Gothic Magazine

Status
Zamknięty.

sebogothic

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
136
Dobra to przystępujemy do oceny. Na początek wywiad z Filipem Szelągiem. Pytanie o to, czy rozmówca grał w serię Gothic powinno się pojawić i pojawiło się.
Jednak również nowy dodatek to TWII oferował nam taką zmianę. Przypadek, czy nowy trend na rynku?

Po pierwsze chodziło o dodatek do Gothic II. Ale rozmówcy chyba chodzi znowu o Risen 2, jak wynika z odpowiedzi, więc już kompletnie się pogubiłem. Oczekiwałbym tutaj porównania, bardziej do Nocy Kruka, gdyż to także dodatek, jak w wypadku tego do TWII. Nie rozumiem też co ma oznaczać słowo "nowy", w stosunku do Nocy Kruka, chyba, że chodzi o Risen 2, ale znowu słowo "dodatek" nie pasuje. No i oczywiście zamiast "to" powinno być "do".

Recenzja jest nieco chaotycznie napisana i można by nad nią trochę popracować, jednak spełnia swoje zadanie.
Dobry pomysł aby przedstawić historię Piranhy Bytes. Pierwsza część artykułu jest całkiem fajna, a później ni z tego, ni z owego. W kilku zdaniach wymieniane są daty premiery poszczególnych gier.
Wielki minus za komiks, który jest kompletnie nieczytelny i równie dobrze mogłoby go nie być.
I na koniec tradycyjnie: masa błędów wszelakiego rodzaju, których nikomu jakoś poprawiać się nie chciało. Należałoby pomyśleć nad jakąś lepszą, spójniejszą i stałą oprawą graficzną. Wyrzuciłbym także avatary "redaktorów" pod artykułami - podpis wystarczy.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie. W pytaniu chodziło o to że wydany niedawno dodatek do Two Worlds II do serii fantasy RPG wprowadzał klimat piratów. To samo ma zrobić Risen 2, a Risen 1 był przecież fantasy RPG. Taki był sens tego pytania. Na przyszłość radzę przeczytać coś 2 razy a potem to oceniać.

Ave
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Dobra to przystępujemy do oceny. Na początek wywiad z Filipem Szelągiem. Pytanie o to, czy rozmówca grał w serię Gothic powinno się pojawić i pojawiło się.
Jednak również nowy dodatek to TWII oferował nam taką zmianę. Przypadek, czy nowy trend na rynku?

Po pierwsze chodziło o dodatek do Gothic II. Ale rozmówcy chyba chodzi znowu o Risen 2, jak wynika z odpowiedzi, więc już kompletnie się pogubiłem. Oczekiwałbym tutaj porównania, bardziej do Nocy Kruka, gdyż to także dodatek, jak w wypadku tego do TWII. Nie rozumiem też co ma oznaczać słowo "nowy", w stosunku do Nocy Kruka, chyba, że chodzi o Risen 2, ale znowu słowo "dodatek" nie pasuje. No i oczywiście zamiast "to" powinno być "do".

Recenzja jest nieco chaotycznie napisana i można by nad nią trochę popracować, jednak spełnia swoje zadanie.
Dobry pomysł aby przedstawić historię Piranhy Bytes. Pierwsza część artykułu jest całkiem fajna, a później ni z tego, ni z owego. W kilku zdaniach wymieniane są daty premiery poszczególnych gier.
Wielki minus za komiks, który jest kompletnie nieczytelny i równie dobrze mogłoby go nie być.
I na koniec tradycyjnie: masa błędów wszelakiego rodzaju, których nikomu jakoś poprawiać się nie chciało. Należałoby pomyśleć nad jakąś lepszą, spójniejszą i stałą oprawą graficzną. Wyrzuciłbym także avatary "redaktorów" pod artykułami - podpis wystarczy.

Powiem tak. Grzeją mnie w sumie te wszystkie krytyki, gdy nie dotykają mnie bezpośrednio. Jednak co do Ciebie wypowiem się poza konkursem, że tak powiem. O ile Twoja krytyka jest w sumie merytoryczna i słuszna, o tyle mnie osobiście wkurza w tym aspekcie, że uaktywniasz się tylko na takie okazje. Poza tym, widać cię w życiu forum, jak na lekarstwo... Czepiam się? Być może, ale uważam, że trzeba najpierw dać coś od siebie, aby móc w ogóle mieć prawo do krytyki. Bo jak już kilkukrotnie pisałem przy różnych okazjach: Nie lubię jak wąż pierdzi... Jan wenżyk :D
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Będzie jakiś nowy numer gazetki, bo strona wygasła a żadnej oficjalnej informacji nie było. Może ktoś zna jakieś szczegóły?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Magazyn utknął w martwym punkcie. Problemy techniczne jak i brak chęci spowodowały zastój z którego raczej nie wygrzebie się Gothic Magazine ;) Ale kto wie...? Może przyszłość przyniesie ze sobą nowy magazyn.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom