Grafika Anioła

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Wiem, był taki temat, ale to było dawno temu gdy byłem jeszcze początkujący w tych sprawach. Otóż będe zamieszczał tu swoje nowe prace. Nie koniecznie sygnaturki. Jeśli ktoś może ocenić, to gorąco zapraszam. Jeśli komuś się coś nie podoba to pisać śmiało : )

saskewtopionygl1.jpg


http://img144.imageshack.us/img144/9094/saskewtopionygl1.jpg

karykaturaff0.gif


http://img329.imageshack.us/img329/860/karykaturaff0.gif

Edit: W tej drugiej pracy było takie białe ale poprawiłem

Edit2: Feomathar, mylisz się ;p. Tę pierwszą pracę robiłem dłużej niż drugą. Renderowi nie tylko zmniejszyłem krycie ^^. A i jeszcze poprawiłem ramkę w drugiej bo wyglądało to ohydnie..
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Hmm, moim zdaniem dużo się nie napracowałeś w pierwszej pracy.
Chyba tylko z tłem się bawiłeś trochę, postać ma Krycie zmniejszone + napis ze stylem.

Ogólnie nie jest złe, ale chyba stać Cię na więcej.


Druga praca ciekawsza, chodź napis pasujący bardziej do UserBarów niż do sygnatury.
Nie wiem czy tak miało być, czy po prostu źle poobcinałeś te wystające dodatki na skrawkach sygny, ale szpeci to znacząco prace, zdaje się też że nie ma ramki.


Oceniać punktowo nie będę bo jakie to ma znaczenie, sam lepiej nie potrafię zrobić, ale w końcu się nauczę :p .
Na razie takie jest moje zdanie na ten temat. Było szczere jak chciałeś ;] .
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Pracki fajne...

Co do pierwszej moje zastrzeżenie dotyczy tej "spirali" naniesionej na tło... Powinieneś wg mnie usunąć to z postaci i napisu, tylko zrobić tak, aby trochę nachodziło na nie... :p Co prawda render mało jest wtopiony i odstaje, ale w tej pracy to akurat ładnie wygląda i mnie się to bardzo podoba :D

Sygna jest bardzo fajna ;D Tylko głowa Ronaldinho jest troszeczkę źle wycięta, ale nie widać tego aż tak bardzo... No i napis mógłby być większy:D Poza tymi szczegółami, to na razie wg mnie najlepsza Twoja praca... :p

Pracuj dalej, a będziesz świetnym grafikiem, co prawda już jesteś, ale można dążyć do doskonałości, nie? :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Nie przepadam za... eee... To jest anime, tak? Sorry nie znam się. W każdym razie mimo to praca mi się podoba. Wydaję się trochę niedorobiona, ale jest bardzo ładna.

Drugi obrazek bardzo mi się podoba. Najfajniejsze jest chyba tło, ale ogólnie praca jest świetna.
CYTAT
Pracuj dalej, a będziesz świetnym grafikiem, co prawda już jesteś, ale można dążyć do doskonałości, nie? tongue.gif

Zgadzam się z Darią w zupełności!
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Co do pierwszej to bardzo mi się podoba, miałeś fajny pomysł i dobrze go wykonałeś.

Druga też dobra chociaż tak jak wspomina Daria postać trochę źle wycięta i napis rzeczywiście mógł by być ciut większy, ale i tak jest dobrze.

Ogólnie to zawsze robiłeś super grafiki i wątpię aby to się zmieniło. Może być tylko lepiej. :)
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Co do 1 pracy ... mnie sie bardzo podoba widze że bardzo się do niej przyłożyles i bardzo dobrze ci wyszła daje 8/10
Co do 2 pracy ... mogłes lepsze tło zrobić, napis jest ok tylko tło troche ci nie wyszło 7/10
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Nie jestem znawcą ale podoba mi się 1 praca bardziej. Ten efekt jakby wciągającego wira jest ciekawy, tylko może jak by były kolory inne to było by lepiej. To z jakiejś anime której nie znam a i czcionka też jest fajna.
2 praca to gościu na niej śmiesznie skarykaturowany i tło wydaje mi się że jest w porządku tylko napis mógł by by większy i widoczniejszy. Ogólnie dobrze Ci to idzie jeśli swoją sygne i avek robiłeś sam to też bardzo fajne.
POzdrawiam. I twórz bo tworzysz dobrze.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wszystko kwestia gust. Jednemu podoba się rzecz, która dla drugiego jest odrażająca.
1. obrazek podoba mi się. Tak "trąba powietrzna" daje fajny efekt. Tylko te anime... mnie sie to nie podoba xD.
2. Hmm. karykatura Ronaldinho. Podobne karykatury dosyć często się widuje, dlatego już to na mnie nie działa. Tło mi się za bardzo nie podoba. Te kolory nie grają ze sobą.
Byłem może dość krytyczny, ale chciałem być szczery. Może strzelisz coś nowego?
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Bardzo podobają mi się te pracki, chociaż ja i tak się nie znam za bardzo na grafice :p
Nie wiem dlaczego, ale mi w odróżnieniu od innych, bardziej podoba się praca numer 1,może nie jest ona jakaś bardzo wymagająca do zrobienia, ale mi się podoba :)

Co do pracy numer 2, zgadzam się z kimś kto już powiedział, że ten napis trochę nie wyraźny.
OK czas na oceny :p

praca:1 - 9/10
praca:2 - 7/10


CYTAT(Phantom Lord @ 05-04-2008, 09:55) index.php?act=findpost&pid=176588
Nie przepadam za... eee... To jest anime, tak? Sorry nie znam się. W każdym razie mimo to praca mi się podoba. Wydaję się trochę niedorobiona, ale jest bardzo ładna.
CYTAT

Pracuj dalej, a będziesz świetnym grafikiem, co prawda już jesteś, ale można dążyć do doskonałości, nie? tongue.gif

Zgadzam się z Darią w zupełności!
no to ja również się do was dołączę :p
 

Didson

Member
Dołączył
5.2.2008
Posty
135
Dobrze więc, napisze co myślę.

1. Praca moim skromnym zdaniem słaba...bo słaby początek, obrazek, co do samej przeróbki nie mam zastrzeżeń, starannie, napis się dobrze komponuje, ale nie ma tego "czegoś" 5/10

2. Tu mamy do czynienia z pracą ciekawszą, na pierwszy rzut oka wystawiają się piękne ząbki :p, lecz do rzeczy, staranie, pomimo ze kolory zostały dopasowane nieregularnymi plamami, jest dobrze, miło się patrzy, jednak napis jest mało zauważalny. 8,5/10

Pozdrawia was Didson
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Nie znam się na grafikach ale Twoje prace mi się podobają.

1. Tło ze spiralą mi odpowiada. Postać też jest fajna. Napis taki jak powinien być ale sama praca nie przyciąga wzrokiem. Jak już wspomniał Didson nie ma "tego czegoś". Ocena 7/10.

2. Podobają mi się takie "wystające postacie" ze sygny ale tło mi do tego nie pasuje. Niewyraźny napis. Ocena 6/10.

3. Napis, tło i postacie są w porządku. Ładne toto i nawet kolorowe :p. Ocena 9/10.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Do Twojej najnowszej pracki praktycznie nie mam zastrzeżeń... Probowałeś wtopić render - poprzez nałożenie tła na postać i dobrze wyszło, lecz nie do końca wtopiło te rendery... Jednak powiem ci szczerze, ze to tej pracki to idealnie pasuje :D Zwróćcie uwagę na tego czarnego [ten czarny to Shadow] - trzyma rękę tak jakby na ramce, fajnie wygląda... 9,75/10 :p Nie ma 10, dlatego, że wg mnie napis powinien być trochę bardziej wyśrodkowany :D
 
V

Vergil

Guest
Super pracki^^ Utwórz sobie konto w dA ;]
A w czym to robisz? Pewnie PS.
Ale ok:
Sasuke: Dobre, ale tło nie pasuje trochę. Postać jakby kuca, ale nie ma na czym. 7/10
Gaucho Fan: 8/10 xD Niezłe :p ALe troche tło dziwne, reszta spx
Sonic i Shadow: Zaj*biste, nic dodać, nic ująć 10/10
;D
 

Apokaliptus

New Member
Dołączył
31.3.2008
Posty
12
Dla mnie wszystko spoko tylko w pierwszej pracy mogłyby być mocniejsze kolory;PP
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Znowu Naruto...
:]

Nom pasuje takie połączenie. Teraz się zastanawiam jakby to wyglądało, gdybyś użył jakiegoś przejścia z barwy pomarańczowej do różowej a potem do niebieskiej. Rendery Naruto i Sasuke wporządku, tylko Sakura mogła być większa :p
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
No cóż, nie znam się za bardzo na grafice, nie wiem nawet jak to się robi, ale postaram się to ocenić tak jak widzę ;]
Moim zdaniem, praca jest bardzo dobra, tło jest fajne, pasuje to rendera (nie wiem, tak to się nazywa?;P)
Dobrze się to wszystko ze sobą komponuje, tylko ta Sakura jakaś taka mało wyraźna. Moja ocena, mało obiektywna, bo jak powiedziałem jestem w tym temacie kompletnie zielony - 9+/10
 
Do góry Bottom