Głowny Przeciwnik..

Status
Zamknięty.

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
czemu wymysl do bani?? coz.. moze masz racje
tongue.gif
ale z rhobarem zlym jest dobry pomysl.. np Kruk... Zaprzedal dusze beliarowi.. a moze sie stac ze..Orkowie dotrza do krolestwa Myrthany (tam gdzie siedzi rhobar) porwa go i bedas torturowac i zmuszac do zaprzedania duszy beliarowi. Okaze sie ze rhobar ma slaba wytrzymalosc:p i zaprzeda dusze beliarowi !
tongue.gif
bedzie chcial zniszczyc np.. swiatynie innosa:p i tu wkracza nasz kochany bezek!:p hmm to dosc prawdobodone.

2 sposob. Beliar rozlaczy sie z neismiertelnoscia i rownowaga tego swiata ekhm.. czyli ze przejdzie na ziemie smiertelny ale z moca przyzywania slug.. bedzie chcial zniszczyc swiatynie i adanosa i innosa.. i bedziemy musieli go pokonac.. ale rownowaga bedzie(cień itp).. no:p

3 sposob.. beliar bedzie chcial zniszczyc swiatynie adanosa i innosa.. adanosa zniszczyl a w swiatyni innosa bedzie bron.. bron o ktorej nawet beliar nie wie.. Milosc,spokoj,honor,Zyczliwosc i inne pierodly.. on to dotknie i stanie sie dobrym bogiem.....hmm moze to jest glupie ale prawdobodne na "ostateczne zakonczenie gry"

co wy na to?
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Jam mysle ze jesli bedzie jeszcze g4 to xardas moze byc wrogiem ale tez moze nie xardas bedzie chcial zniszczyc beliara a jak sie opowiemy za beliarem to bedziemy walczyc z xardasem jesli sniacy powroci to mysle ze z nim tez cos bedzie wkoncu to nie lada jakis tam demon tylko sniacy
biggrin.gif
a i widzialem juz okladke pudelka do g3 i na nim jest xardas tak fajnie wyglada jak by rzucal jakis czar i mysle ze xardas odegra tu kluczowa role. a skoro xardas jest teraz silniejszy od beliara to beliar moze byc glownym przeciwnikiem a xardas bedzie wtedy bogiem i w g4 bezi bedzie musial go pokonac. to mysle ze na tyle.
 
K

Kajko

Guest
Mi się zdaję że Xardziu będzie naszym głównym przeciwnikiem. No ale nie taki zwykły.
Powiedzmy że Beliar zrobił z niego swojego głównego sługę. No i taki Xardas nie powinien wyglądać jak zwykle. Doszłyby mu szkrzydła, takie jak u demonów, bo jak juz będzie miał mało życia to uniesie sie w górę i będzie nas atakował, powiedzmy czarnymi piorunami. Teraz nie będzie to zykły, przygarbiony staruszek, lecz 3-4 metrowy potężnie umięśniony demon, no bo jak mu sie skończy mana to wyjmie Ostrze Armagedonu czy coś i zacznie nas siekać, i będzie możliwość ciekawego pojedynku, a nie walki na odległość. No i ze względu na to, że orki są pod władzą Beliara, Xardas może byc ich przywódcą.

To tylko moje domysły.

Pozdrawiam.
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
No ja myśle że przez całą grę bedziemy walczyć z orkami a na koniec bedzie trzeba pokonac ich władce i wojna z orkami zostanie wygrana.
 

sebi-łowca

Debile
Dołączył
2.5.2005
Posty
32
a może xardas wytłucze wszystkich magów wody i ognia,a potem w xardasa wstąpi beliar a w bezimiennego innos i będą walczyć,następnie okaże się że xardas zapomniał zabić saturasa i w tego wstąpił adanos.a może okaże się że xardas jest ojcem bezimiennego.a może będziemy musieli zabić robhara i pomogą nam w tym jego paladyni bo okaże się że robhar zaprzedał swoją duszę beliarowi.i bedzie walka Robhar i Xardas vs Bezimienny i Lee.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja jako wroga ostatniego bym chcial widziec Xardasa bo go bardzo lubie to jest chyba najciekawsza postac z serii gothica zaraz po bezimiennym potem wg mnie Diego, Lee, Milten, Gorn, Lester, Lares, Cord, Wilk... itd

wg mnie najwiekszym wrogiem bedzie jakis mega potezny przywodca orkow...

