Jak?gdzie?gothic!

Status
Zamknięty.

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
To było tak: najpierw czytałem o Gothicku w Clicku. Nie spodobała mi się. Potem brat ją przyniósł do domu (pożyczył od kolegi wraz z kilkoma innymi grami). Mówiłem mu jaka to głupia gra ale mimo to ją zainstalował. Lecz gdy obejżałem intro... Patrzyłem jak brat gra... A potem sam zagrałem... Ten cudowny klimat i grywalność opanowały mnie na wiele godzin. Nie potrafiłem mówic o niczym innym... Mówic o niczym innym... Ta gra stała się częścią mojego życia... Thx dla mojego brata za pokazanie i pożyczenie tej najlepszej (prawie) gry!
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Hmm kiedy kupiłem Ks GRY czy jak to tam się nazywa przeczytałem recenzje o G1 itp. Za pare dni przyleciał kumpel obejżał gazetke przeczytał info o Gothicu spodobało mu się tak jak mi więc udalismy się na poszukaiwanie Gothic'a. Za dwa dni poszukiwania dobiegły konca z pozytywnym rezultatem i tak oto Gothic znalazł się na mym kompie. Historia z GII była podobna. Kump-el z którym załątwiałem GI zamówił orinalngo GII bo tak mu się spodobała jedynka lecz od zakupu GII mineło soro czasu kiedy ja się dorwałem do GII
smile.gif
. Gothic NK szlag mnie juz trafiał jak każdy miał NK a ja nie miałem. Po pewnym czasie inny kumpel zakópił NK i ja oczywscie sobie pozyczyłem i przeszedłem... Z GIII zapewne będzie podobna sytuacja że albo sciągne z neta albo od kumpli ale w planach mam zakupienie orginału...
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja o Gothicu dowiedziałem się z gazety komputer śwat Gry bardzo mi sie spodobała i bardzo chciałęm zagrać ale możliwości mojego kompa raczej były ograniczone i nawet jesliby mi poszło to strszanieby zamulało więc postanowiłem poczekać do wymiany sprzętu... Stało się to dopiero po wydaniu G2... Odrazu załatwiłem sobie drugą część os kumpla i czekałem aż wkońcu ta wymiana sprzetu dojdzie do skutku... czekałem jeszcze kilka miesięcy i wymieniłem "wnętrzności" mojego kompa ale o Gothicu zapomniałem w końcu przeglądając płytki gdy wszystkie inne gry mi sie znudziły znalazeł Gothica 2 i zacząłem grać.... grałem bez przerwy bo były wakacje aż przeszedłem i czulęm niedosyt uzależniłem się i jak naszybciej załatwiłem sobie G1....

Tak zaczęła się moja przygoda z grą....
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Ja dowiedziałem sie o gothicu od kumpla,gdy wracalismy z jakiegos sprzątania świata.Nie było o czym gadac,wiec on przypomniał sobie o jakiejs grze od swojego wujka.No i opowiedział mi chyba z 2 rozdziały...
biggrin.gif
.Nie kumałem za bardzo, o co w tym chodzi(nawijał cały czas o bełkoczących łysych gościach).Postanowiłem sam sprawdzic co z tym jest.No i pożyczyłem Gothica 1 a o wieeele później-Gothica 2
 

$moku

New Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
6
Ja gothica odkryłem jak tylko wyszedł ale w przypadkowy sposób ponieważ szukałem innej gry i pożyczyłem go od kolegi bo myślałem że to ta gra której szukam ale wciągnęła mnie no i jakoś to samo poszło...
laugh.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Przyszedłem kiedyś do wuja i zobaczyłem, że gra w Gotha2 i zacząłem się przyglądać. Tłumaczył mi, że dorwał super-grę i gra w jej kontunuacje. Zaczął mi mówić o jakieś Barierze
smile.gif
a ja na to, że "chce mieć tego Gothica". Jako, że byłem po Neverze od razu się zapaliłem. Po jakimś czasie przyszedł wujek, dał Gothica, zacząłem grać i rozpoczął się błogi taniec rozkoszy
biggrin.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Poszłem kiedyś (było to ze kilka lat temu) do sklepu komputerowego żeby poziorać na gry . Patrzyłem na różnego rodzaju badziewie aż wreszcie go ujżałem .
Gothic 1 po przeczytaniu tyłu pudełka tak mnie zauroczył swoją fabułą że postanowiłem go kupić . I kupiłem... tak zostałem fanem tej gry
 

