[Gothic 3] Community Story Project - Informacje, Newsy

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
W oryginale nazywa się - Rabe. To nie jest ten sam co z G2NK. Z tego co wiem, Łowców nagród nie było w grze podstawowej?

Inny screen postaci 'Kruka'
Faring_Rabe.jpg
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Nie, nie było takiego "fachu". Widzę, że ostro działają. Ciekawe co też wymyślą nam jako współpracę z owym panem ;p.

Ave
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Jestem już trochę na tym forum i dopiero teraz to zauważyłem. I jestem w szoku, dziwne, ale prawdziwe. W ogóle sie czegoś takiego nie spodziewałem. Gothic 3 bardzo mi się podobał, ale jeśli zostanie dodane to czego mi w nim najbardziej brakowało to sądzę, że gra siłą przykuje mnie do monitora. Już nie moge się doczekac. :D

Mam nadzieje, że wszystko zostanie przemyślane i nawet jakby miało to potrwac pare miechów dłużej, to niech trwa. Byle by było doskonałe. :)
 

gleba xD

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
2
No właśnie czyżby nie mieli już czego pokazywać? :)
Trudno najwyżej jutro wstawią za 2 dni :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Dopełnię formalności i dopiszę tłumaczenie:
Dosyć już obrazków. Dzisiaj wypuścimy coś dla ucha. Obecny dział zajmujący się muzyką, był dość cichy aż do teraz. Teraz już macie okazję pierwszy by raz posmakować ich muzyki. W przyszłości dźwięk będzie słyszalny na początku każdego z rozdziałów

W kocu coś fajnego wypuścili. Dźwięk powiem szczerze, mógłby być lepszej jakości ale wystarczy
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
82
9 grudnia 2010
Elitarna zbroja Asasyna
Gothic 3: Zmierzch Bogów jest również źródłem cennych zasobów.
Oczywiście, pomysł przerobienia zbroi Szpiega u Asasynów, nie jest nowym. Jednak dalej chcielibyśmy pokazać Wam, nową wersję wyglądu zbroi u Elitarnych Asasynów.
Jednak nie martwcie się, stara zbroja nie zostanie usunięta. Zamiast tego, zastąpi Szatę Mrocznych Magów, tak jak to powinno być od początku.
Assassinenelite2.jpg
 
Źródło
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Oprócz zbroi mamy też opis, poniżej tłumaczenie:

Gothic 3: Zmierzch Bogów jest również źródłem cennych zasobów.
Oczywiście, pomysł przerobienia zbroi Szpiega u Assassynów nie jest nowym. jednak dalej chcielibyśmy pokazać Wam nową wersję wyglądu zbroi u Elitarnych Assasynów.
Jednak nie martwcie się, stara zbroja nie zostanie usunięta. Zamiast tego, zastąpi Szatę Ciemnych Magów, tak jak to powinno być od początku.

Fajnie, że kombinują także z teksturami zbroi, nieprawdaż?
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
No teraz to o wiele bardziej mi się to podoba, fajnie by było jakby też zmienili system walki z wilkiem.

Atw. jak tak dalej pójdzie to do premiery ujawnią wszystkie nowości. :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Cieszę się z tego powodu, że grupa fanów postanowiła przerobić Gothic 3 na znany nam styl gothicowy z pierwszych części - rozdziały, frakcje z prawdziwego zdarzenia itd. Na pewno dzięki temu chętniej powrócę do trzeciej części serii, co planuje w nie tak dalekiej przyszłości (od g1 aż po arcanię). Zobaczymy jak im to wszystko wyjdzie, trzeba pamiętać, że zadanie jakie sobie postawili nie jest takie proste, zwłaszcza, że dość ambitnie podchodzą do tematu. Te wszystkie newsy wyglądają dobrze i zapowiadają dobrą modyfikację (?), jednak jestem ciekawy jak wygląda sprawa problemów, o których oczywiście z nami się nie podzielą :). Oby było ich jak najmniej.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
10 grudnia 2010
Damskie ciuszki
Kobiety są i zawsze będą drażliwym tematem w Gothic 3. Może wiecie albo i nie, ale ta sytuacja jest jedną z tych, w których dążymy do zmiany. Od Jesiennego dodatku wiecie już, że pojawi się kilka nowych kobiet, ale oczywiście będzie ich więcej niż tylko kilka prostytutek w grze. Na przykład w Varancie pojawi się kilka nowych dam, które będą kimś więcej niż tylko striptizerkami.
Na poniższym screenie możecie zobaczyć strój, jaki będzie nosiły żony Asasynów. Oczywiście, przedstawiona kobieta jest w tej chwili w fazie przygotowań- fryzury i kolor skóry będą dostosowane do każdej kultury.​
Screen231.jpg
 
Źródło
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
No i świetnie! Tego właśnie brakowało w tej serii. Jeżeli w G1 było to jeszcze usprawiedliwione i na miejscu, o tyle w kolejnych odsłonach, brak kobiet można było zaliczyć do sporych mankamentów. Już w QP 4 zrobiono coś w tym kierunku. Teraz zapowiada się, że jeszcze bardziej dopracują ten aspekt gry. Brawo.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
11 grudnia 2010
Tajemnicze zdarzenie
Co do diabła się tutaj dzieje? Na razie nie odpowiemy na to pytanie. Będziesz się musiał sam tego dowiedzieć, kiedy zostaniesz wysłany do kopalni złota w Geldern z ważnym poleceniem. Tam zdasz sobie sprawę z tego, że wszystko zostało zamknięte a prace są wstrzymane.
Geldern_Menschenauflauf-1.jpg

To co chcemy Wam przekazać przez poniższe obrazki to: bardziej dynamiczny świat. Wiele nowych zdarzeń - niektóre z nich spowodowane przez Bohatera - które zmienią świat. Część z nich może nawet spowodować nieodwracalne zmiany...
Geldern_Menschenauflauf-2.jpg
Źródło
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Świat który się zmienia pod wpływem bohatera? I to jest dobre! Nawet bardzo.
Coraz bardziej mnie ciągnie to tego.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Jeśli dobrze zrozumiałem, chcą wprowadzić namiastkę nieodwracalnego wpływu naszych decyzji na świat. Jeśli ten projekt będzie szedł dalej w tak dobrym kierunku, wg mnie będzie to najlepsza modyfikacja z wszystkich nam znanych. Ktoś przebąkiwał, że kartka z 24 grudnia ukaże nam plik onstalacyjny :D Tak dobrze nie będzie :)
Najprawdopodobniej będzie to najnowszy trailer modyfikacji
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Interesujące. Kolejny dodany przez nich element "oldskulowego erpega". Miło :). Miejmy nadzieję, że będą potrafili odpowiednio wpleść wszystkie to modyfikacje w oryginalnego G3, nie będzie to wyglądało sztucznie a tworzyło wspólną całość.

Ave
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Jak widać G3 ma szansę na powrót do źródeł dzięki tej modyfikacji. I bardzo dobrze, tym bardziej, że tylko w ten sposób można będzie poczuć integralność z resztą serii. Arcania idzie w zupełnie innym kierunku, więc cała nadzieja w powyższym projekcie.
 

adana4

Member
Dołączył
12.5.2010
Posty
82
Kojarzy ktoś to miejsce gdzie zostały zrobione te screeny?
 
Do góry Bottom