[Kal Online]

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Zapewne pamiętacie Knight Online? Może niektórym wydawało się niezłe, tak jak mi... do czasu dzisiejszego odkrycia Kal Online. Mówię wam, ta gra jest genialna, niemal jak single cRPG! Samotna wędrówka przez niezmierzone krainy pełne potworów... i, choć potworków jest dużo, wcale się nie wydaje, że jest jakikolwiek ścisk. Jeśli ktoś chciałby porównywać Knight Online do Kal Online wielkością, to tak, jak porównywać "wygódkę" na wsi do hipermarketu. Screen z gry:

http://img132.exs.cx/img132/600/kalonline1pl.jpg


Teraz zaś screen mapy (trochę niewyraźne, bo pełna mapa jest przejrzysta):

http://img46.exs.cx/img46/8558/kalmap9tp.jpg


I jak? Porównując do Knight Online, to ledwie, ledwie... i wiem, że mapka jest prawdziwa, bo sam zwiedziłem dość duży teren.

I co? Do ściągania MARSZ!

www.kalonline.com
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
No to Vampku znałem cię jako Knighta, no to teraz Kel się zwiesz...Nie mniej jednak gra wygląda na dobrą, ale ja już straciłem nadzieję na możliwość grania kiedykolwiek w coś takiego. Tak było z MU,KO ,i zostawały tylko MMORGI tekstowe...
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
Gra jest spox...
gram w nią od dziś i mam 8 level..
jedyny minus to to że sie wolono trenuje
sad.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Hehe, jedyny minus to ten, że Mag i Łucznik to tylko żeńskie, wojownik zaś wygląda, jakby twórcy chcieli pójść na kompromis- nie wiedzieli, czy też ma być kobieta, czy facet ;] Jak dotąd nic nie wiem, czy są jakieś ograniczenia- na stronie nie widziałem opcji zapłaty, czy podania numeru karty kredytowej.

Zresztą, coś czuję, że ta gra będzie miała u nas wielu zwolenników...
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Mi też się podoba sciągnełem i nie żałuje mam już Knighta na lev 9 :wink:Jedyne co mi troche przeszkada to to że w mieście jest kupa ludu który chce coś sprzedawać troche zaśmieca to obraz.
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
tiaa od tego ludu mi sie troche tnie ale ogółem jest spoko mam 15 level Knightem..
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
A skąd moge to ściągnąc bo z ich serwa idzie strasznie wolno zaledwie 3kb/s. Przeciez to poracha totalna.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE A skąd moge to ściągnąc bo z ich serwa idzie strasznie wolno zaledwie 3kb/s. Przeciez to poracha totalna.
Pozdrawiam cLoNe_xx

To chyba coś z łączem cLoNe... Ale zawsze moge poszukać szybszego sposobu ;] (mi szło po 75kb/s)

Swoją drogą gra jest całkiem kozacka. Brakuje mi kilku rzeczy ale tak czy inaczej warto przy niej dłużej posiedzieć. Zatem każdy kto gra w Kal Online niech poda swój nick, profesję i lv. Stworzy się później gildię ;]

Name: Arukane
Prof.: Knight
Level: 5
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
No kurcze tylko tam midzie wolno gdzie indziej leci 120kb/s a tu spadlo juz ponizej 1 :/
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE No kurcze tylko tam midzie wolno gdzie indziej leci 120kb/s a tu spadlo juz ponizej 1 :/

Clone ciesz się, że ci sciągnie...Mi ściągało się 55 minut, a i tak teraz włączyć nie moge:]...

EDIT: A nie, jednak moge
tongue.gif
...Ale trzeba mieć logina
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Sciagnie sie za 1 dzien 17 godzin i 34 minut. Dziekuje bardzo ale wylanczam a chialem zagrac sobie jakos.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE Sciagnie sie za 1 dzien 17 godzin i 34 minut. Dziekuje bardzo ale wylanczam a chialem zagrac sobie jakos.
Pozdrawiam cLoNe_xx

Jak na 120 MB to strasznie długo...może masz coś z łączem? Może to głupio brzmi, ale sprawdz (jeśli masz sztywne łącze) czy kabelek nadal jest podłączony :]
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Zastanawiam sie czy umisz czytać. Wyżej pisałem, że z innych serwów idzie mi po 120 ale to tylko taka mała uwaga.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE Zastanawiam sie czy umisz czytać. Wyżej pisałem, że z innych serwów idzie mi po 120 ale to tylko taka mała uwaga.

...(...)...narazie się ócze...tu chodziło nie o szybkość transferu, a wielkość pliku...w moim przypadku to było 120 MB...
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
hmm...mi idzie 65 kb/s/ Nie jest zle. Mam pytanko nim sie sciagnie:
Nie wiecie moze ilu graczy gra w te gre i czy spotkaliscie jakies polakow?
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
QUOTE hmm...mi idzie 65 kb/s/ Nie jest zle. Mam pytanko nim sie sciagnie:
Nie wiecie moze ilu graczy gra w te gre i czy spotkaliscie jakies polakow?

Wiesz...nie sądze by Vampek dowiedział się tak sobie o tej grze :]...Takie gry są znane, zresztą na KO pchały się tłumy...
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Polaków troche w grze jest i zawsze pomagają oni początkującym ja gdy po raz pierwszy doostałem za friko zbroje i 100 kasy
biggrin.gif
a jeśli chodzi o postać to :

Imię : Wilk
Klasa : Knight
Lev : 14
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Imię - cLoNePL
Kalasa - Knight

No i wreszcie działa mi
biggrin.gif
.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No widze że czekanie przyniosło skutek Clone wie o co chodzi
biggrin.gif
:wink:
 
Do góry Bottom