Diego 2005

Member
Dołączył
11.7.2005
Posty
36
moja przygoda o gothicu zaczęła się tak że moja siostra pożyczyła od kolegi gothic 2 no i w to grałem skończyłem i miałem ochote na 1-dynke więc kupiłem se gothic 1 skończyłem dowiedziałem sie o dodatku skonczyłem dowiedziałem sie o g3 i czekam pozdro all
 

Magellan13

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
36
Moje pierwsze spotkanie z Gothiciem bylo w 2002 roku. Byl cieply lipcowy dzien. Zadzwonil do mnie kumpel i powiedzial, ze wpadnie do mnie z fajna gra. Powiedzialem: "Okej!"
Kiedy przyszedl do mnie wyciagnal Gothica. Wtedy nie wiedzialem z jak wspaniala gra obcuje. Kiedy odpalilem Gothica i wlaczylem ikonke "Nowa gra", wlaczyl sie filmik i... zakochalem sie od pierwszego wejrzenia!! Po jego przejsciu z niecierpliwoscia czekalem na nastepne czesci!
cool.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja będe bardziej oryginalny
tongue.gif
:p

Mój brat gdy jeszcz studiował przywiózł z akademika swój trawdy dysk.
Miał na nim kilka fajnych rzeczy... m.in. gre Gothic.
Przez 2 miesiące w nią nie grałem uważając, że jest to badziewna gra.
Później jednak postanowiłem zagrać... okazało sie, że jest to gra, która najbardziej przypadła mi do gustu ( mimo, że jest niemiecka
tongue.gif
).
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Moja historia z gothicem to nie było nic specjalnego. Poprostu byłem so na dworzu i szedłem do kiosku żeby zobaczyć czy jest moje czasopismo (Play
tongue.gif
) Było a w niej gra Gothic. Kupiłem,zainstalowałem, i przez pierwszą godzine myślałem że głupia gra ale gdy pokonałem ścierwojada nie tracac PŻ to odrazu mi sie spodobała i zacząłem wymiatać
cool.gif

Pzdr
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ja pierwszy raz o Gothicu usłyszałem na Hiperze. Leciał chyba program "tajne kody Playa" (teraz są Apollo
wink.gif
) i były kody do Gothic II. Bardzo zaciekawił mnie filmik, ten który włącza się po wejściu do jaskini w GD. (ten z tymi smokami atakujacymi SO).
Pomyslałem, że to fajna gierka i poszedłem do kumpla, który ją ma. Zacząłęm grać, lecz gra bardzo mi przycinała. Po dojściu do Khorinis, oczywiście z kodami, bo nie moglem pokonać wilka (a to dlatego, że się zacinało)
sad.gif
Po drodze spadłem ze skały, tam gdzie jest Cieniostwór i dużo wargów. No i wkurzony wyłączyłem, bo się tak zacinało, że grać nie mogłem. Chyba rok po tym, w Playu dali Gothica. Nie kupiłem go, bo myślałem, że będzie tak samo, jak z Gothic II. Ale mój kolega powiedział, że to fajniejsze niż dwójka i mi pożyczył. Przez 3 dni nie było mnie na dworku, cały czas grałem. Po przejściu pomyślałem, że u kumpla przejdę Gothica II. Jednak zainstalowałem u siebie i działało dość poprawnie. Przypominam, że nie robiłem żadnych modernizacji kompa.
blink.gif


To chyba tyle.

