Ludzie Ludziska Stało sie cos pieknego!!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.

Mr-bak

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
38
Może byłby fajny(o ile to prawda) ale na pewno nie lepszy od gry!!!
 

Gbr

Zbanowany
Dołączył
9.4.2005
Posty
43
Film mógłby być hiciorem tylko jaką gildie wybrali by autorzy i kto zagrałby bezimiennego?
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
A może być wskrzeszając temat z przed miesiąca wysilił sie i napisał cos oryginalniejszego?
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Jak znać amerykańskie filmy. To zapewnie produceńci postawiš na efekty specialne i różne takie bajery. Film będzie miał miernš obsade aktorsklš i fatalnš reżyserie. U fanów gothica wywoła zażenowanie. A zwykli ludzie zapomnš o filmie po tygodniu do premiery. Lepiej aby ten film wogóle nie powstawał.
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
A ja mysle Kan ze jestes za duzym pesymista, jesli tak by wszyscy mysleli to nie bylo by ekranizacji ani ksiazek ani gier i watpie zeby wogole cos bylo trzeba miec nadzieje ze cos z tego wyjdzie, w koncu ekranizacja WP bardzo mi sie podobala a byla tylko na podstawie ksiazki, pominieto w niej sporo szczegolow, z Gothiciem tez tak pewnie bedzie ale moze i takie Gothic nam sie spodoba.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE A ja mysle Kan ze jestes za duzym pesymista.
Jeżeli dadzą odpowiednie nakłady i dobrego reżysera to coś może z tego wyjść. Ale po zobaczeniu kilku ostatnich filmów z USA to takie właśnie pesymistyczne myśli przychodzą mi do głowy.
sad.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
JAk dla mnie filmy robione na podstawie gry komiksu lub książki przez amerykanów w większości są dobre naprzykład X-man albo Hellboy czy włada pierścieni Jeżeli tylko przeznaczą na ten film odpowiednie fundusze i dadzą dobrego reżysera to film może być zajefajny.
 

piter_15

New Member
Dołączył
8.4.2005
Posty
5
jak tak to spoko
biggrin.gif
. Film mógłby być hitem tylko jaką gildie wybrali by autorzy i kto zagrałby bezimiennego?
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Tak sie zamartwiacie ta gildia jaka by wybral ,a dla mnie autorzy na pewno wybiora pierw stary oboz czyli droga cienia->>>straznika ,a nastepnie nowy oboz czyli najemnik , i jak by taka sciezke wybral wcale by mi to nie przeszkadzalo , ale jestem ciekaw wyglodu moobow jak zostana wykonane ich zachowania , a szczegolnie walk nn z nimi
smile.gif
moze sie szykowac wielka produkcja jezeli odpowiedni ludzie sie wezma za to
tongue.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
A może powstaną trzy filmy i w każdym bochater będzie należał do innego obozu. Troche to nierealne, ale cóż
rolleyes.gif
. A tak naprawdę to interesuje mnie jaką obsadę miałby ten "filmiszcz"
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja myśle, że to z tym filmem to jedna, wielka lipa!!! Cóź, oczywiście, że bym się cieszył, ale póki co poczekam i nie będe się cieszył póki nie zobacze tego filmu.
wink.gif
 

Lord_Beregond

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
24
Ciekawy jestem :
1. Kto zagra główne role.
2. Jaką ścieżką będzie szedł główny bohater.
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
ja niechce żadnego filmu !! jestem prawdziwym fanem gothica i niechcem zeby jakiś frajer podawał sie za bezimiennego !!
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja też ostatnio doszedłem do wniosku, że ten film byłby tak jakby trochę naciąąągany. Poza tym, nie przedstawiałby pełnej klasy tej gry
mad.gif
...
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja myśle że film to dobry pomysł. Oczywiście wchodzi tu w gre kto będzie głównym bohaterem, kto napisze scenariusz i kto to wyreżyseruje, ale każdy chyba powinien chcieć zobaczyć przygody swojego ulubionego bohatera na ekranach kin. Rozumiem że wielu z was nie chce tego filmu bo boi się, że ktoś to spieprzy, ale trzeba być optymistą i wierzyć że ten film to będzie hit.


Pozdrawiam
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Jeśli macie jeszcze wątpliwości co do tego do jakiego obozu dolączy to pomyslcie czy czytał ktoś z was Harrego i oglądał film całkiem inne a najbardziej się różni 3. a jak nie to do sekty nie dołączy (nie jest głupi
tongue.gif
) kto by do sekty dołączał dołączy do SO później go wywalą i będzie w NO proste co nie a myśle ze nie spieprza gothica nie można spieprzyc. a i jeszcze cos napewno nie będą dawać wszystkich questów pobocznych tylko te ważne.
 

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
biggrin.gif
WOW
biggrin.gif

Warner Bros. presents:
GOTHIC:THE MAGIC BARIER

Film będzie super!!!!Oby tylko zajeła się nim jakaś dobra firma bo inaczej wyjdzie do d**y.Oby nie zmarnowali takiego scenariusza!!!
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Ludzie ludziska naprawde cud się stał
biggrin.gif
jeżeli to prawda to chyba fani będą pchali się drzwiami i oknami żeby zobaczyć ten film ale jest jedno nie uwierze póki nie zobacze np w jakiejś gazecie lub nie dostane przwdziwego i sprawdzonego linka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom