Jaki Rozdzial Sprawil Wam Problem

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Więc który rozdzial sprawił wam najwięcej problemów?xD
Ja sie przyznam bez bicia, że kiedyś jak glupi latałem 1,5 godziny w 2 rozdziale bo nie mogłem dostać sie na taran :D
ale zacząłem biegac zyag zakiem i nawet szaman mnie nie mogl trafic ;p
A takto jeszcze poszukiwacze mnie stresowali w 3 rozdziale.
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
Emmm mi najbardziej kłopotów sprawił 3 rozdział niestety moja postać była niewyszkolona i poszukiwacze ja ciachali :p
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Mi tam najwięcej problemów sprawił rozdział 1.Śmiejecie się?Dlaczego,przecież to właśnie w pierwszym rozdziale jesteśmy nikim,nie mamy zbroi,uzbrojenia,pieniędzy,kasy,doświadczenia,jesteśmy 0.I szlak mnie trafiał na myśl że w G1 byliśmy władcami GD,nikt nam nie mógł podskoczyć a teraz znowu robimy za popychadła.A potem jak już się podszkoliłem,dostałem jakiś lepszy pancerz,znalazłem w miarę dobry mieczyk to już z górki:p.Problem jeszcze miałem o ostatnim rozdziale bo nie mogłem się połapać z przełącznikami do drzwi za którymi znajduj się czarny mag.W zasadzie to do tej pory mam z tym problem,zawsze udaje mi się przypadkiem,zresztą w G1 w świątyni Śniącego też nigdy nie umiałem używałem przemiany w chrząszcza,do przejścia pod kratami:D
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jeśli chodzi o rozdział ktory sprawił mi najwiecej problemow to wskaze ze to był pierwszy!!! Dlaczego? Jak powiedział Everon jestesmy "popychadlem" i dopiero sie rozwijamy. I to jest denerwujace gdy chcemy z kims walczyc np. z Sentenza lub Bulkiem ktory podejdzie do ciebie i rach ciach i lezysz :( I trzeba jak zwykle wczytywac save. Dlatego uwazam ze ten rozdział sprawil mi najwiecej problemow.
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Pierwszy rozdzial może być problemem.
Ale mi najwięcej problemów sprawił 6 i te przełączniki.
Nijak się połapać.
A pierwszy?Mi się wydaje ,że jest tak spokojnie i łatwo.
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
mi najwięcej problemów sprawił rozdział tak jak innym - 1. właśnie dlatego że jesteśmy nikim z nikim nie możemy walczyć i trzeba najwięcej latać bo dopiero potem wchodzimy we władanie potężnej i pożytecznej mocy którą są runy teleeportacyjne :p
 

Proximity

New Member
Dołączył
8.8.2008
Posty
5
Chyba rodział drugi. Jeśli przechodzi się dodatek, to jest to chyba najdłuższy z nich. Nie dość, że trzeba się w Jarkendarze bawić, to jeszcze w górniczej dolinie. Hm, w sumie jak gram magiem, to wydaje się to znacznie łatwiejsze, niż jak grałem palkiem.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Najtrudniejszym rozdziałem jest drugi. Najgorzej w GD jak grałem pierwszy raz to nie mogłem znaleźć Marcosa w queście
kopalnie garonda. Bawiłem sie chyba przez 3 dni w jedną misje. :D :D :D
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
Dla mnie najtrudniejszy był 2 rozdział a konkretnie zadanie z kopalniami, się biedny nabiegałem :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Najtrudniejszym rozdziałem był zdecydowanie pierwszy... Szczególnie, gdy po raz pierwszy grałam w Gothic'a - nawet młodego wilka nie umiałam zabić...
Potem te głupie zadania na poparcie mistrzów itd. - koszmar dla początkującego...
Trudno było poruszać się poza miastem, ciągłe zapisywanie chroniące przed utratą czasu gry, bo w każdej chwili można było spotkać wilka, krwiopijce albo nawet ogromnego szczura...
Pierwszy rozdział prosty jest jedynie w G3, gdzie nasza postać jest nieco wyszkolona i daje radę z czyhającym niebezpieczeństwem...
Tak to już jest - żółtodziób ma zawsze trudniej, także w Gothic'u ;)

Pozdrawiam, Daria.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
CYTAT(RoMek @ 08-08-2008, 16:30) index.php?act=findpost&pid=191859
Najtrudniejszym rozdziałem jest drugi. Najgorzej w GD jak grałem pierwszy raz to nie mogłem znaleźć Marcosa w queście
kopalnie garonda. Bawiłem sie chyba przez 3 dni w jedną misje. :D :D :D


Wg mnie takze 2 rozdział jest najtrudniejszy ponieważ trudno stluc więcej niż 1 orka wojownika a co dobiero mażyć o elicie.A ja Marcosa szukalem przez 4 dni(W realu) od początku swiat Bożego narodzenie w 2004
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Dla mnie nie było raczej zbyt trudnych rozdziałów. Taki najcięższy z łatwych to był V i VI. W piątym to chodzenie po bibliotece, a
VI cały.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Najtrudniejszy rozdział to oczywiście 1 rozdział...Nie mamy nic, i jesteśmy zerem jak już ktoś powiedział.
Początki zawsze są trudne...Ale w puzniejszych rozdziałach się wymiata ^^ W 1 rozdziale zawsze by było ciężko i nie mogłem się zdecydować w co pakować PN, i wogóle nabijanie lvl było trudne :p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Największy problem miałem z 2 rozdziałem ;) Miałem słabą postać i nie mogłem dać sobie rady z orkami którzy atakowali mnie przy przechodzeniu z Przełęczy na Zamek i z Zamku do obozów kopaczy.
 

misiek10

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
21
mi najwięcej trudności sprawił 3 rozdział bo co chwile mnie poszukiwacze zabijali :D
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
mi najbardziej rozdział1 XD ponieważ wkurzało mnie jak musiałem se nabić levela na tak słabej postaci bo wtedy nie mogłem się do najemników dostać bo byłem za słaby...
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
w gothic 2 nie było za specjalnie trudnych rozdziałów, co najwyżej 1 lub 2, ponieważ to początki. Za to w G2NK najtrudniejszy dla mnie był 4, bo trzeba było pozabijać smoki, które sie regenerowały, czegoś takiego nie było w samym g2 i zaskoczyło to moją postać łowcy smoków ;)
 

Bartek7bartek

Member
Dołączył
17.3.2009
Posty
31
2 wszędzie orkowie i inne diabelstwa zupełnie nie dało się wygrać ciągle uciekałem i się gubiłem,ale jakoś mi się udało i te całe kopalnie :angry:
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Po głębszym namyśle stwierdzam, że pierwszy. Dlaczego ? To już chyba zostało wyjaśnione ;p. Jesteśmy nikim, musimy wykonywać żenujące zadania, aby zdobyć namiastkę reputacji, a także zabija nas byle wilk.

Ave
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Jak magiem sie gra to pierwszy bo trzeba kombinowac owce i kase. Jeđli najemnikiem to drugi bo taki najemnik niewiele mial. Jeđli paladynem to chyba tez drugi bo trzeba sie meczyc z orkami :D
 
Do góry Bottom