[Gothic 3] Community Story Project - Informacje, Newsy

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
13 grudzień 2014
ZOMBIIIIIIIII
Dobra gra potrzebuje zombi, ZOMBIII! Ponieważ są oni bardzo popularni to Gothic 3 też ich posiada. Jednak my jesteśmy lepsi bo posiadamy jeszcze Asasynów. A co jest lepsze od asasynów i zombi? Oczywiście asasyni zombi.​
Zombieassassine_01.jpg
Zombieassassine_02.jpg
Zombieassassine_03.jpg
Zombieassassine_04.jpg
Źródło
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Co roku kalendarz adwentowy CSP był czymś na co się czekało, co sprawiało radość w sercach i pozwalało uwierzyć w magie świąt i uwierzyć że może kiedyś wyjdzie. Ale komizm zaczyna się już w momencie kiedy ten kalendarz newsów staję się "nową tradycją" równie starą co karp, czy 12 wigilijnych potraw. Tylko że to jest bardziej śmiech przez łzy, bo poziom tego co jest pokazane w tym roku bardziej przypomina 10 metrów mułu wodnego, a nie projekt robiony przez ile? 5 lat? 
 
Twórcy chwalą się słabym modelem nowego miecza, pokazują bardzo często screeny z widokami z praktycznie nie zmienionego świata, gdzieniegdzie tylko coś powklejali, pokazują słabe tapety, profil na fb, słabo wykonane i odstające modele i tekstury postaci, ale w ostatni newsie to już zaszaleli po całości - "assasyn zombie", który wygląda jak dwa PRZENIKAJACE się modele które są wciśnięte w animację walki dwoma mieczami. Ja nie oczekuje wiele, ale też jestem szalenie poirytowany jak stara się mi wciskać gruz do paszczy, wmawiając jakie wyśmienite danie się dla mnie przygotowało.
 
Tak, tak, mało czasu ludzie mają swoją pracę, robią to nie odpłatnie, albo pewnie nie chcą zepsuć nam zabawy ujawniając wszystko - tylko że im dłużej przyglądam się tym postępom, tym bardziej wydaje mi się że prace zatrzymały się parę lat temu. I to ja byłem tą wierzącą i trwającą w wierze osobą która pluła na niedowiarków którzy dochodzili do takiego wniosku przy okazji pierwszych kalendarzy, jednak nic tak nie zachwiało mojej wiary jak to co CSP pokazują mi w tym roku. 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
ArminaS masz rację, tegoroczny kalendarz jest słaby w porównaniu do poprzednich lat. Szczególnie tapety, fb czy ponownie pokazywany Arm. W tym roku mam wrażenie, że grupa nie chce ujawniać nowych informacji dlatego wypuszcza stare w odświeżonych wersjach. Mam kilka teorii czemu tak robią. 1) Nieujawnionych elementów jest bardzo mało. 2) Poprawili wcześniejsze zmiany i chcę się po prostu tym pochwalić. 3) Planowali tylko kilka kartek kalendarza i zmienili zdanie w ostatniej chwili.
Najlepsze co mogą w tym momencie zrobić to wypuścić demo z 1 rozdziałem. Nawet nie musi być gotowy tylko pokazywać najważniejsze zmiany jakich oczekiwali.
 
PS: Nowinka z 6 i 7 dnia jest dostępna. Tym razem mamy do czynienia z porządnym materiałem.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
15 grudzień 2014
PUSTYNNE BYDŁO
Koczownicy odżywiają się pustynnym bydłem ale na pewno o tym wiecie, bo już o tym mówiliśmy. Wspominaliśmy też o całych stadach, choć nigdy ich nie prezentowaliśmy. Dlatego chcemy to dzisiaj zmienić.​
Wuestenrinder_01.jpg
Wuestenrinder_02.jpg
Wuestenrinder_03.jpg
Źródło
 
Strasznie sztucznie wyglądają te zwierzęta.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Ja tu widzę nie jeden błąd w projekcie tych krów... Ehhh... Przecież to jest sklejka jakiejś brzydkiej tekstury i modelu, kompletnie nie zgrane. Już nie mówiąc o tym że chyba te krówska nie mają żadnej animacji, na każdym screeenie wyglądają tak samo...
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
16 grudzień 2014
 
CAPE DUN BUDZI SIĘ
Żywy świat gdzie każdy NPC wykonuje swoje codzienne czynności to był atut gier z serii Gothic. A jak jest w Gothic-u 3? Miasta i wioski są nieruchome, większość ludzi stoi w miejscu ewentualnie rozmawia z kimś. Spójrzmy teraz na CSP, oto krótki filmik:​
Źródło
 
Mały szczegół ale cieszy. Ciekawe czy będziemy znowu szukać ludzi zlecających nam zadania?
 

Vernon Roche

New Member
Dołączył
18.12.2014
Posty
8
  18 Grudnia 2014 roku.
 
 
 
 
Weapons for the guards
 
Our engineering department already created quite a few new possibilities in Gothic 3 modding that were not existent so far and even were thought to be impossible. One of this new possibilities is our theme of today. It's now possible to assign certain guard weapons selectively e.g. a staff to a novice. One additional detail on our way towards a denser and more coherent atmosphere.
 
Unfortunately guards don't always wear the weapons they usually do. As you can see Innofried is wearing a halberd.
 
Zuweisung_Kampfstab_u01.jpg

 
Zuweisung_Kampfstab_u02.jpg

 
Zuweisung_Kampfstab_u03.jpg

 
But for novices a staff would be more suitable, like in this images. From now on novice guards will wear staffs.
 
Zuweisung_Kampfstab_01.jpg

 
Zuweisung_Kampfstab_02.jpg

 
Zuweisung_Kampfstab_03.jpg

 
Support the CSP, follow us and subscribe:
 
DF: Dzięki Vernom Roche za chęć pomocy ale jak coś robisz to zrób to porządnie a nie zaśmiecaj tematu.
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
82
Broń dla straży bardzo fajna, będzie w końcu jakaś sensowna obrona klasztorna :D Fajna halabarda. Ale ta dzisiejsza wstawka co całkowita porażka. 
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
18 grudzień 2014

 ​
Broń dla strażników
Nasz dział techniczny stworzył sporo nowych możliwości w modyfikowaniu Gothic-a 3, które prędzej nie istniały i były uważane za niemożliwe. Zaprezentujemy wam dziś jedną z tych nowości.
Strażnicy często noszą złe bronie w czasie swojej warty. Jednak to się zmieni. Od teraz możemy pojedynczo przydzielać bronie do konkretnych osób. Tak więc początkujący strażnicy będą nosić inne bronie niż bardziej doświadczeni. Jest to kolejny krok w celu uzyskania bardziej spójnego i klimatycznego świata.​
Oto Nowicjusz ze swoją halabardą.​
Zuweisung_Kampfstab_u01.jpg
Zuweisung_Kampfstab_u02.jpg
Zuweisung_Kampfstab_u03.jpg
 ​
Ale nowicjusz powinien mieć kostur do walki. Dlatego też część będzie chodzić właśnie z takim tradycyjnym kosturem.​
Zuweisung_Kampfstab_01.jpg
Zuweisung_Kampfstab_02.jpg
Zuweisung_Kampfstab_03.jpg
 ​
A oto 2 obrazki z forum worldofplayers.de​
Wache_mit_Kampfstab_01.jpg
Wache_mit_Kampfstab_02.jpg
 ​
Źródło
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
20 grudzień 2014
 
Musi być odrobina zabawy
Kalendarz Adwentowy jest czymś dla dzieci. Bzdura! Nasz jest dla młodych i starych. Szukanie różnic jest czymś dla dzieci. To oczywiście też bzdura. Nasze naturalnie jest również dla młodych i starych. Dobrze doglądaliście w tym roku Kalendarza Adwentowego? W takim razie na pewno znajdziecie jeszcze wszystkie ukryte na screenie obiekty. 
Suchbild.jpg
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
21 grudzień 2014 - Wersja ANG

 ​
Miecz Zakonu
Dzisiaj mamy dla Was coś w rodzaju premiery. Jakiś czas temu prezentowaliśmy, jak nasz grafik 3D pracuje nad Mieczem Zakonu. Dziś jest on już dodany do gry i możecie go podziwiać na żywo.​
Ordensschwert_01.jpg
Ordensschwert_02.jpg
Ordensschwert_03.jpg
 ​
PS: Wersja niemiecka zawiera informacje o edytowaniu tekstów i zadaniach.​
Źródło
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
22 grudzień 2014
Silne osobowości w Monterze
W Monterze jest kilka ciekawych osobowości. Dziwnym trafem jedną z nich jest właścicielka gospodarstwa Bruna. Ją i jej farmę już znacie a oto kilka nowych screenów.​
Kornhof_Montera_01.jpg
Kornhof_02.jpg
Kornhof_03.jpg
Bruna_01.jpg
Bruna_02.jpg
 ​
Inną ważną postacią w Monterze jest Marik, przywódca najemników w mieście. Wraz ze swoimi podwładnymi pracuje dla orków.​
Marik_01.jpg
Marik_02.jpg
Marik_03.jpg
Marik_04.jpg
Źródło
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
23 grudzień 2014
 ​
Nordmarska zbroja myśliwego
Myśliwi w Nordmarze noszą teraz własny pancerz. Nasz Model zawędrował na mroźne tereny północy aby zrobić kilka fotek.​
Nordmar_Jaegerruestung_08.jpg
Nordmar_Jaegerruestung_01.jpg
Nordmar_Jaegerruestung_02.jpg
Nordmar_Jaegerruestung_03.jpg
Nordmar_Jaegerruestung_04.jpg
Nordmar_Jaegerruestung_05.jpg
Nordmar_Jaegerruestung_06.jpg
Nordmar_Jaegerruestung_07.jpg
 ​
Źródło
 
PS: Wiedziałem, że widziałem tą zbroję: KLIK
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
24 grudzień 2014 (Wigilia)
 ​
Przemówcie do nas!
Zwykli NPC zaczynają mówić
Czas adwentu minął, dziś jest Wigilia. Na ostatnie okienko w naszym adwentowym kalendarzu przygotowaliśmy coś specjalnego.​
Nasz bohater w Gothic-u 1 i 2 był strasznym gadułą. Rozmawiał on z każdym, nawet ze zwykłymi mieszkańcami. Jesteśmy pewni, że nie zmieniło się nic pod tym względem, w czasie podróży na Esmeraldzie. Dlatego w CSP będzie można porozmawiać z każdym. Oto efekt naszej pracy:​
 ​
Wesołych świąt
Cały zespół Community Story Team życzy swoim fanom Wesołych Świąt!
 ​
Mino, że kalendarz adwentowy 2014 skończył się nie musicie czekać do przyszłego roku. Nowinki odnośnie CSP będą ukazywały się regularnie(prawdopodobnie już na Nowy Rok) na naszej stronie www.g3csp.de lub www.g3csp.de/?lang=en
 ​
Twórcy kalendarza
 ​
abihash
Askanius
Avacum
controlled
derDaniel
Jünger des Xardas
MadFaTal
OLtGrusel
Robespier
Seeev
Salmarnir
TrueCore​
 ​
Dziękujemy wszystkim dzięki, którym powstał ten kalendarz.​
Źródło
 
Do góry Bottom