Dobre spostrzezenie ze zostaly jeszcze 2 swiatynie beliara... zapewne ktoras zostanie wykorzystana jako 6 rozdzial
biggrin.gif
biggrin.gif
smile.gif


smile.gif
 

Kosa

Member
Dołączył
27.5.2005
Posty
63
mi sie wydaje ze xardas bedzie kluczowa postacia jednak bedzie po naszej stronie glownym przeciwnikiem beda orki badz znowu wym,ysla jakiegos demona typu sniacy ale to by bylo nudne
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ej... a co z Ur-Shak moze to on przejmie dowodzenie nad armiami orkowskimi :/
bezimienny go "zdradzil" i postanowil wybic kazdego ludzia co do nogi
biggrin.gif
przejal dowodzenie poprzez poparcie orkow z khorinis ... tak wogole to przyplyneli na kontynent za statkiem bezimiennego
smile.gif

jak wyglada ten scenariusz? wiarygodny?
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
o boze sebilowca dzieki ze mi przypomniales!! xardas jest bratem nie ojcem bezka! .... wiec nie moga sie stykac:p ekhem nie pytajcie mnie gdzie to znalazlem bo to bylo rok temu i juz nie pamietam str.. pogladajcie sobie wprowadzenia gothica 2 i 1 :/... skad xardas wiedzial ze to on zniszczy... no bariere i smoki?? hmm?? czemu on wlasnie bezka ozywil.. a nie jakiegos meznego paladyna?? to logiczne.. i nawet moze sie okazac ze rhobar to nasz ojczulek:p ja tam widze do nich podobnestwo.. ale tego nie wiem..
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja tam niewidze pokrewieństwa. Przeceiż Xardas wygląda jakby miał minimum 80 na karku. To w takim razie ile Robhar by musiał mieć??? A Bezimienny wygląda na 20
biggrin.gif
Tak więc moim zdaniem nie sa żadną rodziną. A jeśli chodzi o głównego przeciwnika to bedą na bank Orkowie. Jeśli chodzi o Xardasa to niewiem juz sam. pod koniec GII Xardas mówi że nie służy on bardziej Beliarowi aniżeli Ty Innosowi. Tak więc daje to duzo do myślenia. Być może moc odebraną Smokowi na Irdorath chce obrócić przeciwko złemu Bogu i Orkom. Może Xardas pomyślał a tym bardziej wiedział iż ludzie przegrywają Wojnę i postanowił im pomóc. Może został jeszcze w nim jakiś kawałek Innosa po tym jak opuściłł Zakon Magów Ognia. Kto wie. Jest wiele domysłów. Zobaczymy pod koniec 2005 roku jak bedzie najprawdopodobniej premiera. Ehhh masło maślane
tongue.gif
Pozdro ALL
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Moim zdaniem Beliar przyzwie pare smoczków, jeszcze jakieś siły zła typu poszukiwacze, orkowie to już są na Myrtanie, ale głównym przeciwnikiem, kto wie może zostanie nim Xardas, nie wiem ale po końcowym filmiku w Gothicu II jakoś dobrze sie nie kojarzy.
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Myślę, że (oczywiście) Xardas będzie głównym wrogiem w Gothic III. Bo któżby inny? Nie zdziwiłbym się, gdyby król chciałby nas zarżnąć po kradzieży statku paladynów... Może będziemy wybrańcem, któremu misję zleci sam Innos, albo ktokolwiek, by zniszczyć Xardasa, bo on staje się coraz potężniejszy. Ale zobaczymy co PB wymyśli.
 

Gothic 12

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
18
MOGE TYLKO POWIEDZEĆ ŻE PRZECIWNIKÓW BĘDZIE DWÓCH.

PONIEWAŻ MOŻNA PRZEJŚĆ NA STRONE BELIARA LUB INNOSA.

MOŻE JEŚLI BĘDZIEMY NA DOBREJ STRONIE TO WRÓG MOŻE BYĆ XARDAS.

