Kupisz Czy Nie?

Kupisz dodatek?


  • Total voters
    0

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Nie kupię tego choćby mnie zmuszali. To profanacja Gothica w zupełnie innym stylu od poprzedniczek, o ile w ogóle można tak powiedzieć. W sumie to nawet będę się cieszył jeżeli Jowood straci prawa po tej upadłości. Może przyjdzie ktoś kto udźwignie brzemię stworzenia dobrej gry. Cóż trzeba być dobrej myśli.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Na tą chwilę, czekam aż produkt będzie dostępny przez platformę Steam. Jeśli tak będzie to wielce prawdopodobne, że przy jakiejś świątecznej obniżce cen kupię, chociaż najpierw wypadałoby przejść podstawkę :)
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Ja kupie tylko dlatego że chce mieć wszystkie części Gothic`a .Ale szkoda tego fajnego klimatu co w Gothic`u 1 czy 2
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ja kupie tylko dlatego że chce mieć wszystkie części Gothic`a .Ale szkoda tego fajnego klimatu co w Gothic`u 1 czy 2

W tej chwili nie wiadomo czy będzie co kupować. Sprawa stoi pod znakiem zapytania...
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Jeżeli Spell.... no ta firma w spół pracująca z JoWood się tego nie podejmie to D**A. Chyba że JoWood jakoś się wyratuje napadem na bank :D .
Jeżeli jednak dodatek ten wyjdzie to raczej kupie, obejrzę filmiki grających ludzi i zobaczę czy warto. Ja nie kupuje tego dlatego że to Gothic (bo to nie gothic) tylko dlatego że mi się Arcania nawet spodobała, szkoda że zrobili ją kosztem Gothica.
 

dameczek2

New Member
Dołączył
14.5.2011
Posty
2
Ja kupię zawsze kupowałem każdą część gothica więc i tą kupię... :D Myśląc że to będzie o wiele lepsze nić od zwykłego gothic 4
 

leowmrf

New Member
Dołączył
7.1.2011
Posty
5
Ja głosuję na nie wiem - bo tyle namieszali, że mówią coś, a dzieje się zupełnie inaczej. I JoWood i ich problemy mnie zniechęcają. Tylko podbno będzie można grać innymi postaciami. Fajnie by było to zobaczyć.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Na pewno do ręki tego nie wezmę, chyba że jeszcze mi dopłacą. Arcania była paskudną grą, która zniszczyła to, co w serii było najlepsze. Nie mam chęci znów się męczyć podczas gry w taki syf...
 

SlimoO

New Member
Dołączył
4.6.2011
Posty
1
nie kupie według mnie to juz nie ten sam gothic nowy bohater po za tym i tak gothic4 Arcania mi ostro zacina wiec nie zagram ;P
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
Kupię ten dodatek ale gdy będzie tańszy. Więcej jak 50zł nie zamierzam wydać. Zwłaszcza po słabej Arcani.
 

Szympi

New Member
Dołączył
6.10.2011
Posty
7
Nie, nie kupię.
A nawet jeśli, to jakieś pół roku-rok po premierze. Nie mam zamiaru wydawać ponownie 150 złotych na denną kontynuację Arcanii.
Obejrzę gameplaye na YT, obejrzę recenzję graszorg'a - zobaczy się, co tam twórcy natworzyli...
Nie potrzebuję tej części. Gothic 1, 2 i NK mi wystarczy. Nie, nie mam trójki. Miałem, ale usunąłem...

EDIT: Ups, wybaczcie mi, wpadka - nie zauważyłem, że już tu pisałem... no nic, miałbym prośbę do admina/moda - usuńcie jeden z postów. :)

Usunięte. Następnym razem radzę się pilnować.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Na początek powstrzymam się od kupna. Poczekam, aż cena będzie niższa i dowiem się co zmienili względem podstawowej wersji. A pierwsze 10 min gry jakoś mnie nie porwało, tak samo jak intro. Jeśli już będę w posiadaniu tej gry to tylko i wyłącznie, żeby poznać ciąg dalszy historii i ponownie ocenić serie "Arcani".
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Oddałem głos, na opcję - Nie wiem. Ciężko powiedzieć, Arcania, byłą średnia grą. Całkiem przyjemnie się w nią grało, ale to już nie ten sam klimat co w pocztowych częściach kultowego Gothica., Może, trochę wyjdę poza temat, ale w Wiedźmina 2 i Two Words 2 grało mi się dużo przyjemniej. ( W sumie to w Two Words 2, gra mi się przyjemniej, a w Wieśka 2, grało mi się przyjemniej)
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Nie uznaję Gothic 3, więc nie widzę sensu grania w jakieś Arcanie i dodatki do niej. Jak wydadzą kiedyś G3 Remake to się pomyśli. A nawet jak bym chciał kupić to pewnie mi nie pójdzie bo komputer mam dość stary już, a dla jednej gry wg mnie nie opłaca się kompa wymieniać.
 
Do góry Bottom