Grafika Anioła

T

Thran

Guest
Bardzo ładne prace masz przyznaje najlepsze są te z Naruto :p a najlepsza jest ta praca dla mnie :D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Niby jest od tego inny temat, ale proszę:

beziys6.jpg


KOD
http://img395.imageshack.us/img395/8506/beziys6.jpg


No i kto chce to może oceniać ;p.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Wszystkie twoje obrazki są fajne, ale takie... Hm... Puste? I każda ma takie same tło :(. Aniole ty mój, wiem że stać cię na więcej, pokombinuj z tłem :D
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
1)
Anioł super ci to wyszło bardzo mi się podoba. Nad tłem mogłeś się bardziej pobawić ale to szczegół 9/10

2)
Ta sygna jest jakby troche zamazana i to jest jedyny minus tego reszta może być 8/10

Grafika zdecydowanie lepiej co wychodzi niż te prace troche wcześniej (nie te w poprzednich postach)
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
No Anioł te mocniejsze kolory lepiej wyglądają i render jakoś tak jest wyraźniejszy czcionka ładnie, więc to lepiej wygląda od wczesniejszego efektu i tu dam 9/10
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Powiem z góry że robisz świetne prace. Ta śmierć dla Godfathera i Wampirek są bardzo ciekawe - mam tylko jedno zastrzeżenie - białe tło nad tymi napisami jest za duże... nie wiem czy to wina programu czy co ale wygląda to wtedy pusto jakoś. Jakby dało się wyciąć te postacie np. wampirek i usunąć to białe tło byłoby super. Prace z Boba Fettem mi się też podobają. Sam Boba jest zbyt brązowy i lekko komponuje się z brązem po lewej stronie a nijak z zielenią po prawej. To moje jedyne uwagi. Jestem laikiem i niewiele moge tutaj zaproponować więc powiem tylko że masz do tego zdolności i rób dalej. Może pewnego dnia sam cie o coś poprosze :)

Mój laicki werdykt...

Wampir-8/10 (to białe zabrało 2pkt xD)
Sygn. Goda - 9/10 (świetne xD)
Boba1 - 8/10
Boba2 - 8,2/10 ;]
Pozdro
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Wiesz, to białe tło występuje tylko jeżeli używasz przeglądarki IE :). Spróbuj zobaczyć na firefoxie ^^.
Przy okazji, jak będziecie oceniać to oceńcie też moją obecną sygnaturę, jeśli możecie ;p. Pozdrawiam i przepraszam za spam.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Te ostatnie prace są dobre... Na początku miałeś takie, eee puste ;) Coraz lepiej ci to wychodzi, ale czegoś tutaj jeszcze brakuje. Hmm... nie wiem :D Za całokształt 8/10.

EDIT:

Spróbuj zrobić niezamazane ;)
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Pierwsza taka trochę dziwna... :p Nie wiadomo o co chodzi. Przy drugiej dopracuj szczegóły. Krawędzie wyszły jakby na paincie... Zrób tak, aby krawędzie były bardziej płynne ;)
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Dobrze, że zrobiłeś sobie nowy avek i nową sygnę, bo tame mi sie nie podobały. Naruto niezbyt lubię, ale jeśli chodzi o sygnę, to dobrze ci wyszła. Podoba mi się to jak złączyłeś postacie i kolorystyka też niczego sobie. Napisy także dobre, więc dam 9,5/10 :p
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Prace są bardzo fajne. Jak przejrzeć cały ten temat to jedna praca ciekawsza od drugiej. Szczególnie te ostatnie: Naruto/Sasuke, dla Bojana ta futurystyczna i z Boba Fett'em są super. Ty koleś masz talent i nie marnuj go na forum tylko szukaj jakiejś strony gdzie czegoś cię nauczą ( co nie znaczy żebyś znikał z forum:) )
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja nie chcę, ale ocenię xD Raczej pochwalę :D

Do tej pracy nie mam praktycznie zastrzeżeń... Render ładnie pasuje do tego "przesuniętego" tła. Delikatna ramka dodaje uroku i ta czcionka napisu ;) Poza tym idealne kolory pasujące do tła... No po co mam pisać więcej, po prostu wg mnie praca jest idealna i w sam raz... 10/10

Fajnie jakby skrócić trochę i dać wystającą postać :D
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
To ja może zacznę tak:

Sig Naruto: Skąd wytrzasnąłeś render? Sam rysowałeś? Między Sasuke a Naruto jest fajna różnica kolorów, taka granica... :) 9/10
Sig z tym Orkiem :p: Cóż... Tło i render pasują do siebie, dobrałeś fajną czcionkę ^^ Ogólnie mi się podoba 10/10
Sig z Bleacha: Tu już nie mam się czego czepić (bo nie mam czego w twoich prackach :p) Bardzo fajne tło, postać jak dla mnie też pasuje... :) To chyba Rukia na tej całej egzekucji? :D No, 10/10

Pozdro :)
 
Do góry Bottom