JEŚLI BĘDZIEMY PO STRONIE BELIRA TO MOŻE BĘDZIEMY MIELI WROGA NASZYCH PRZYJACIÓŁ.NIE JESTEM PEWIEN.
wink.gif


Radzę przeczytać regulamin, nie piszemy dużymi literami. - D
 

Allan

New Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
24
moim skromnym zdaniem bedzie walka najpeirw Śniacy vr Xradas ktora wygra Xardas a pozniej bezimmieny bedzie musial sie nawalac z Xardaskiem jesli chodzi o strone zla to bedziemy musieli sie nawalac z jakims blogoslawionym krolem rhobaram czy cos w tym stylu
tongue.gif
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
Mi kolega z klasy mówił że zmierzymy się z Beliarem w Postaci Xardasa
smile.gif
ale to troche nie możliwe bo po co mamy mierzyć się z Bogiem jak nie będzie go można pokonać
smile.gif
i podobno do walki z nim dostaniemy Ostrze Od Innosa.
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
Myślę, że z żadnym z bogów walczyć nie będziemy - to by było trochę patetyczne moim zdaniem. Moja wizja wygląda tak: mniej więcej w połowie gry będziemy zmuszeni pokonać Śniącego, który powrócił z innego wymiaru (oczywiście wszystko z wojną z orkami w tle), po naszym zwycięstwie przybędzie Xardas z zamiarem ponownego wchłonięcia siły Śniącego (i powiedzie mu się to). Okaże się, że potęga strzeliła mu do głowy i stanowi ogromne zagrożenie dla reszty ludzi. Gra zakończy się pokonaniem Xardasa i częściowym zwycięstwem (no bo jeszcze orkom ktoś musi skopać tyłki
tongue.gif
).
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Oto moje krotkie zdnaie i zarowno opowiadanko:

No to tak jak pod koniec g2 xardas mowil ze powoli zaczyna przechodzic na strone zla to mysle ze to on bedzie jednym z tych glownych wrogow. Jak podplyneli se na kontynentto pewnoz uplywem czasu wszytsko sie wyjasni. Glownym wrogiiem moze byc tez beliar ale to niekoniecznie
laugh.gif
slyszalem albo gedzies czytalem ze bedziemy mogli dolaczyc do grup beliara i zniszczymy tego srajacego w majty innosa. Albo bedziemy oddani adanosowi ktoz to wie tylko sama przyszlosc i nowsze newsy pomoga nam sie dowiedziec. Ale moje osteczne zdnaie Innos glowny przecienik bo jak bedzie w g3 to co mowilem na gorze to dolaczam do beliara i zniszcze innosa.
biggrin.gif
tongue.gif
 

Matus00

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
8
Przeczytałem tylko kawałek wypowiedzi z tego tematu . Lae gdyby ktoś słuchał Vatrasa o bogach to bysie dowiedział ze . Cytat Vatrasa ( nie pamietam go do konca ); Jeśłi jeden z Bogów wygra ( Innos lub Beliar) rase ludzką czeka albo wieczna ciemnośc albo utrata wolności . Sam sie strasznie zdiwiłem jak to
usłyuszałem ale tak na prawde mówił

Jesłi mój porzednik mówi prawde to Innos zgine z ręki mojego

1 Nekromanty
i jeśli sie będzie dało
2. Mrocznego Paladyna
 

Kapusta

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
48
Grając bezimmienym w służbie Ionosa, bedziemy walczyć z Beliarem ,ktorego Xardas bedzie wysłannikiem, natomiast po stronie Beliara będziemy walczyć z Magami bo w G3 prócz dotychczasowych magów wody, ognia będą nowi m.in. w białych szatach.
 

lisek93

New Member
Dołączył
20.6.2005
Posty
7
moim zdaniem w G3 naszym glownym przeciwnikiem bedzie Xardas,pamietacie koniec G2?? w tym filmiku wszystko sie wyjasnia......szkoda ze bedzie musial umrzec....fajny byl(na poczatku
wink.gif
)no ale coz,tworcy gry musieli jeszcze bardziej rozkrecic ta gre bo to by sie zrobilo nudne gdybys caly czas musial zabijac min,jaszczuroludzi czy smokow

--------------------------------------------------------------------------------------------


poddajcie sie sludzy beliara!!!!!!!!!!!!!!
ze mna nie wygracie!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom