Gothic Up - Nowa Odsłona

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
"inny" najczęściej jest odrzucany :lolface:
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Kurde.. A mi się bardziej podobała stara odsłona ;p. Po prostu się do niej przyzwyczaiłem i do tej też muszę się przyzwyczaić, co pewnie długo nie potrwa. Troszkę się długo ładuje jak ktoś ma wolne łącze, ale da się przeżyć. Jest nowocześnie, jakieś zmiany musiały w końcu być ^^.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
'Czarny' skin na forum jest fajny teraz, na razie siedzę na nim.

Co wyście zrobili z tym portalem? Oczojebne to wszystko, niby nowoczesność, ale w gruncie rzeczy strona nie przyciąga, w zasadzie nic na lepsze.

Naprawdę, jeśli krytykować to konstruktywnie.
 

sebogothic

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
136
Hehe pamiętam jak na początku istnienia nowej odsłony dodatek do Arcanii nazywał się "Upadek Serafii" xD Już dawno uważałem, że strona powinna przejść odświeżenie. W końcu jest ona ujednolicona i posiadacie własne logo. Jedyne do czego mam na razie zastrzeżenia to to, że chyba części serii Gothic na pasku powinny być w odwrotnej kolejności od lewej do prawej. A jak nie to przynajmniej Upadek Setariff zamienić na miejsca z Arcanią.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Do strony zdążyłem się przyzwyczaić ale dalej są drobne błędy. Gdy czyta się jakiś artykuł cała strona skacze do góry i na dół, spowodowane jest to różną wielkością obrazków w pierwszej tabeli z news-ami. Drugi mankament to brak linku do "forum", "risen" i "risen2" gdy na stronie głównej kliknie się "więcej" w news-ach.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Do strony zdążyłem się przyzwyczaić ale dalej są drobne błędy. Gdy czyta się jakiś artykuł cała strona skacze do góry i na dół, spowodowane jest to różną wielkością obrazków w pierwszej tabeli z news-ami. Drugi mankament to brak linku do "forum", "risen" i "risen2" gdy na stronie głównej kliknie się "więcej" w news-ach.

Przy przenosinach na nową wersję, zakradło się sporo błędów. Pracujemy nad tym (aby je wyeliminować) sukcesywnie, ale to musi potrwać trochę. Głównie chodzi mi o niedziałające linki itp. Co do skakania strony przy przeglądaniu- pierwszy raz słyszę... Może to tylko u Ciebie? Ja niczego takiego nie zauważyłem. Jednakowoż przyjrzymy się temu.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Problemy, które wyżej wymieniłem nadal występują. Czy ktoś nad tym pracuje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom