Jak?gdzie?gothic!

Status
Zamknięty.

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Moja przygoda z Gothic zaczęła się od tego że siedze se u kuzaja na grillu czy czymś (dawnooo temu)takim i jak zawsze on w coś gra patrze jakaś gra RPG z widokiem TPP czyli.. mój ideał. Patrzę i patrzę jak kuzaj pyka (chyba ze 4 godziny) i od tego momentu zapałałem miłością do Gothica ale mój obecny komp był co najmniej masakryczny no i nie mogłem czerpać przyjemności z Gothica. W końcu jest fajnie kupiłem se dobrego kompa. Pierwsze co robię to oczywiście odpalam Gothica i gram, gram, grami jeszcze raz gram (z 8 godzinek). Przeszsedłem G1 zabrałem się za G2 a obecnie "morduję" NK jest pięknie ibardzo miło. Alleluja Gothic the best, już czekam na G3.
tongue.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Chyba moge jeszcze raz się wypowiedzieć.
Jak u większosci ja zapoznałem się gothikiem dzięki kumplowi. Kiiedyś jóż conieco słyszałem o tej gierce ale zbytnio się nią nie zainteresowałem. Interesowały mnie wtedy inne rodzaję gier. Gothic był pierwszą grą RPG z którą miełam do czynienia. Kumpel kiedy sam grał w tę gierke cały czas o niej gadał, ba prawie puł klasy o niej gadało. I akurat pewnego dnia miał ją przy sobie (odbierał od innej osoby której pożyczył). Oryginalny egzemplasz z extra klasyki. Pomyślałem sobię gierka na tydzień albo na weekend. Niezły poślizg jak chodzi o moje pierwsze przypuszczenia
wink.gif
.
No więc gierka została uruchomiona a co sie stało pużniej to jóż każdy wie
happy.gif
.
 

Bezimienny1

New Member
Dołączył
7.9.2005
Posty
2
Moja przygoda z gotic zaczeła sie od jednej gazety z jakoms grom był to gothic. Zainstalowałem i zaczołem grac. Grałem od rana do nocy. Z czasem coraz bardziej zaczeła mnie ciekawić. Goleciłem gothicka znajomemu a on nastempnemu tak zaczeła sie Gothickowa mania
biggrin.gif
. Po czasie przeszłem całom gre. Nagle dowiedziałem sie rze kuzyn wytrzasnoł od kogoś gothicka II i zaczeła sie gra. Gothicka II przeszłem szybko i bez problemu. Puzniej przeszłem dodatek. Teraz z cierpliwościom czekan na gothicka III. 1 miesionc -
smile.gif
2 miesionc -
dry.gif
3 miesionc -
sad.gif
4 miesionc -
mad.gif
JUZ WYTRZYMAĆ NIE MOGE !!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Xardas Czarny Mag

New Member
Dołączył
7.9.2005
Posty
1
Moja przugoda z Gothikiem zaczeła sie tak.
Kuzyn w sklepie kupil pierwszom lepszom gazete o grach w kturej akurat znajdowal sie Gothic. Aby sprawdzic czy na płycie nie ma żadnego wirusa kuzyn postanowił przetestować gre na moim kompie
dry.gif
. Tak spodobała mi się ta gra że postanowiłem zostawić ją na dysku. Po jakimś czasie przeszłem Gothica. Nie ddługo puzniej brat zalatwił od kolegoi Gothica II. Przejśćie tej gry nie sprawiło mi najmiejszych problemów. Od tego samego kolegi miesiśmy Noc kruka. Ruwnie łatwo przeszłem dodatek jak i Gothica II. Teraz z cierpliwościom czekam na III czenść po kilku miesioncach ma cierpliwość jest na granicach wytrzymałośći
biggrin.gif
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Wystarczyło pójść do kumpla. Pożyczyć, podziękować, zainstalować. I grać. Przede wszystkim grać. Nie chciałem po prostu odchodzić od komputera. Njapierw patrzyłem na zegarek i widziałem 15. Ale po pół godziny zobaczyłem 18!! Tak to jest z grami, że potrafią zrobić z gracza papkę. Nawet mózg mi siadł bo nie miałem poczucia czasu. Ale oczywiście nie żałuje. Nie muszę chyba wymieniać zalet tej gry bo jest to zbędne... pozdro
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ja eee pyknąłem se w demko,gdzieś było w jakimś piśmie,grałem w nie dosyć długo,i w końcu doszedłem do "granicy" dema,byłem ciekaw co jest dalej,no i....zamówiłem orginała,a gothic II wiedzaiłem ze jest jeszcze lepszy to zamówiłem tym bardziej,a Noc kruka hmm.chyba juz nie musze mówić dlaczego zamówiłem
biggrin.gif
 

Pan Peruczka

New Member
Dołączył
4.9.2005
Posty
18
Ja jestem na to gre chyba "skazany"
tongue.gif
.Pamiętam,że w 6 klasie podstawówki koleżanka coś o nim gadała i chciała mi pożyczyć,ale jakoś nie chciałem (wiem,wtedy debilnie się zachowałem,ale skąd mogłem wiedziec
tongue.gif
).Później w 1 klasie gimnazjum usłyszałem od kolegi,że kolega z klasy (strasznie zawiłe,że jak brazylijska telenowela,przyznaje) mu porzyczył jakoś fajną gierke i akurat wtedy coś sie przechwalał,gdzie jest i że ściga się z innym kto pierwszy przejdzie i takie tam.Jakoś mnie natkneło i pomyślalem,że skoro drugi raz się z nią spotykam to pgram (w sumie grało w nią wtedy około pół mioch znajomych z klasy.No i porzyczyłem i od tamtej pory napawiam sie klimatem tej gry oraz milymi spomnieniami z nią zwiazanymi.
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
hmm,u mnie byla taka zabawa.. ze poszedlem do kolegi..no i tradycja.. usiedlismy przy kompie,kolega mowi

Ej.. mam taka nowa gre fajna.. gothic 2.. .chcesz zobaczyc?

Chce..

no i gramy.. on oczywiscie.. kody uzywa.. balas jeden..
biggrin.gif

gdy skonczyl.. mowie..
DAwaj mi te gre albo pozalujesz!!:p on byl starsznie uparty i powiedziall
Pocałuj mnie w dupe.. i gdy to powiedziall.. ZACZELA SIE OZYWIONA DYSKUSJA... kto wygra zatrzyma gre.. lewa lewa prawa prawa lewa prawa i decydujacy cios mieczem! ciach! yeah przepolowiony na pol
tongue.gif
i zatrzymalem sobie giere,,
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
ja poznałem tą grę jak miały się rozpocząć wakacje 2 lata temu po 15 min trudzeniu podnoszenia pochodni rozpocząłem grę przez 3 dni męczyłem się jak dołaczyć do bractwa i tak szło aż ukończyłem tygodniową zabawę
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Moja przygoda z Gothic zaczeła się dziwnie. Początkowo słyszałam o tej grze wiele pozytywnych opinii. Wielu moich znajomych w to grało i chwaliło ją. Ale mnie jakoś nie ciągło, nie spodobało mi się bodajże pudełko czy coś (ale mam wymagania, nie
tongue.gif
). Potem, któregoś październikowego dnia (dokładnie 7) dostałam od kumpeli pięknie zapakowaną paczkę. Wiedziała ona, że interesuje się kompami i grami.Gdy otworzyłam prezent moim oczom ukazał się G1 i G2. Zaczełam w to grac i mnie wciągneło. Przekonałam nawet brata, że to spox gra. Od tamtej pory rodzeństwo Sharivar gra w Gothic już bardzo dłuuugo.
Pozdro dla Kaśki, bez niej nie byłoby mnie tutaj!
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Ja wiedziałem o gothicu od dawien dawna tylko mnie jakos nie ciągnło do tej gry wszycy naokoło mnie zacheycali sie tą grą a mnie to wcale nie interesowało ale kiedyś kiedy kompletnie nie miałem w co grać <a było to całkiem niedawno> to jakoś mi sie pomyślało a mioże zagramw tego gothica i pozyczyłem sobie i do dzis gram chodz przeszedłem już wszystkie części...

pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom