Kupisz Czy Nie?

Kupisz dodatek?


  • Total voters
    0

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Powoli znamy coraz więcej informacji o tym dodatku, w najbliższych tygodniach będziemiy wiedzieć jeszcze więcej. I tutaj chciałem się Was spytać, czy kupicie ten dodatek jak będzie dostępny w sprzedaży. A wszystko na to wskazuje, że jednak będzie. Myślę, że dałem Wam wystarczającą ilośc opcji wyboru. Osobiście, czekam na więcej info o tym dodatku, jednak na tą chwilę nie kupiłbym tego dodatku.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jeszcze nie wiem czy kupię ten dodatek. Za mało informacji jest o nim podane, a czas (te kilka miesięcy) może zmienić pogląd patrzenia na "Upadek Settarif". Z pewnością będzie mnie zżerała ciekawość, co się tam stało, co oni wymyślili, ale na ten moment mnie to nie przekonuje. No cóż jak dadzą po taniochu lub przynajmniej z czymś dodatkowo do podstawki to może się skuszę.
Na ten moment jestem niezdecydowany.
 

Lateralus

New Member
Dołączył
28.9.2010
Posty
17
Niezdecydowany - za mało informacji. Na chwile obecna jestem raczej nastawiony sceptycznie. Arcania jest raczaj sama w sobie grą do której nie potrafiłem podejśc drugi raz. Obawiam sie więc, że dodatek równierz będzie daniem jednorazowym i jedyna szansa dla niego, że usłysze o tym daniu że smakowało wyśmienicie w przeciwieństiwe do pierwszego dania ;P. Nie stać mnie jako studenta na kupno gry za 100 zł tylko po to żeby umilic sobie weekend albo dwa. Niestety ale w tym wypadku wolałbym już czekac na risena 2 czy wiedźmina 2, a w szczególności ten drugi z dnia na dzień zaostrza mój apetyt...

Mam nadzieje więc, że w premiera bedzie gdzies w trakcji mojego wyjazdu na narty, sesji czy czegokolwiek i gre kupie dopiero kiedy jej cena spadnie.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Więcej informacji dotyczącej kupna. Dodatek będzie dostępny w dwóch wersjach, elektronicznej z możliwością kupna przez platformę Steam - już teraz wiemy, że będzie 5 Euro rabatu ^^; oraz w wersji pudełkowej.
Wg informacji z przed kilku dni CD Projekt jeszcze nie podjęło oficjalnej decyzji odnośnie pełnego spolszczenia dodatku.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
A ja kupie. Przez wzgląd na inne gothicy i na Arcanie bo mimo iż zupełnie inna miała klimat gothica i fajnie mi się w nią grało. Jednak jeśli kolejne części np. Gothic 5 będący już zapewne Arcanią 2 będzie wciąz oddalać się od sagi to już zrezygnuje. Dla mnie Gothic skończył się na Arcanii...
 

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
Nie ma mowy żebym kupił. No chyba że w kiosku za 9,99 będą sprzedawać(tylko tam się to nadaje). Szanse na to że będzie lepsza niż podstawka są małe, a Arcania przecież była niewiarygodnie kiepską produkcją bez najmniejszego cienia klimatu Gothic.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Jest to twoje własne odczucie. Mi się arcania podobała aczkolwiek gra trochę rożni się od poprzednich części, jednak wciąż to gothic. Co do dodatku to nie jestem pewien.
 

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
W Arcani tylko nazwy własne są zaczerpnięte z Gothica, reszta nijak nie ma się do wcześniejszych części, różnic jest zbyt wiele.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nie kupię, tylko "kupię". A to i tak nie wiem, szkoda "pieniędzy" na takie coś. Wolę je spożytkować na co innego. Obojętnie co, byle nie tę grę która już nawet Gothica nie ma w tytule. W sumie może to i lepiej.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ja jeszcze nie wiem, co zrobię. Dużo zależy od ceny i od informacji, co dodatek będzie zawierał i ile godzin gry zapewni... Pożyjemy zobaczymy, na tą chwilę jestem niezdecydowany. Może poczekam, aż wyjdzie, ludzie pograją i podzielą się opiniami. Dopiero na ich podstawie zdecyduję, czy warto wydawać kasę na dodatek.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Ja raczej kupię, ale tylko ze względu na to, że chce miec wszystkiego oryginalne Gothici. Bo nie nastawiam się na jakiś super przebój.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Kupować popłuczyny po popłuczynach po Gothicu? Nie, dzięki. Może zła sprzedaż przekona JoWood, że prawdziwą magią Gothica, przyciągającą fanów nie jest sama nazwa "Gothic", lecz specyficzny klimat serii stworzony przez Piranhe.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Vellos, co to jest "żedzie"? może chodziło ci o "Rzędzie" no chyba, że o "Żerdzie"
Ja podzielam zdanie Binka7.
 

asasyn89

New Member
Dołączył
4.1.2011
Posty
13
Ja właśnie czekam na listonosza z moją grą Gothic 4, ale co do dodatku to kupię jeśli bedzie w rozsądnej cenie 60-80 zł
 

staho

Member
Dołączył
4.10.2009
Posty
30
Na pewno kupie, mam wszystkie czesci Gothica kupione i na pewno kupie dodatek. Poniewaz Arcania moze malo byla podobna do pierwszych czesci Gothica i miala duzo bledow ale gra byla ciekawa i fabula byla naprawde niezla.
 

Drackoz

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
16
Czy kupię dodatek? Tak, by przekonać się jak to będzie wyglądać... W Arcanie grałem, mimo tego że musiałem kupić nową kartę graficzną. I przyznam szczerze, że nie wyszło to najgorzej. Co prawda nie oddało to "Gotikowego" klimatu, ale dało się grać jako grę, już nie z serii gothic. Jak patrzę na wszystkie informację na temat dodatku, wydaje mi się że może być ciekawy. Dlatego raczej kupię ten dodatek.
 

Pienik

New Member
Dołączył
25.7.2010
Posty
14
Nie kupię go na 100% nie zagrałem w podstawkę, więc w to też nie zagram. Jak patrzeć na to jak na RPG to jest to słabo średnia gra, jeżeli patrzeć na to jak na Gothic to jest żenada dlatego tego nie kupię. Szkoda mi tych 100 paru złotych na jakieś badziewie, na benzynę niech będzie. Grafika to nie wszystko według nie podstawka nie miała ani klimatu ani fabuły dobrej więc czego można oczekiwać po dodatku?
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Mi się Arcania szybko spodobała, fabułą wciągająca. Moim zdaniem ma trochę gothic'owego klimatu, więc postanowiłem, że zakupie ten dodatek.
 
Do góry Bottom