Pozdrawiam.
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Ja o Gothic dowiedziałem się od kuzyna.Wkrótce przyniósł on G1 do mnie.Myślałem,że to jakiś głupi RPG z beznadziejną fabułą,ale jak zagrałem to nie można mnie było oderwać od kompa.I tak przeszłem G1,pokonałem Śniącego i czekałem na G2.Kiedy gra wyszła na rynek ja nie miałem kasy.I tak nie grałem w dwójkę dopuki nie kupiłem jej w Empicu,a było to 2 tygodnie temu.No i czekam na kieszonkowe i lece kupić NK żeby mi się nie nudziło jak przejdę G2
tongue.gif
 

Nadja

Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
130
Ja dowiedziałam się o Gothicu 2 z TV (Hyper). Później poznałam fanatyczkę gry i to ona dziś mówi o mnie że jestem szurnięta od gryjavascript:emoticon(':lol:').
No więc skoro jest Gothic 2 to musi być 1javascript:emoticon('B)')... Na początku szok - jak tutaj grać. Doszłam gdzieś do kopalni Gomeza i "jak tu mu coś sprzedać?". Wkurzona cisnęłam grę w najdalszy kąt pokojujavascript:emoticon(':lol:'). Po przeczytaniu instrukcji doszłam do kopalnii a nawet jeszcze dalej... Nie długo potem na biurku pojawiła się płyta z "Noc Kruka".
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Najpierw było tak, kumpel (Anaconda) kupił se gazetę z Gothiciem 1. Jakiś czas później ja do niego wpadłem, a on mi pokazał ów grę. Na początku nie wiedzialem o co chodzi, uważałem, że świat tam jest ogromny jak nie wiem co. Później gdy przyszedłem do chałupki myślałem długo czy kupić tą grę. Wreszcie zdecydowałem, że kupię, i że spróbuję sobie w nią zagrać. Pierwsze doznania były takie sobie. Jednak gdy już doszedłem do Starego Obozu, wiedziałem, że muszę tą grę przejść. To chyba wszystko.

Pozdro
 

Odkrywca

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
29
O grze Gothic dowiedziałem się od brata, który przyniósł ją i zainstalował ze swoim kolegą
cool.gif
. Na początku myślałem, że to jakaś kiepska ''giereczka''
dry.gif
, ale po dłuższym obejrzeniu gry
rolleyes.gif
wygoniłem brata i sam zaczołem swoją przygode w świecie Gothic
biggrin.gif
cool.gif
cool.gif
cool.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
.
Bardzo mi się spodobała i była to miła odmiana po innych grach FPP
cool.gif
ph34r.gif
.
 

Inubis

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
12
a do domu mój brat przyniosł gothic II patrzyłem sie jak grał dwie godziny i gdzieś poszedł sam sobie spróbowałem zagrać i tak zaczeła sie przygoda z gothicII





pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów
 

CzłowiekPółnocy

New Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
1
Ja zacząłem grac w gothica ze 2 lata temu a zaczęlo sie to od tego ze poszłem do mojego kolegi i jak zobaczyłem tą grę a był to gothic1 to tak mi sie spodobała że po porzyczeniu jej przeszłem ja 3 razy
tongue.gif
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ja dowiedziałem się o gothicu od moich serdecznych przyjaciół Mackka i Pana Peruczki z którymi w tej chwili współpracuje w Gothic Corner w Action Mag w Games Corner, tyle że pod xywą (od przyszłego numeru nie aktulaną) Kingpin. Gadałem z nimi a oni tylko Gothic i Gothic więc poprosiłem żeby mi przynieśli w końcu tę grę bo nie mam o czym z nimi gadać, przynieśli a mnie wessało
wink.gif
.

Pozdrowienia Godfather.
 

Gornu

Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
32
Moja przygoda z Gothic żaczeła sie z 2 lata temu poszłem do kumpla by pożyczyć jakomś gre a on miał oryginały niechentnie pożyczał ale mi pożyczył Icewin Dal ale w środku pudełka niebyło Icewin Tylko Gothic niewiedziałem coto zainstalowałem i mi sie spodobało
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom