Głowny Przeciwnik..

Status
Zamknięty.

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
nom.popieram liska....moje wizje sa prawie podobne poza tym mysle ze bedziemy musieli walczyc z jakims nowym potworem(nie sniacym)..........pozdro


---------------------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Powinny być trzy zakończenia gry:

1) Jeżeli będziemy po stronie Innosa to powinniśmy pokonać Xardasa.
2) Jeżeli będziemy po stronie Adanosa to powinniśmy pokonać Xardasa i jakiegoś arcykapłana Innosa (np. Pyrokara (jak żyje jeszcze)).
3) Jeżeli będziemy po stronie Beliara to powinniśmy pokonać jakiegoś arcykapłana Innosa (np. Pyrokara (jak żyje jeszcze)).
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Taka jest moja propozycja na zakończenie gry
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Ja bym chciał żeby głównym przeciwnikiem był:
-Xardas i/lub Król Orków jeśli będziemy po stronie Dobra
-Pyrokar i/lub Vatras(albo inny Mag Wody) jeśli będziemy po stronie Zła

...sądze że przeciwnicy będą różni ,ale nie chciał bym musieć walczyć z Przyjaciółmi!Nie wierze że chłopaki z Piranha Bytes kazali by nam zabić Lee,Diego,Miltena itd.Główny przeciwnik zawsze powinien być zły!


Peace & Love
Pozdrawiam
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
a według mnie trochę bez sensu jest zgadywać kto bedzie ostatnim przeciwnikiem lecz myślę że napewno to nie będzie xardas bo np ja ani podczas grania w 1 i 2 nie wiedziałem z kim będe na końcu walczzył więc myślę że i tym razem producenci nas zaskoczą...
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
nie no pawian..............jakbys byl po stronie adanosa w g3 to po co mialbys zabijac kogos od innosa??przeciez oni nic do siebie nie maja..........

---------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

kostek.kostek

New Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
21
Fajnie uważam by było gdyby naszym głównym przeciwnikiem był jakiś potężny Król Orków(level 97),a dokoła jego tysiące orków wojowników....

Druga wersja, mogło by być ż na koniec jakiś wielki potfór morski w jakieś jamie morskiej(ruinach podwodnych), lub kamienny smok też umięszczony na górze Archolos....

Morzna wymyślać nieskończenie wiele wersij...

POZDRO
wink.gif
 

daro15pl

New Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
12
gdzies to pisalo, i raczej jest to prawda bo to była z grubsza cala fabuła gry omówiona, i mialo byc ze jest jakas twierdza orków, i bezi idzie tam z armia paladynów, paladyni siekają sie z orkami a bezi ma sie dostac do komnaty PANA WOJNY(głownego szefa wszystkich orków w myrtanie)i bezi ma go pokonac, i zakonczyc wojne w myrtanie, zwycięstwem krula i ludzi. ale ja bym wolał tak: gdzies tam sobie jest jakas ostatnia świątynia kultu beliara, i trzeba tam iść, zabic jej strazników(czyli takie orki nie orki i te inne jak w irdorath) i na koncu zmierzyc sie z najpiekielnieszą istotą z otchłani beliara(jakis tam potwór taki wielki itp.) która pilnuje jakiegos tam artefaktu, który pozwala beliarowi przenikac do świata ludzi, i wysyłac na ziemie jakies demony i te sprawy, zniszczyli bysmy ten artefakcik, i beliar raz na zawsze zniknoł by z tego świata, toczył by swoją odwieczną walkę z innosem w ich wymiarze. a na ziemi zapanował by pokój..........Ale sie rozpisalem
rolleyes.gif
laugh.gif
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
jesli tak bedzie z tym krolem orkow to fajnie..........
smile.gif
smile.gif
smile.gif
,juz sie nie moge doczekac
biggrin.gif
biggrin.gif
,ale ja ciagle zdania nie zmieniam ze na pewno xardas bedzie naszym wrogiem...moze nie bedziemy z nim walczyc ale nie bedzie po naszej stronie,chyba ze dolaczymy do beliara
mad.gif


--------------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 
Y

Yodas

Guest
Ork-Pan Wojny.brzmi strasznie ale podnieca.Też czytałem to samo o nim itd.już się nie mogę doczekać!!!
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom