Ludzie Ludziska Stało sie cos pieknego!!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.
R

ReZiWiz

Guest
re

możecie podać dokładnego linka do strony o tym filmie :?: Ja na googlach nie umiem tego znalesc :?
 

makary loves gothic

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
9
Wiecie wypasiście jest widzieć całą fabułe gotika i wogóle miejmy tylko nadzeje że będzie im sie chciało robić film
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
A mi sie wydaje że on ściemnia .... spójżcie tylko Gothi dał mu wzkazówke do tego żeby znalzł strone i co ??? cisza ...... po prostu wymyślił to sobie :roll: 8)
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Naturalnie że to ściema gdyby robiła ten film taka znana wytwórnia to wiadomości nie były by zakopan w 10 stonce googlowej wyszukiwarki(którą nawiasem mówiąc przekopałem od 1 do chyba 16 strony i nic nie znalazłem) Poza tym nawet jeśli taki film powstanie to nie ma co liczyć na efekty LOTR'a i dobrych aktorów :? Kto widział D&D chybia się zawiódł :arrow: scenariusz na film byłby bardzo doby ale za mało jest zainteresownych tematemdla tego taki film moim zdaniem nigdy nie powstanie :arrow: ale mam nadzieje że powstanie :wink:
tongue.gif
:roll:
 

<SATURAS>

Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
51
nie uwieze jak nie podaz linka bo sprawdzałem 3 trzyrazy i nic ciekawego nie było :twisted: :twisted: :twisted:
 

Scott

Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
61
Widze ze sprawa Gothic'a idzie pełna parą jak nie G1, G2 i dodatek NK to jeszcze G3 + film no widze ze jest na co czekać u jz nie moge się doczekać jak to im wyjdzie
 

Bartok

Member
Dołączył
9.12.2004
Posty
77
ale w konu jest prawdopodobienstwo ze dadza film o gothicu bo Harrego Pottera tez zrobili w kinie nawet w telewizji a gra tez jest ale duzo rzeczy jest innych wiec watpie ze to bedzie jak wogole bedzie podobne do gothica tak jak sie gralo





sorry ze mam takie dziwne wypowiedzi
pozdrowienia...
 

nek

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
46
no zaj******* ze bedzie film gothica "Gothic the Magic Barrier" tytul ciekawy moze tak jak film
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Poszukaj jeszcze raz i podaj linka to ci uwierze :? a jeśli to prawda :twisted: to super ciekawe jak go zrobia i jaki on bedzie z charakteru czy animowany czy inny ... SUPER JEŚLI TO NIE KITY[/b]
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
nie wierze że będzie ten film:/ jak by zrobili efekty specjalne?:/ a tak wogóle prosimy o linka...
 

eliza

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
50
Jest super jeśli jest to prawda że będzie film o naszej "ukochanej" grze. Tylko ja sie obawiam , że jak wyjdzie ten film to ja bede mial z 80 lat
tongue.gif
 
E

eMzi

Guest
Jeśli to naprawde prawda to zapowiada się wielkie święto
biggrin.gif
...osobiście juz nie mogę sie doczekać na premierę.. Mam tylko nadzieję że nie schrzanią tego i zrobią film z takim rozmachem jak Peter Jackson Władcę Pierścieni..
 

<<JIN_89>>

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
30
Niestety jeśli film wyjdzie to nie będzie moim zdaniem powalając bo powiedzmy że trwał by i 3 godziny to jak w tych 3 godzinach zmieścić tyle fajnych wątków Gothica i zetknięcia ze wszystkimi obozami itp... Więc niestety smuci mnie fakt filmu który może zniesławić Gothica ale może 20th Century dadzą rade
smile.gif
 

ktos

New Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
12
Gralem kiedys w wladce pierscieni na AMIGA 500
smile.gif
grafika nie taka zla jak to na amige, opis gry - ksiazka a nie opis!
To bylo daawno temu, wkoncu wyszedl genialny film swietnej gry, podobnie moze byc z gothic ( jesli porownamy wladce pierscieni z amigi do filmu wladca pierscieni i gothic i film gothic to bedzie przelom! ).
Chociaz jak przypomni mi sie genialna gra resident evil ZJE#& film resident evil 2 to rodza sie obawy
sad.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
I niech sie za niego nie zabiera pan Anderson, bo nie chcemy Bezimiennego skaczącego na chordę orków i fajerwerków efektów podczas walki ze ścierwoajdem
smile.gif

PS> Moim zdaniem też ściemnia.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Ja coś czuje że autor tego tematu cos wkręca.wczoraj szukałem prawie cały dzień i nic :twisted: Jak to prawda to niech ktoś to potwierdzi bo cos tu nie gra. Jakbym zobaczył taką strone to na bank pierwsze co bym zrobił
to skopiował link :evil: Na bank ktoś tu kręci !!
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Heh ... widać po poprzednich postach że to jest po prostu ściema :roll: było powiedziane żeby podać linka, jak podać , a tu linka nie chu chu nie ma
biggrin.gif
po prostu nas okłamał : :x
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
przekonamy sie.. jakby bylo to ciekawe jakich aktorow by dali do tego filmu.. lee gorn noname diego..BAUHAHAHAH xD
 

~Maximus~

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
37
na pewno chciał bym żeby taki film wyszedł.
Jednak chciałbym zobaczyć tą stronę, a może to są dopiero pomysły szefów 20th century?
Mam tylko nadzieję że bezimmiennego nie grał by Brad Pitt :?
I uważam że w 2 poszli by drogą najemnika, bo tam są kumple z 1.
A tak pozatym to czemu akurat 20th century? oni nie robili zwykle jakichś takich filmów typu LOTR itp.
Pozostaje czekać...
 

Annihilator

New Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
28
Właściwie to myślę,że gościo wciska nam wszystkim kit. Ale nie ukrywam,że byłbym mile zaskoczony. Jednak trudno będzie nakręcić film o bezimiennym, film powinien opowiadać o całej kolonii albo chociaż o przyjaciołach bezimiennego. Co do obozu to myślę, że wybraliby Sary albo Nowy Obóz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom