierdzających zamiary kręcenia filmu.
 

adamk

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
35
Mam pomysła

Mam pomysła niech założy sie nowy temat i w tym temacie piszemy z zyczeniem do pirani co bysmy chcieli wniesc ze chcemy wiecej gothicow itd.

[ : Czw Mar 10, 2005 2:14 pm ]
znajdzie sie jakiegos tlumacza chetnego przeciez jest paru mainiakow gothica zeby chcieli to dla nas przyetlumaczyc co wy na to Admin i MOderator pomyślcie o tym!
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif
Jesli to prawda to suuuuuuuuuper ide na premiere za kazda cene!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Film mialby chyba najlepsza fabule w histori jak dla mnie.
 

nemes--igor

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
14
lol

zawaliście że będzie film mam nadzieje że zrobią pozostąłe części. A tak wogóle to mnie ciekawi jaka obsada tam będzie 8) 8) 8) 8) [smiley poster=bekloppt][/smiley] :mrgreen:
 

Fletcher

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
14
Ale z*******a nowina sorka za to ale jestem tak podniecony, że cyba kupie se DVD to telewizora i zakupie wszystkie części filmów... dzięki za takie info !!!!! dzięki !!!!! Ale jestm najbardziej ciekawy jacy aktorzy zagrają : Bezimiennego, Diega, Miltena, Gorna, Lee, lestera i innych a jeśli bilet byłby za 150 zł. niema bata idę i koniec

[ : Pon Mar 21, 2005 11:21 am ]
No to zaje*****e muszę sobie DVD kupić do TV
tongue.gif
 

Asmadeus

New Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
3
Facet wpuścił ścieme, połtora godzniny szukałem na altavista, yahoo, google różnymi sposobami i nic nie znalazłem, to poprostu ściema i wał chyba że on poda linka do stronki
tongue.gif
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Jest bardziej niż prawdopodobne, że to ściema. Jednak, jeśli jest to prawda, i informacje o powstaniu filmu o Gothicu są prawdziwe, wszystkie czołowe serwisy o grach serii Gothic napisały by o tym newsa. Jeśli jednak film naprawdę zostanie wydany (w co wątpie), miejmy nadzieję że nie zrobią z tego jakiegoś badziewia
smile.gif
. Tyle ode mnie
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
gothic ekranizacja

Fajnie, ale jak nawzwą Bezimiennego? Do ktrej grupy się przylaczy? Coś mi mowi ze niedugo ponzamy odpowiedz. 8)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ee no cudnie , zajefajnie normalnie niebo tylko nurtują mnei też takie same pytania jak Kaczora
biggrin.gif
No ale może go nazwają tak jak my go nazywamy Bezimienny
biggrin.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
A może rozwiną tak szybko fabułę że nie będzie czasu na nazwiska a co do gildii to pewnie nie przyłączy się do żadnej tylko odrazu zacznie ratować świat(w końcu nie musi mieć 30 poziomu zeby wygnać śniącego)a zbroje pewnie od kogoś dostanie. Jak by chcieli pokazać chociaż połowę szczegółów to film byłby BARDZO długi
laugh.gif
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
.. ale aktorzy tez sa potrzebnie no nie?
tongue.gif
ja mysle ze na bezka dali by Brad Pitta.. a z polakow.. hmmm,moze ja ?;D :oops: a.. wiem ze tam sa duzo akcji i emocji ..;p jak ogladaliscie Pottera to jeszcze mamy iskerke nadzieji ze ten film powstanie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom